Esileht Väikelaps millisest poest Viking kummikuid?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: millisest poest Viking kummikuid?

Postitas:

Millisest poest tasub otsida Viking kummikuid? Eriti huvitaks mind sooja voodriga kummikud. Siiani olen Abc Kingast neid ostnud kuid ehk veel kuskil mujal ja ehk isegi soodsamalt müügil?

Ja millisest poest võiks Viking Thermo kummikuid leida? Vaatan, et neid kiidetakse ning tahaks needki oma silmaga üle vaadata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista RoccaAlMare maaletooja poodi. 6659088. Enamik kaupa ilsmelt müüdud, aga kindlasti tasub küsida mudelit ja numbrit. Allahindlused igal pool käimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varesvares- mis pood see on, mille numbri andsid? Ma mingi aeg niikuinii Roccasse minemas, siis teab läbi põigata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pärnaõieke kirjutas:[/small]
[tsitaat]Varesvares- mis pood see on, mille numbri andsid? Ma mingi aeg niikuinii Roccasse minemas, siis teab läbi põigata:)[/tsitaat]

Vikingi maaletooja väike pood. 1. korrusel, seal, kus kõik jalanõude poed. Müüvad ka täiskasvanutele erinevaid märke. Vikingi lett paremat kätt.
Kahjuks pannakse see kevadel kinni:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, unustasin, poe nimi on Kvartett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmmel Pere Kingas ka Vikingud müügil. Kas just Viking Thermod ka, seda ei mäleta.
Ise ostsin seal oma lapsele Triggeri voodriga kummikud. Ja kiidan väga!! Praeguste ilmadega isegi on lapsel jalad peale paartunnist õueskäiku jalad täiesti soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi öelda,kui palju need tavalised ja voodriga kummikud Nõmmel maksavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps millisest poest Viking kummikuid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.