Esileht Ilu ja tervis Millisets apteeki ketis ostate ravimeid.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Millisets apteeki ketis ostate ravimeid.

Postitas:

Millisest apteeki ketis meeldib teil osta.Kas on kindlad eelistused,kui ja siis miks.Mulle endale meeldib Aphoteka.

 

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apothekast ja teistest selle omaniku apteekidest ei osta midagi. Külastan vaid proviisoriapteeke.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

südameapteek, sest see on kodule kõige lähemal

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kollasest.
(Millisest poest viinasokkide materjale ostate?)

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest, mis parajasti teele jääb, kui on vaja midagi apteegist osta. Ei pane tähele, mis keti oma on.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna odavaim apteek on Marja Apteek Mustamäe teel.Aphoteka on üks riigi kallimaid apteeke.Väldin seda nii kuidas suudan.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna odavaim apteek on Marja Apteek Mustamäe teel.Aphoteka on üks riigi kallimaid apteeke.

Retseptiravimite puhul küll vahet pole, mis apteegist neid osta, harva kui uue partii hind muutub ja mõnes apteegis veel vana hinnaga partii sees on. Enamasti on ikka igal pool sama hind, võid ju üle kontrollida ka raviminfost või apteegiinfost (viimases ei pruugi küll kõik hinnad nähtavad olla, samas saad kontrollida, kas sulle vajalik kogus oli olemas tavaliselt hommikul kui andmeid imporditi).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan enne ostmist netist, millistest kodu lähedal olevatest apteekidest soovitud asi kõige odavam on ja sealt ostan.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan Benu apteegis käia kuna sealsed töötajad on jätnud eriti hooliva mulje.

Algas see sellest kui palusin hemorroidikreemi otsida. Neiu tegi seda ja seletas kasutamist nii kaastundliku ja õrna suhtumisega, et mul ei tulnud meeldegi piinlikkust tunda.

Sellest peale valin tänutundest ikka Benu oma ostudeks ja iga kord tulen sealt sooja südamega.

Olen mõelnud, et kas neid koolitatakse seal kuidagi teisiti või milles asi on, et nii inimlik suhtumine kogu aeg. Aga vahet pole, hea tunne on garanteeritud sealt tulles alati. Käin Mustamäel apteegis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisest apteeki ketis meeldib teil osta.Kas on kindlad eelistused,kui ja siis miks.Mulle endale meeldib Aphoteka.

Oma lemmiku nime võiks ju ikka ära õppida? Ja mida tähendab ‘apteeki ketis’?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, mis vahet seal on, millisest apteegist osta? Hinnad on ju suht samad igal pool. Ja arvamus, et just Benu apteegi töötajad teenindavad eriti hästi, on kummaline. Pigem sõltub see siiski konkreetsest inimesest, mitte sellest, millise apteegiketiga on tegemist.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on mugavus ja aeg olulisem kui hind. Kuna Apotheka asukohad on minu jaoks kõige paremad, siis külastan seda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan Benu apteegis käia kuna sealsed töötajad on jätnud eriti hooliva mulje.

Algas see sellest kui palusin hemorroidikreemi otsida. Neiu tegi seda ja seletas kasutamist nii kaastundliku ja õrna suhtumisega, et mul ei tulnud meeldegi piinlikkust tunda.

Sellest peale valin tänutundest ikka Benu oma ostudeks ja iga kord tulen sealt sooja südamega.

Olen mõelnud, et kas neid koolitatakse seal kuidagi teisiti või milles asi on, et nii inimlik suhtumine kogu aeg. Aga vahet pole, hea tunne on garanteeritud sealt tulles alati. Käin Mustamäel apteegis.

Täpselt vastupidi. Minu kodulinna Benu apteegis töötavad nii ebameeldivad inimesed, et lähen sinna tõepoolest ainult siis, kui mitte mingit teist valikut ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, et kui valida saan, siis Apothekast ei osta. Õnneks ei ole mul apteeki eriti tihti asja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Millisets apteeki ketis ostate ravimeid.