Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist deodoranti kasutate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Millist deodoranti kasutate?

Postitas:
Kägu

Lugesin, et tavalised deodorantid sisaldavad parabeeni ja alumiiniumsulfaati ning on rinnavähi põhjustajateks.
Viskasin ära oma vana deodoranti ja ostsin loodusliku. Miks ma varem ei teadnud deodorantide ohtikkusest. Kusjuures ma juba ammu kasutan ¨ampoone ja du¨igeele, mis ei sisalda parabeene ja sulfaate, aga ei tulnud selle peale, et vaadata deodorantide koostist:(

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Millist deodoranti kasutate?

Millise loodusliku ostsid? Milline on aktiivne toimeaine ning milline kasutegur? Lihtsalt huvitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ostsin endale minaraaldeodoranti, firma crystal Essence. Valmistatud looduslikest mineraalsooladest. Heaks kiidetud vähiravikeskuste poolt. Parabeenideta.
See on suhteliselt odav deodorant. Nägin Tallinna Kaubamajas veel ühte, Avalon, samuti looduslik, aga natuke kallim. Internetis leidsin ka paar firmat, kes müüb sellist kosmeetikat, kuid nende deodorantide hinnad on 10-14 ¤, liiga kallis.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

viskasid maha? kuhu? prügikasti visatakse kasutud asjad ja vajadusel sorteeritakse ka.
esiteks, parabeenid on praktiliselt kõikides laiatarbetoodetes sees, need on ühed süütumad tegelased. elementaarne, et ilma nendeta peaksid olema kõik pealemääritavad tooted.
deodorant peidab higilõhna, antiperspirant takistab higistamist.
see, mida sa antiperspirandis vältima pead on alumiiniumsoolad/aluminium chloride.
shampoonides ja du¨igeelides väldi sulfaate.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Minule meeldivad need mineraliidiga Garnier’ rulldeodorandid täitsa hästi. Saadaval igas poes:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]lükkatõmba kirjutas:[/small]
[tsitaat]viskasid maha? kuhu? prügikasti visatakse kasutud asjad ja vajadusel sorteeritakse ka.
esiteks, parabeenid on praktiliselt kõikides laiatarbetoodetes sees, need on ühed süütumad tegelased. elementaarne, et ilma nendeta peaksid olema kõik pealemääritavad tooted.
deodorant peidab higilõhna, antiperspirant takistab higistamist.
see, mida sa antiperspirandis vältima pead on alumiiniumsoolad/aluminium chloride.
shampoonides ja du¨igeelides väldi sulfaate.
[/tsitaat]

Just just, ¨ampoonides väldin sulfaate, deodorantides parabeene ja aluminimum chloride.

Eesti on minu teine keel sp. valesti sõnastasin \”viskasin ära\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minule meeldivad need mineraliidiga Garnier’ rulldeodorandid täitsa hästi. Saadaval igas poes:)[/tsitaat]

Kas need Garnier deodorantid ei sisalda siis parabeene ja alumiiniume?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen suur higistaja. Isegi siis, kui külmetan on kaenlaalused märjad 🙁 Kasutan praegi Maxim antiperspiranti, kuid see ajab hullult sügelema. Aga vot ilma selleta ka ei saa, kohe tunnen higilõhna. Tean ka seda, et Maxim on suht kahjulik. Milline antiperspirant oleks alternatiiv?

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lükkatõmba kirjutas:[/small]

Just just, ¨ampoonides väldin sulfaate, deodorantides parabeene ja aluminimum chloride.

Eesti on minu teine keel sp. valesti sõnastasin \”viskasin ära\”.[/tsitaat]deodorantides polegi alumiiniumsooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
deodorantides polegi alumiiniumsooli.[/tsitaat]
Nojah, oleneb, mida alumiiniumsoolana defineerida. Need naturaalsed kristalldeodorandid koosnevad näiteks ammoonium-alumiiniumsulfaadist. http://en.wikipedia.org/wiki/Ammonium_aluminium_sulfate

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

[tsitaat] [small]lükkatõmba kirjutas:[/small]

Nojah, oleneb, mida alumiiniumsoolana defineerida. Need naturaalsed kristalldeodorandid koosnevad näiteks ammoonium-alumiiniumsulfaadist. http://en.wikipedia.org/wiki/Ammonium_aluminium_sulfate%5B/tsitaat%5Dsulfaat pole siiski sool ja ei toimi antiperspirandina.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

[tsitaat] [small]Jaagular kirjutas:[/small]

Kas need Garnier deodorantid ei sisalda siis parabeene ja alumiiniume?[/tsitaat]

Parabeene ega alkoholi ei sisalda. Alumiiniumikraami ilmselt küll.

Kui valida igapäevase higihaisu ja kaheldava ohu vahel, siis mina olen oma valiku teinud ja püüan mitte paranoiline olla.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

ma ei kasuta üldse deodoranti, milleks see hea peaks olema? vänge lõhnamine on jube minu arust. mõni naine haiseb kui seebipood.

Please wait...
Postitas:
talent

Aerosooldeodorante pole vist 10a. enam tarvitanud.
Higipulgad, võimalikult neutraalse lõhnaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui on liiga \”looduslik\”, siis puudub kahjuks soovitud toime. seepärast rakendan kompromisse. päris head on nt. dermoshopi deodorandid, poodides olevatest Lycia sari.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei kasuta üldse deodoranti, milleks see hea peaks olema? vänge lõhnamine on jube minu arust. mõni naine haiseb kui seebipood.[/tsitaat]

ma olen nõus, et liiga vänge aroom pole ka hea, aga on ka ju väga naturaalseid tsärke. Mu mees ei kasuta deodorante nt ning need hunnikud musta pesu (tsärgid ja kampsunid-pusad-jakid) mida peale igat korda pesema peab, on meeletud. Võiks siis ju kasutada pigem seda higistamist leevendavat….

Please wait...
Postitas:
Jaagular

sulfaat pole siiski sool ja ei toimi antiperspirandina.[/tsitaat]

Mulle on küll koolikeemiast meelde jäänud, et sulfaadid on väävelhappe soolad:)

Please wait...
Postitas:
ketunhäntä

Rexona Maximum Protection kreemjas selline. See on siis antiperspirant ja praktiliselt lõhnatu. Mõjub vähemalt ühe päeva küll märgatavalt, kuigi lubab 48 tundi. Mineraalipulk ei mõjunud üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle mõjub Rexona pulkdeodorant/antiperspirant. Maximi kasutan erandjuhtudel, sest esiteks ta on kange ja teiseks olen lugenud, et kui igapäevaselt kasutada, siis mõne aja pärast ei pruugi enam toimida. Need kristalliasjad ei muuda mul kuidagi higistamist. Kui ei kasutaks midagi või hästi keemiavaba, siis käiksin kogu aeg märjana ringi. Kui ikka higistamine on suur, siis tuleb neid kahjulikke asju paraku kasutada.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Pole deodorante kunagi kasutanud. Ei saa nende mõttest aru. Olen kasutanud alati antiperspiranti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan Nivea oma, siiani aitab efektselt higistamise vastu.
Ausalt öelda ei jaksa osta neid kõiki looduslikke tooteid, kuna iga asjal on mingi häda, olgu selleks siis seep, ¨ampoon, du¨¨igeel, deodorant, hambapasta vms.

Ostan selle, mis mulle sobib ja mida rahakott kannatab.
Selle kahjulikkuse pärast ta mul ostmata ei jää, kuna ringi haisedes ma ka käia ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ostsin endale minaraaldeodoranti, firma crystal Essence. Valmistatud looduslikest mineraalsooladest. Heaks kiidetud vähiravikeskuste poolt. Parabeenideta.
See on suhteliselt odav deodorant. Nägin Tallinna Kaubamajas veel ühte, Avalon, samuti looduslik, aga natuke kallim. Internetis leidsin ka paar firmat, kes müüb sellist kosmeetikat, kuid nende deodorantide hinnad on 10-14 ¤, liiga kallis. [/tsitaat]

ostsin ka selle kuskil aasta tagasi ja see junn hakkas ise haisema kuigi kasutasin seda alati puhta naha peal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Biomarketist Speick Thermal on hea. ostsin ka kristalldeodorandi, ag aga kasutada ei saa, paneb naha kipitama. nüüd seisabki juba terve aasta kapis mul.
Ostan mitte looduslikke, vaid ökomärgisega tooteid, ja ka neil kontrollin vahel koostisained üle. Ntx Logodendi hambapastad ei ole kõik fluoriidivabad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Biomarketist Speick Thermal on hea. ostsin ka kristalldeodorandi, ag aga kasutada ei saa, paneb naha kipitama. nüüd seisabki juba terve aasta kapis mul.
Ostan mitte looduslikke, vaid ökomärgisega tooteid, ja ka neil kontrollin vahel koostisained üle. Ntx Logodendi hambapastad ei ole kõik fluoriidivabad.[/tsitaat]

Aga see deodorant, mille ostsin, ei ole kuiv kristalldeodorant, ta on vedel, nagu tavaline pulkdeodorant. Olid kõrval ka need kristallitaolised, aga ei usu nende efektiivsust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Biomarketist Speick Thermal on hea. ostsin ka kristalldeodorandi, ag aga kasutada ei saa, paneb naha kipitama. nüüd seisabki juba terve aasta kapis mul.
Ostan mitte looduslikke, vaid ökomärgisega tooteid, ja ka neil kontrollin vahel koostisained üle. Ntx Logodendi hambapastad ei ole kõik fluoriidivabad.[/tsitaat]
fluor on ju hammastele kasulik

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan Biothermi pulka (see tahkem, mitte rulliga), ei tea, mida see sisaldab, aga mulle sobib. Kaenlaalused on kuivad ja lõhnavabad. Pulk ise ka täiesti lõhnatu. Väga kauaks jätkub, seega teenib oma hinna ausalt tasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kui on liiga \”looduslik\”, siis puudub kahjuks soovitud toime. seepärast rakendan kompromisse. päris head on nt. dermoshopi deodorandid, poodides olevatest Lycia sari.[/tsitaat]

Lycia on minulgi praegu kasutusel, olen sellega väga rahul. AGA võtsin kätte ja lugesin koostisosadest esimesena: Aluminium Clorohydrate.
No mida??? Kust ma saan normaalse deodorandi asemele?

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

fluor on ju hammastele kasulik[/tsitaat]jah, aga liiga palju fluori mitte. eesti põhjavees on fluori piisavalt, vähemalt lääne-eestis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ostsin endale minaraaldeodoranti, firma crystal Essence. Valmistatud looduslikest mineraalsooladest. Heaks kiidetud vähiravikeskuste poolt. Parabeenideta.
See on suhteliselt odav deodorant. Nägin Tallinna Kaubamajas veel ühte, Avalon, samuti looduslik, aga natuke kallim. Internetis leidsin ka paar firmat, kes müüb sellist kosmeetikat, kuid nende deodorantide hinnad on 10-14 ¤, liiga kallis. [/tsitaat]See ei mõigand üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ka suur higistaja, aga higistamist kinni panna ei taha. Olen kasutanud Maximit jne, päris räigete tagajärgedega, aga nüüdseks olen pidama jäänud Weleda tsitrusesprei juurde. Higi kinni ei pane, päevas tuleb teinekord seda ka uuendada, aga vähemalt ei marineeri end alumiiniumiga.

Fluoriidist – alles hiljuti soovitati leheveergudel hambapastat mitte ära loputada, muidu see ei mõikavat. Mnjah, välismaal ei loputata nõusid ka Fairyst puhtaks – kas tõesti peab kõike seda endale sisse sööma?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist deodoranti kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.