Esileht Kodunurk Millisest poest ostate kartulit?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Millisest poest ostate kartulit?

Postitas:

… need kes poest ostavad. Nimelt meil kodupood Selver ja seal on viimasel ajal väga kehva kvaliteediga kartulid müügil, algul oli sort Laura normaalne aga üle ühe mädad või kõlbmatud, tundub mõttetu tassida 2 kg koju ja veerandi ära visata. Palun jagage kogemusi, kuskohas on saada head kartulit. Tänud ette

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan erinevatest poodidest ja alati siis neid, mida peab ise valima. Üldiselt kõige rohkem olen rahul Grossi poe kartulitega (igas linnas seda poodi paraku pole), Selveris on ka vahel ilusat kartulit, aga kordades kallim. Maximas on enamjaolt keht kartul, kõva ja täppe täis, sama kehtib Rimi kartulite kohta. Seega minu kartuliostukohad – Gross ja Selver:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka selverist, vahest rimist, kvaliteet sama kehv. Eelistan lahtisedi kartuleid valida, aga vahest on need ka alla igasuguse arvestuse, siis tulebki kehvadest variantidest parim valik teha.

Tegelikult olen prismast ostetud kartulitest kõige vähem kaotanud, aga prisma ei jää mulle kuidagi tee peale ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 19:19; 05.04 19:23;
To report this post you need to login first.

Prismast,
ka kindlasti alati neid isevalimise omi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konsumist ja ikka koban läbi.
Imelik, et Maximas on muidu korralik puuvili, juurvili, aga kartulid oleks nagu prügimäelt toodud. Ja alati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 20:48; 03.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel olude sunnil ostan ka poest ning need pakendatud-pestud ikka jubedad. Eelistan ka ise valida, kuid poodi küll soovitada ei saa, sest kaup vaheldub. Olen ämbrisse astunud nii Selveris kui Rimis jne. Kunagi ostsin muide ainult säästukast, oli hea puhas odav kartul.
Kindla peale minek on turult osta! Kunagi tegin nö testoste ning siis kui olin rahul, ostsin suurema kotitäie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te ei lähe turule kartulit ostma?

kord nädalas v kahe nädala tagant võiks ju tuua sealt. näete mida ostate ja hind ju sama. ei saa mädanenud ollust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konsum ja prisma on enamasti ok. Selveris valik kõige kehvem olnud ka juba paar aastat. Maximas on kvaliteet kõikuv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks te ei lähe turule kartulit ostma?

kord nädalas v kahe nädala tagant võiks ju tuua sealt. näete mida ostate ja hind ju sama. ei saa mädanenud ollust.[/tsitaat]

Ma käin turul ainult maasikaid, kukekaid ja värskeid hapukurke ostmas, st. suvel. Kartulite pärast küll ei viitsi minna. Ja sealt ostetud sink/vorst (Tartu turuga siis tegemist) läheb kiiresti halvaks.
Konsumis on enamasti täitsa ok kartulid. Poodides müüvad suurtootjad, need loodetavsti teavad kuidas väetisi/mürke normikohaselt kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 20:48; 03.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võru turu kartul näiteks kordi kallim kui poes. maxima lahtine kartul on tavaliselt normaalne olnud. kindlat poodi küll pole. seal kus normaalsem on, sealt ostan. ja igas poes müüakse s…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kartulid ostetud talveks otse lähedalasuvast talust, hoian vanemate juures keldris (kuna endal keldrit pole), kui juhtub, et varu on otsas ning uute järgi parasjagu ei saa minna, oleme poest mahekartulit ostnud (ei mäleta tootjat, paberkotis), see on kõrvalmaitseta ning korralik.[/tsitaat]
Küsimusele sa ju ei vastanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan juba kuid kilekotis Laheotsa kartuleid Marabel. Kallid, aga hea maitsega ja kvaliteetsed. Ühtki korda pole pidanud pettuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehhee, ma ostsin korra seda paberkotis mahekartulit, ju mul lihtsalt ei vedanud, aga rohkem ei julge testida ka. Tol korral olid pooled kartulid mädad, sellest kahest kilost prepareerisin vaevu kahele inimesele pisikese portsu.
Pakend on ju kinnine ja sisu kvaliteet pole vaadeldav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 19:19; 05.04 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ole kena ja loe uuesti läbi: oleme poest mahekartulit ostnud (ei mäleta tootjat, paberkotis), see on kõrvalmaitseta ning korralik.
http://www.koortikartul.ee/est/mahekartul/mahe-kartul
Saadaval Rimi ning Selveri kauplutes.[/tsitaat]
mis kõrvalmaitse siis \”tavalistel\” kartulitel on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismast ja Rimist ostan lahtist Laurat, vahel ka kotiga, aga seal sees on tõesti kevade poole sellised rääbakamad ja plekilised-silmalised kartulid, seega eelistan ise valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Millisest poest ostate kartulit?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.