Esileht Väikelaps Millises turvatoolis istuvad teie 6-aastased?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millises turvatoolis istuvad teie 6-aastased?

Postitas:

Kas on mõni mugav tool, mis oleks ka 5-punktirihmadega, kuhu keskmine 5-7 a laps ilusti ära mahub? Auto turvavööga tool meil on ja selles ei ole lapsel kuigi mugav, eriti kui magama jääb. Pealegi tundub 5-punktisüsteem hulga turvalisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii suurtlele vist oma rihmadega tooli polegi… meil on mc rodi – see on küll ka magamiseks mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Britaxi evolva 1-2-3 kuni 36 kg … mul müüa kui soovite… tean et 6 aastane mahub kenasti ära… kuna olen sugulase last ise sõidutanud selles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 aastane on juba nii raske, et mina ei usaldaks küll turvatooli 5 punkti rihmasid.
5-punkti rihmadega 9-36kg toolid ei ole kunagi saanud testides häid tulemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil Maxi-Cosi Rodi.
http://www.maxi-cosi.com/us-en/products/car-seats/booster/rodi-xr/features.aspx

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusega sõidab või üldse ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii suurtele väikeste rihmadega ei tehtagi. võta siis mõni tool, millel on head peatoed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna meil peres mitu autot kasutusel, siis soetasime lapsele sellise tooli
http://lastekaubad.ee/est/tooted/turvatoolid/grupp-iiiii15-36-kg/p/bubblebum-turvaiste-bbum
Enne seda oli meil ka kasutusel MC Rodi, aga lasteaias käib järgi mitu inimest (mina, abikaasa, vanavanemad) ja see iste tundus kõige mugavam variant.
Hommikul läheb koos oma alusega rühma ja õhtul alus näpu otsas autosse.
Paaril korral oleme seda ka taksos kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb tunnistada, et otsisin ka lapsele aga ei leidnud.
5 punktilise turvavöödega oleks pidanud varem mõõtude järgi istumisaluseks lahti võtma, kui see auto turvavööga kinnitatav tool (meil samuti lahtivõetav ka istmealuseks). Võimalik pikendada ülevalt, mis annabki kasutusvõimalust natuke juurde, enne kui päris istumisaluse peale läheb. Selle tooli seljatugi tegelikult vajub ka natuke tahapoole kaldu (loomulikult mitte nii nagu 9-18kg toolidel võimalik süsteemist sättida), kui ruumi jätta st kohendan peale istumist.
Varsti seitsmene ja sõidab ikkagi toolis, istmealus väga erandlikul korral kellegi teise autosse lühikestel sõitudel.
Soovitan ise poes vaadata neid ja lasta maksimumkõrgusesse panna nii 5punkiti kui
3 punkti rihmadega tool ja teha oma otsus. Päris suur vahe tekkis ja meie ei pidanud otstarbekaks ilmselgelt vähem kui aastaks sellist osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Millises turvatoolis istuvad teie 6-aastased?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.