Esileht Ilu ja tervis Millist collageeni kasutate?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millist collageeni kasutate?

Postitas:

Kas aitab, on nahk parem, juuksed ilusamad ja ligeste valu võtab ära?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin kolm kuud kollageenipulbrit. Ei ole küll mingit muutust märganud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin iherbist. Just liigeste jaoks, sest on kulumine. Miskit ei oska öelda, kuna mul põlv enam ei valuta juba kaua aega kui diagnoositi kulumine ja valutas kõvasti. Võtan vahelduvalt igasugu tooteid. Abiks ikka:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingit drastilist muutust märganud, aga olen kindel, et paha ka ei tee. JA ega see nüüd nii plaks! ei mõju ka, ikka tasapisi tulevad muutused.
KAsutan:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iconfiti kollageenipulbri ostsin, aga lõppkokkuvõttes viskasin ära, sest ma ei suutnud seda kuidagimoodi tarbida. Veega juues oli maitse ebameeldiv, kohvi sisse samuti ei kõlvanud (ebameeldiv kõrvalmaitse), kuhugi mujale ma teda samuti lisada ei osanud, küll püüdsin üht-ja teistpidi, aga ma ei suutnud seda tarbida.

Mismoodi teie kollageenipulbrit manustate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan ka icfonfiti kollageeni ja joon seda koduse õunamahlaga, olen paar kuud seda joonud, ainuke mida märganud olen, et küüned ei murdu nii kergesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Great Lakes kollageen pulber, pole mingit maitset, kas lahustan smuuti sisse või muu joogi sisse, kas külma või sooja sisse. Tellin iHerbist. Mul võttis liigesevalu ära ja juuksed hakkasid kiiremini kasvama. Usun et hoiab näonaha paremini siledamana kui kallid kreemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on iherbust tellitud california gold collagen up 5000+c vitamiin. Alguses oli lihtsalt jälk. Nüüd olen hakanud segama hapukamate mahladega ja annab võtta küll. Võtma hakkasin liigeste ja naha pärast. Muutusi…nahas küll pole, aga ega ei saagi olla, selle jälgi maitse tõttu seisis purk pool aastat kapis????. Nüüd on eesmärgiks ikka ära tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta kollageeni, aga söön räni, mida on vaja kollageeni moodustumiseks. Nahk ja juuksed on pehmemad küll.

Kolmest rasedusest pole ma saanud ühtegi volti ega armi kõhule, kõhunahk on jäänud siledaks. Juuksed pole imetamise ajal välja langenud. Kas seda, et nahk ja juuksed on nii hästi vastu pidanud, võib seostada järjekindla räni söömisega – kindlalt ei tea, aga võib olla küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Millist collageeni kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.