Esileht Väikelaps Millises Tallinna Po.p poes on praegu talvekomplekte rohkem suuruseid? vaja oleks 98/104

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Millises Tallinna Po.p poes on praegu talvekomplekte rohkem suuruseid? vaja oleks 98/104

Postitas:
Kägu

Kujutan ette, et enamvähem igalt poolt on ära ostetud juba enamus. Äkki keegi on rohkem käinud ja kursis, kus kõige rohkem järgi on veel

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Millises Tallinna Po.p poes prageu talvekomplekte on rohkem suuruseid? vaja oleks 98/104

Otsisin sama suurust. Pole enam seal midagi. Üksikud numbrid. Pükse veel ehk mõni paar, aga jopedest oli puhas vuuk mõlemas poes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Millises Tallinna Po.p poes prageu talvekomplekte on rohkem suuruseid? vaja oleks 98/104

lappa müügirubriiki, seal keegi pidevalt müüb erinevates suurustes PO.P komplekte ja päris hea hinnaga sealjuures.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah see keegi oli see, kes esimese päeva hmmikul tormas poodi ja krabas kõik kokku koju jõudes tuli pani kallialt khe perekooli müüki!
Jah see on ÄRI, saan aru…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah see keegi oli see, kes esimese päeva hmmikul tormas poodi ja krabas kõik kokku koju jõudes tuli pani kallialt khe perekooli müüki!
Jah see on ÄRI, saan aru…[/tsitaat]

no ma ei tea, mis äri see niiväga on, kui talveriided po.pi poes vaid -30% (vist äkki isegi siiamaani pole rohkem alla hinnatud). Saaks veel aru, kui inimene on asjad -70% ostnud, siis vast õnnestub veidi kallimalt maha müüa aga ma hästi ei usu, et inimesed on nõus võõralt inimeselt posti teel ostma poehinnast vaid 10-15% soodsamalt + postikulu. Ja vaevalt müüja on nõus max 10-15 ¤ teenimise eesmärgil oma raha summas 110 ¤ (ntx kombe hind -30% soodukaga) alla panema teadmises, et võib-olla tuleb tal veel pärast peale maksta, kui asja siiski esialgu soovitud hinnaga müüdud ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandan, et siit küsin, aga millise hinnaga on ok müüa 104 suurust jope+püksid ühe lapse kantud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Vabandan, et siit küsin, aga millise hinnaga on ok müüa 104 suurust jope+püksid ühe lapse kantud? [/tsitaat]

Kui siin uusi komplekte müüakse 90¤, siis ma pakun, et ostaks kasutatud korraliku 50¤. Kui tüdrukule sobib, siis ma oleks huvitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui siin uusi komplekte müüakse 90¤, siis ma pakun, et ostaks kasutatud korraliku 50¤. Kui tüdrukule sobib, siis ma oleks huvitatud. [/tsitaat]

ma ei hakka teise teemas müüma, panen ikka ise müüki. Kus \”siin\” müüakse 90e uusi komplekte? oleksin ka väga huviline.

teemasse ka. ega vist polegi enam kusagil.eelmine nädal soomes oli lai valik -30% osad -50% (fliisiga kombekad)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin Perekooli ost-müük rubriigis on viimase nädala jooksul müüdud uusi igat värvi ja suuruseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Siin Perekooli ost-müük rubriigis on viimase nädala jooksul müüdud uusi igat värvi ja suuruseid.[/tsitaat]

siit saab selle müüja andmed http://www.perekool.ee/index.php?id=876&class=forum_schnell&action=view_post&post=8509845 arvatavasti ta ei pahanda kui kirjutada ja küsida konkreetse suuruse saadavust

Please wait...
Postitas:
Kägu

kel huvi (jätku maili aadress) müün musta värvi selle aasta komplekti (püksid 98, jope 104) alghinnast -30% (pragu poes oleva hinnaga, kuid ilmselt poest otsas). minu poisile jääb siiski suureks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kel huvi (jätku maili aadress) müün musta värvi selle aasta komplekti (püksid 98, jope 104) alghinnast -30% (pragu poes oleva hinnaga, kuid ilmselt poest otsas). minu poisile jääb siiski suureks![/tsitaat]

On huvi küll, palun infot meilile anneli.kytt.to@gmail.com
aga palun infot koos mõõtudega: pükste sisesääre pikkus, kas traksikad või pihaosaga püksid. Jopel käte siruulatus, ja selja pikkus kaelaõmblusest alumise ääreni. ja siis kas tegemist nede õhemate variantidega või paksematega. Po.pil talvekad kahte varianti. ja hinda ka siis

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jah see keegi oli see, kes esimese päeva hmmikul tormas poodi ja krabas kõik kokku koju jõudes tuli pani kallialt khe perekooli müüki!
Jah see on ÄRI, saan aru…[/tsitaat]

Mina ostsin siit perekoolist uue nr.104 talvekombe hinnaga 90¤. Käisin eelnevalt ka poes, kus olid talveasjad -30% ja seda suurust polnud enam midagi võtta. Kombe algne hind poes oli 155¤. Ehk siis mina sain hinnaga -42%. Samal hetkel oli poehind 108¤. Olen rahul.

Sügisel nägin müügil P.OP ühe hooaja kantid kasutatud kombesid-komplekte hinnaga u 80-100¤. 50¤ võib saada üsna mitme lapse kantud ja seega välimuselt juba räsitud isendeid. Väiksemaid suuruseid on järelturul palju, aga alates 104 on juba defka kaup.

Please wait...
Postitas:
Musja2

RE: Millises Tallinna Po.p poes on praegu talvekomplekte rohkem suuruseid? vaja oleks 98/104

Ehh, mina olen suutnud oma lapse eelmise talve po.p 104 püksid kuhugi nii korralikult ära panna, et no ei leia üles. Jope terve talve täiesti kasutult seisnud, kuid ei hakka ju eraldi ka müüma 🙂
Kusjuures, kas kellelgi veel seda muret, et jope pleekib ära? Vaatasin juba kevadel, et kapuutsi alt seljalt on täiesti teist värvi(ilus erkroheline), mujalt aga täiesti luitunud. Omast arust ostsin ikka ilusa rohelise jope:) Päikese käes varnas seisnud pole, ainuke võimalus päikse käes nö pleegitada, on olnud siis, kui laps õues möllab. Täiesti müstika.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Millises Tallinna Po.p poes on praegu talvekomplekte rohkem suuruseid? vaja oleks 98/104

Ma ei saa aru, miks mu kontakt siit ära kustutati. Osades teemades inimesed ütlevad teineteisele sõna otseses mõttes väga inetusti ja need jäetakse kõik alles. See pole mingi eriline äri ju, kui ostad kelleltki 1 hilbu, mis talle ei sobi.

Loodetavasti musta komplekti omanik, kelle kirjutis samuti kustutati, satub lugema ja võtab ühendust anneli.kytt.to@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei usu, et keegi ostis poest hunnik kombesid ja nüüd müüb siin…Räägitakse, et siin perekoolis müüakse uusi Po.p kombesi hea hinnaga, sest need pidavat olema Rootsist varastatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.perekool.ee/index.php?id=876&class=forum_schnell&action=view_post&post=8840743

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Väikelaps Millises Tallinna Po.p poes on praegu talvekomplekte rohkem suuruseid? vaja oleks 98/104

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.