Esileht Pereelu ja suhted Millist abi mehele soovitada?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millist abi mehele soovitada?

Postitas:

Mure selles, et mees on pikka aega juba väga kergesti ärrituv, iga väiksema asja peale, mis talle ütlen, kui tal paha tuju òn, karjub, läheb raevu, hakkab kätega vehkima, ropendab jne. Minuga käitub väga üleolevalt, ükskõikselt, tihti ka põlgusega.
Kui ta nö ärritunud seisus pole, siis saame enam vähem normaalselt suhelda, aga jah need hood ja tujud on jubedad….Ise ta väidab, et ta neid kontrollida ei suuda ja ütleb, et need tulevad töö stressist. Kui see ka on töö stress, siis on ebaaus seda minu peal välja elada ja tihti ka lapse juuresolekul.
Mida sellisel juhul teha annaks? psühholoog, psühhiaater? või keegi kolmas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 10:35; 27.12 17:34; 27.12 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled lapsega kodune?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seni kuni mees ise probleemi ei tunnista, seni ei muutu mitte miski. Endal läbi tehtud, räägi/soovita palju tahad, kuid tulemuseta. Pigem aitab nö ¨okiteraapia, kui mees probleemi ei tunnista, sii meest emotsionaalselt raputada. Nt panna mees valiku ette, kas pere või tema jne. Jõudu ja kannatust, kuid kui olukord ei muutu, siis ei ole mõtet end ja last piinata. Elu on liiga lühike selleks. Lihtsalt tean, endal läbi tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks vaatata üle oma toitumine. Kõrvaldada toit, milles on palju säilitusainet, vähendada liha ja kõrvaldada paariks kuuks oma menüüst alkohol. Toidus olev, mis ajab hulluks lapsi, ajab ka täiskasvanuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama kahtlus – mul mees muutus vastikuks ja süüdistavaks kuna endal süümekad kõrvalt panemise pärast. Kui asi selgus, siis jobu veel targutas, et parim kaitse on rünnak blabla. Mulle tundubki, et pea alati kui mees kukub naist süüdistama sajas surmapatus ja hakkab vastikult käituma on suht kindel laks et asi on teises naises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa midagi soovitama hakkad, siis läheb asi veel hullemaks. Parem korja oma väärikuse riismed kokku ja soovita tal põrgusse minna. Ära lase tal sinuga niimoodi käituda. Tööstress on haleda äbariku vabandus oma elukaaslase peal raevutsemiseks. Üldiselt arvan ka nii, et mees on võimalikult vastik ja süüdistab sind, et sina ta maha jätaks, kuna ta ise ei julge, aga tahaks juba sust lahti saada, sest oled tal koorem kaelas, kuna ta tahab juba uue silmarõõmu juurde ära minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ägedad nõuanded, võimalik et teil on ka armukese suhtes õigus. Kuid samas tunneb vaid oma naine oma meest. Mina soovitaks mehega rääkida. Ja küsida ka otse seda kas on teine. Sest kui kõik on õnnetud, tuleks laiali minna. KUi mees ei taha end parandada Teie Suhte nimel, siis pole ka mõtet ise pingutada. Täiesti võimalik, et mehel on tööstress. Minu mehel näiteks on stress, kuna olen kodune ja tema peab vastutama üksi hetkel raha olemasolu pärast. Igal probleemil on lahendus siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem ikka tööstress. või jõulustress 🙂

omal mees juba aastaid samasugune. nt kui kukub nädalavahetusel iga tühisema asja pärast räuskama ja lõugama, jaurab kogu nädalavahetuse ja… siis alles pühapäeva õhtul lõpuks võtab ennast kokku, istub oma tööläpaka taha ja hakkab mingit aruannet koostama. ning siis nii mokaotsast mainib, et olen jah närvis, näe homme hommikul on vaja kell 10 algaval koosolekul mingi ettekandega esineda (ta pole muidu eriti hea avalik esineja).

algul ärritas, nüüd, peale 15a abielu hakkan juba harjuma, nii et teeb veidi juba naljagi selline paanika. püüan tihti reede-õhtuti ääri-veeri uurida, et \”ega sul äkki pole vaja mingit tähtsat koosolekut nädala algul ees, äkki tahad veidi tööasju rahus vaadata\”.

kusjuures huvitav on see, et kui tal on midagi vaja teha ja ta ei taha (noh see ettekanne nt), siis ta üritab meeleheitlikult leida VÄGA tähtsaid asendustegevusi, nt hakkab parandama mõnd kodust asja, mis juba aastaid katkisena vedelenud või kukub \”planeerima\” minutipealt kogu pere nädalavahetust, et ikka kõigil oleks palju tegevust (rohkem kui 2 nädalaga ära jõuaks teha)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägid nagu minu mehest aasta tagasi. Pärast üht väga õudsat hoogu, kui ta ise ka ära ehmus, sain ta (vaikse häälega möödaminnes mainides, et äkki lihtsalt prooviks )niikaugele, et ta helistas perearstile ja palus antidepressantide digiretsepti välja kirjutada, kohe panin autole hääled sisse ja sõitsin apteeki, ostsin rohud välja ja mees hakkas samal päeval võtma. Kahe päeva pärast oli olukord parem, kahe nädala pärast hea. Pool aastad käisid hood väga harva veel peal. Nüüd aasta hiljem on mu hea rahulik mees tagasi, kui ärritushood tulevad, ja need tulevad igal inimesel aeg-ajalt, siis tuleb ta nendega ilusti toime. Meie kogemus on seega, et mehel oli tüüpiline depressioon ja AD-st saime abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nõuannete eest!
Peaks lisama veel, et olen jah siiani kodune lapsega olnud, kuid nüüd tööinimene. Probleemidele me lahendust ei leidnud, lisaks muule mis kirjeldasin mees valetas pidevalt ja hakkas ka muidu kummaliselt käituma. Tulemuseks oli see, et kolisin lapsega eraldi elama. Nüüd saame küll paremini läbi, aga ikkagi aeg ajalt kui koos oleme elab kõik minu peal välja- ta pole muidu vägivaldne inimene, aga sellistel hetkedel on mul küll tunne, et ta tuleks ka kallale….Aeg ajalt samas kahetseb lahkuminekut ja usub, et ehk kunagi on meil veel lootust.
Ma ei tea mida arvata, kui oleks keegi kindel kolmas mängus, siis ta oleks ju rahul peale meie äraminekut , aga ta samas ju pole. Aga võib olla on tõesti stress ja kehv iseloom või lihtsalt mingi silmarõõm, kelles kindel pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 10:35; 27.12 17:34; 27.12 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega see keegi kolmas pruugi ka päris lollakas olla. nägi ära, et mees on si*a iseloomuga ja ta pole tõsisemast suhtest või kokkukolimisest lihtsalt huvitatud. õige talle mingit röökivat psühhopaati vaja.
mees muidugi ei ole rahul, tema ego sai ju parja laksu, kui silmarõõm ta ära põlgas.

ka vaimne vägivald on vägivald ja mõned oskavad seda õigel ajal ära tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma miskipärast ei usu, et kui ka on kolmas mängus, siis ta tema peale vihane on ja häält tõstab! Õigemini on nii, et ma pole üldse kedagi teist näinud, kelle peal ta seda välja elaks peale minu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 10:35; 27.12 17:34; 27.12 21:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Millist abi mehele soovitada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.