Esileht Hobinurk Millisest isetehtud kingist

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Millisest isetehtud kingist

Postitas:
Kägu

Oleneb kingi saajast. Mulle ei meeldi saada kingituseks isetehtud asju – ehteid, moose, kehakreeme…midaiganes. Ma näen vaeva üritusega, kui olen kutsunud kingiga külalisi ning mingi isetehtud pläust ei ole minu ootus. Loomulikult võtan ma kõik kingid naeratusega vastu, vajadusel loobin otse prügikasti hiljem ja kui tulevikus on minek selle inimese peole kink näpus, siis võtan samaväärse kingituse. Kui tema toob purgi omatehtud moosi, viin ka siis sama vastu mingit omatehtud asja.

Miinustage palju tahate.

Sa ikka saad aru, et kui inimene peab isetehtud moosi heaks kingiks, siis rõõmustab ta sinu samaväärse kingituse üle väga?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teades, kui erinev on inimeste arusaam hügieenist, ei taha mina küll isetehtud toidukraami saada!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb kingi saajast. Mulle ei meeldi saada kingituseks isetehtud asju – ehteid, moose, kehakreeme…midaiganes. Ma näen vaeva üritusega, kui olen kutsunud kingiga külalisi ning mingi isetehtud pläust ei ole minu ootus. Loomulikult võtan ma kõik kingid naeratusega vastu, vajadusel loobin otse prügikasti hiljem ja kui tulevikus on minek selle inimese peole kink näpus, siis võtan samaväärse kingituse. Kui tema toob purgi omatehtud moosi, viin ka siis sama vastu mingit omatehtud asja.

Miinustage palju tahate.

Minu jaoks on päris üllatav, et praegusel ajal, kui inimene võib endale absoluutselt kõike oma maitse järgi osta, oodatakse veel reaalselt kingituseks asju üle sümboolse väärtuse. Kui ma enda tutvusringkonnale mõtlen, siis on raske ette kujutada, millist ASJA keegi võiks vajada, mida ta juba hankinud ei ole.
Ainuke põhjus tunduks, et korraldatakse üle jõu käivaid üritusi, mida loodetakse “tagasi teenida”. Milleks ometi?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te teete nende villaste sokkidega sellises koguses? Saapa sisse ei mahu, pesumasinas pesta ei saa (no saab spetsprogrammi ja vahediga, aga millega koos neid pessu panna), kodu on köetud ja põrandad soojad …

No esiteks ostan saapad piisavalt ruumikad, et vajadusel sokid sisse mahuks (loomulikult soojad õues käimise saapad, mitte kontsaga peo saapad).

Pesumasinasse lähevad sokid koos teiste kootud esemetega(mütsid, kampsunid jne, ka mitte villast kootud esemed pesen koos villaste asjadega). Villase programm väga rasket masinatäit ei luba ka ja nii saabki korra kahe nädala tagant masina tööle panna.

Kodu on mul ka soe ja tavaliselt põrand ei tundu külm, aga pikalt arvuti taga istudes hakkab jahe.

Kingingi just see aasta kõigile lähedastele villased sokid. Just sellised tavalised triibulised 75% vill ja 25% polüamiid. Lõng natuke tugevam kui maavillane ja ei torgi. Sellised igapäevased sokid mida pole kahju kanda. Õnneks tean juba ette, et kuna vanaema kudumise lõpetas pole keegi ammu sokke kingiks saanud ja kõik neile ka kasutuse leiavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teades, kui erinev on inimeste arusaam hügieenist, ei taha mina küll isetehtud toidukraami saada!

Sama

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teades, kui erinev on inimeste arusaam hügieenist, ei taha mina küll isetehtud toidukraami saada!

no mina kui kinkija ei hakkagi võõrastele inimestele kinke tegema, teen tavaliselt inimestele, keda tunnen ja tean laias laastus, kes mida tahavad

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja jääb mulje, et isetehtu polegi tänapäeval enam nii südantsoojendav ja meelepärane kingike, mis näitaks lihtsalt, et sinu peale on mõeldud.

Sa pead mõtlema:

– materjalile – äkki on keegi allergiline või ei sobi materjali struktuur vms,

– hügieenile – ise söön, kuid võibolla teistele ei kõlbagi, sry see seente teema tundub mulle ikka eriti kummaline. Meie pere on ju neid süües ellu jäänud. Alles hiljuti tegi minu seenepurk ühe sünnipäevalapse siiralt rõõmsaks, sest see tehti meie silme all õhtu jooksul tühjaks. Samas jälle hea teada, et olla selle kingiga ettevaatlikum.

– kvaliteedile  – käsitöölise kraadi pole ilmselt paljudel ette näidata ja kvaliteet võib olla tõesti inimeseti erinev. Väga käkki ei julgeks ma ju ise ka kellelegi kinkida, aga ju siis on kellelgi väga negatiivseid kogemusi.

Mulle endale meeldib tohutult heegeldada, kuid heegeldatud linikud ning käterätipitsid on ju tänapäeval suhteliselt ajast- ja arust, seega pole ma neid kellelegi kinkida julgenud. Olen üldse muutunud aasta-aastalt ettevaatlikumaks nende omatehtud kinkidega. Enamasti saab veidi luuret tehtud ja mõni lähedane, kes teab, et ma oma kätega midagi teha oskan, mida nemad ei oska, on ikka mõnikord ka konkreetselt mingi soovi välja öelnud. Nii said ikkagi mõned sokipaarid eelmisel aastal pakki pandud. Ehk et, mina julgen omatehtut kinkida tänapäeval vaid neile, kelle puhul tean, et ta tõesti seda kinki saada soovib ning antud teema andis veelgi kinnitust sellele, et paljudele selline (üllatus)kink rõõmu ei tee.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja jääb mulje, et isetehtu polegi tänapäeval enam nii südantsoojendav ja meelepärane kingike, mis näitaks lihtsalt, et sinu peale on mõeldud.

Sa pead mõtlema:

– materjalile – äkki on keegi allergiline või ei sobi materjali struktuur vms,

– hügieenile – ise söön, kuid võibolla teistele ei kõlbagi, sry see seente teema tundub mulle ikka eriti kummaline. Meie pere on ju neid süües ellu jäänud. Alles hiljuti tegi minu seenepurk ühe sünnipäevalapse siiralt rõõmsaks, sest see tehti meie silme all õhtu jooksul tühjaks. Samas jälle hea teada, et olla selle kingiga ettevaatlikum.

– kvaliteedile – käsitöölise kraadi pole ilmselt paljudel ette näidata ja kvaliteet võib olla tõesti inimeseti erinev. Väga käkki ei julgeks ma ju ise ka kellelegi kinkida, aga ju siis on kellelgi väga negatiivseid kogemusi.

Mulle endale meeldib tohutult heegeldada, kuid heegeldatud linikud ning käterätipitsid on ju tänapäeval suhteliselt ajast- ja arust, seega pole ma neid kellelegi kinkida julgenud. Olen üldse muutunud aasta-aastalt ettevaatlikumaks nende omatehtud kinkidega. Enamasti saab veidi luuret tehtud ja mõni lähedane, kes teab, et ma oma kätega midagi teha oskan, mida nemad ei oska, on ikka mõnikord ka konkreetselt mingi soovi välja öelnud. Nii said ikkagi mõned sokipaarid eelmisel aastal pakki pandud. Ehk et, mina julgen omatehtut kinkida tänapäeval vaid neile, kelle puhul tean, et ta tõesti seda kinki saada soovib ning antud teema andis veelgi kinnitust sellele, et paljudele selline (üllatus)kink rõõmu ei tee.

no nii ongi

see, et pead mõtlema inimese peale, kellele kingid, see ju elementaarne, kuidas sa siis kinki saad valida, mõtle kingisaajale, mitte endale, mis sulle meeldib

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja jääb mulje, et isetehtu polegi tänapäeval enam nii südantsoojendav ja meelepärane kingike, mis näitaks lihtsalt, et sinu peale on mõeldud.

Sa pead mõtlema:

– materjalile – äkki on keegi allergiline või ei sobi materjali struktuur vms,

– hügieenile – ise söön, kuid võibolla teistele ei kõlbagi, sry see seente teema tundub mulle ikka eriti kummaline. Meie pere on ju neid süües ellu jäänud. Alles hiljuti tegi minu seenepurk ühe sünnipäevalapse siiralt rõõmsaks, sest see tehti meie silme all õhtu jooksul tühjaks. Samas jälle hea teada, et olla selle kingiga ettevaatlikum.

– kvaliteedile – käsitöölise kraadi pole ilmselt paljudel ette näidata ja kvaliteet võib olla tõesti inimeseti erinev. Väga käkki ei julgeks ma ju ise ka kellelegi kinkida, aga ju siis on kellelgi väga negatiivseid kogemusi.

Mulle endale meeldib tohutult heegeldada, kuid heegeldatud linikud ning käterätipitsid on ju tänapäeval suhteliselt ajast- ja arust, seega pole ma neid kellelegi kinkida julgenud. Olen üldse muutunud aasta-aastalt ettevaatlikumaks nende omatehtud kinkidega. Enamasti saab veidi luuret tehtud ja mõni lähedane, kes teab, et ma oma kätega midagi teha oskan, mida nemad ei oska, on ikka mõnikord ka konkreetselt mingi soovi välja öelnud. Nii said ikkagi mõned sokipaarid eelmisel aastal pakki pandud. Ehk et, mina julgen omatehtut kinkida tänapäeval vaid neile, kelle puhul tean, et ta tõesti seda kinki saada soovib ning antud teema andis veelgi kinnitust sellele, et paljudele selline (üllatus)kink rõõmu ei tee.

no nii ongi

see, et pead mõtlema inimese peale, kellele kingid, see ju elementaarne, kuidas sa siis kinki saad valida, mõtle kingisaajale, mitte endale, mis sulle meeldib

Ma olengi alati püüdnud mõelda, mis saajale võiks rõõmu teha, kuid siit teemast tuleb välja, et enda arvates soovid teha inimesele rõõmu ja teda jõulu ajal meeles pidada, arvates, et see üks sokipaar kulub ju ikka ära, aga tuleb välja, et parem on jätta kinkimata. Eks muude asjadegagi sama. Me elame asjade ülekülluse ajal. Kingime siis parem toredaid hetki.
Rahulikku advendiaega!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Hobinurk Millisest isetehtud kingist