Esileht Hobinurk Millisesse kinno minna Tallinnas?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Millisesse kinno minna Tallinnas?

Postitas:

Sain alles äsja teada, et Kosmoses pole enam IMAXit. Kas mõni Tallinna kino pakub midagi võrreldavat IMAXi kvaliteediga? Läheks Tenetit vaatama ja ootasin just, et Kosmoses saab elamuse, aga nüüd olen nii pettunud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IMAXi kvaliteediga

Imax ei ole kvaliteet vaid tehnoloogia.
Aga kuna sa nagunii vahet ei tee ja aru ei saa, siis sul pole ka vahet, kas on tavaline kino või mitte.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain alles äsja teada, et Kosmoses pole enam IMAXit. Kas mõni Tallinna kino pakub midagi võrreldavat IMAXi kvaliteediga? Läheks Tenetit vaatama ja ootasin just, et Kosmoses saab elamuse, aga nüüd olen nii pettunud.

Juhuu, mulle see meeldib. Kahtlustan, et Vene maffia sai vastu näppe. Mine T1 seal peaks sama vusserdaja kino olema. Saad toetada Venemaa majandust.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 09:11; 26.08 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cinamon T1-s on IMAX

https://cinamonkino.com/t1/ee

Tramm nr 4, peatus Ülemiste jaam. Liftiga sõidad 4. korrusele ja seal ongi kino.

Muidu Forumcinemas iSense saal on samaväärne. Coca Cola Plazas

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IMAXi kvaliteediga

Imax ei ole kvaliteet vaid tehnoloogia.

Aga kuna sa nagunii vahet ei tee ja aru ei saa, siis sul pole ka vahet, kas on tavaline kino või mitte.

IMAXi pildikvaliteet on ikka hoopis midagi muud, kui muu tehnikaga näidatava pildikvaliteet. Käisin just Kosmoses “Greenlandi” vaatamas ja ilma IMAXita oli pilt piksline, mida varem kunagi pole olnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nüüd ainuke IMAX Eestis on T1 kaubanduskeskuse Cinamonis. Samas, osad ütlesid, et Cinamoni IMAX (nii T1 kui enne Kosmoses) pole see “õige”, kuna on digitaalne, mitte filmilindilt. Igatahes, mulle isiklikult Kosmose IMAX väga meeldis ning oli samuti ebameeldiv üllatus kuulda, et see kadunud (vist juba veebruarist, aga see mattus vist kuidagi koroonauudiste sisse, lisaks kinod niikuinii pikalt kinni).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nüüd ainuke IMAX Eestis on T1 kaubanduskeskuse Cinamonis. Samas, osad ütlesid, et Cinamoni IMAX (nii T1 kui enne Kosmoses) pole see “õige”, kuna on digitaalne, mitte filmilindilt. Igatahes, mulle isiklikult Kosmose IMAX väga meeldis ning oli samuti ebameeldiv üllatus kuulda, et see kadunud (vist juba veebruarist, aga see mattus vist kuidagi koroonauudiste sisse, lisaks kinod niikuinii pikalt kinni).

Jah minge käigu ruttu ära, sest paari nädala pärast pannakse need ka kinni, mis praegu lahti. Kauaks see korona sinna Ida-Virumaale ei jää! Selles võite kindlad olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 09:11; 26.08 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalus koroona saada on kõigis, ei ole selleks IMAX vajalik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsikski hoopis, kuidas praegu kinodes on? Kas müüakse pileteid üle istme või on kõik kohad välja müüdud? Kas nendes saalides, kus on need paarisistmed, müüakse ikkagi kõik välja? St kas minu kõrval see kahene diivan on tühi ja teised vaatajad alles ülejärgmises, või on ikkagi kõik kõrvuti diivanid välja müüdud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 16:31; 31.08 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd müüakse kõik kohad välja, vähemalt oli nii eile Apollo kinos Mustamäelä

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsikski hoopis, kuidas praegu kinodes on? Kas müüakse pileteid üle istme või on kõik kohad välja müüdud? Kas nendes saalides, kus on need paarisistmed, müüakse ikkagi kõik välja? St kas minu kõrval see kahene diivan on tühi ja teised vaatajad alles ülejärgmises, või on ikkagi kõik kõrvuti diivanid välja müüdud?

Piirangud kaotati juba rohkem kui nädal tagasi ju. Kõik müüakse täis, kui ainult ostjaid jätkub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 22:04; 01.09 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piirangud kaotati juba rohkem kui nädal tagasi ju. Kõik müüakse täis, kui ainult ostjaid jätkub.

Alles nädal tagasi kaotati piirangud? Ma oleks arvanud, et nädal tagasi kehtestati piirangud uuesti 😛 Sel ju kinos piirangute kehtestamine ja kaotamine on u kaks kuud tegelikust olukorrast maas. Piirangud oleks võinud kaotada kusagil juunis ja nüüd u paar nädalat tagasi oleks tulnud need uuesti kehtestada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 16:31; 31.08 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles nädal tagasi kaotati piirangud? Ma oleks arvanud, et nädal tagasi kehtestati piirangud uuesti ????

No, nüüd juba veidi rohkem kui nädal, ei mäleta täpselt, valitsuse tegi otsuse 18.08
Kui see sulle üllatus on, siis ei saa aru, kas uudiseid üldse ei jälgi? Kui tahtsid lihtsalt arvamust avaldada, milleks see teeseldud imestus?
Naerunägu ei sobi nagu üldse siin kuhugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 22:04; 01.09 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piirangud kaotati juba rohkem kui nädal tagasi ju. Kõik müüakse täis, kui ainult ostjaid jätkub.

Alles nädal tagasi kaotati piirangud? Ma oleks arvanud, et nädal tagasi kehtestati piirangud uuesti ???? Sel ju kinos piirangute kehtestamine ja kaotamine on u kaks kuud tegelikust olukorrast maas. Piirangud oleks võinud kaotada kusagil juunis ja nüüd u paar nädalat tagasi oleks tulnud need uuesti kehtestada.

Kinode puhul pole suurt vahet, kas on piirangud või mitte kui seal midagi vaadata pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Millisesse kinno minna Tallinnas?