Esileht Koolilaps Millist advendikalendrit 12-14a lastele?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millist advendikalendrit 12-14a lastele?

Postitas:
Kägu

Lastel siiani iga aasta mingi advendikalender olnud, eelmine aasta oli mingi tavaline šokolaadidega, on olnud ka lego omasid, aga see aasta hakkas tütar juba varakult jõuluks meigiasju tahtma ja ostsin siis talle make-up advendikalendri. Lisaks ongi hea meel, et maiustusi vähem, sest jõulu ajal tuleb neid niigi uksest ja aknast.

Nüüd aga olen hädas, sest ei leia midagi samaväärset pojale.

Meeste kosmeetikakalendrites on palju igasuguseid habemeajamisvahendid ja kortsudevastaseid kreeme jms asju, mida tal veel vaja ei läheks. Lego jms mänguasjade omad tunduvad liiga titekad. Pokemoni ja jalgpalli kaarte ta ka enam ei kogu, Harry Potterit pole kunagi fännanud. Hetkel on popiks teemaks ruubiku-kuubikud, aga selleteemaline advendikalender maksab 200 eur, mis jääb kindlasti liiga kalliks.

Kust ja millist veel võiks vaadata või milliseid advendikalendreid te oma lastele ostate?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastel siiani iga aasta mingi advendikalender olnud, eelmine aasta oli mingi tavaline šokolaadidega, on olnud ka lego omasid, aga see aasta hakkas tütar juba varakult jõuluks meigiasju tahtma ja ostsin siis talle make-up advendikalendri. Lisaks ongi hea meel, et maiustusi vähem, sest jõulu ajal tuleb neid niigi uksest ja aknast.

Nüüd aga olen hädas, sest ei leia midagi samaväärset pojale.

Meeste kosmeetikakalendrites on palju igasuguseid habemeajamisvahendid ja kortsudevastaseid kreeme jms asju, mida tal veel vaja ei läheks. Lego jms mänguasjade omad tunduvad liiga titekad. Pokemoni ja jalgpalli kaarte ta ka enam ei kogu, Harry Potterit pole kunagi fännanud. Hetkel on popiks teemaks ruubiku-kuubikud, aga selleteemaline advendikalender maksab 200 eur, mis jääb kindlasti liiga kalliks.

Kust ja millist veel võiks vaadata või milliseid advendikalendreid te oma lastele ostate?

Kas see 200 eurine kalender on ainult ruubikukuubikud või muud nutimängud ka? Otsime kingituseks väga nutimängude kalendrit.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende nuputamisvigurite omasid on. Võõrkeelsena põgenemistube.

Mu (küll väiksemal) elektroonikahuvilisel on olnud samm-sammuliseks raadio ja süntesaatori ehitamiseks, talle sobib, aga igaüks võib-olla ei rõõmusta, kui aknast nt ühe takisti leiab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see 200 eurine kalender on ainult ruubikukuubikud või muud nutimängud ka? Otsime kingituseks väga nutimängude kalendrit.

Selline on
https://mastercubestore.de/alle-produkte/1963-mastercubestore-premium-advent-calendar-2022.html

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende nuputamisvigurite omasid on.

Linki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nuputamisviguri

Sa ise nagu ei saa mõnda otsingumootorit kasutada?

Aga no eks ma panen sulle google linke hulgim: https://www.google.com/search?q=escape%20room%20advent%20calendar&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-m

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4080310: Nende nuputamisvigurite omasid on. Linki?

Sellist tüüpi mõtlesin. Aga nende puhul peab vaatama, et n-ö liiga hiinakas ei oleks, mis enne avamist juba lahti on ja mingit pusimist ei paku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on poisile ostetud põgenemistoa stiilis kalender

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 11,5 aastane poeg tahtis Lego Harry Potteri kalendrit. Fännab legosid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 11,5 aastane poeg tahtis Lego Harry Potteri kalendrit. Fännab legosid.

Organiseeri päkapikkude kotti üks korralik Potteri lego. Sama raha eest saab korraliku komplekti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Millist advendikalendrit 12-14a lastele?