Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist deodoranti kasutate?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Millist deodoranti kasutate?

Postitas:
delta

RE: Millist deodoranti kasutate?

Mina kasutan The Body Shopi mineraaldeodoranti, mille sisu saab vahetada. Praegu køepørast pole, aga ei sisalda parabeene ega alumiinium soolasid.

Ei ole kallis, kestab kaua ja mis køige tøhtsam – væidetavalt palju looduslikke ainesosi.

Please wait...
Postitas:
delta

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugesin, et tavalised deodorantid sisaldavad parabeeni ja alumiiniumsulfaati ning on rinnavähi põhjustajateks.
Viskasin ära oma vana deodoranti ja ostsin loodusliku. Miks ma varem ei teadnud deodorantide ohtikkusest. Kusjuures ma juba ammu kasutan ¨ampoone ja du¨igeele, mis ei sisalda parabeene ja sulfaate, aga ei tulnud selle peale, et vaadata deodorantide koostist:([/tsitaat]

Vat selle parabeenide væltimisega on ka selline asi: neid on yle 1oo erineva, nende vøimalikke møjusid inimorganismile on mønevørra uuritud, ent kosmeetikatøøtus tahab ikka saada oma raha – teeb uue koostisega toote, kus parabeenid asendatud MILLEGAGI, mille toimespektri kohta veelvæhem infot kui parabeenide. Myyb ju see, et ei sisalda sulfaate ega parabeene…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan ka mineraaldeodoranti, lõpetasin tavaliste kasutamise kui kaenla alla sain tugeva allergilise reaktsiooni mis sügeles ja punetas ja ei saanud deodoranti 2 kuud kasutada. Nahaarst ütles et iga nädal tuleb vähemalt 1 inimene sellise kaebusega..

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen viimastel aastatel ostnud deodorante i-Herbist, praegu on kasutusel see: http://www.iherb.com/Crystal-Body-Deodorant-Crystal-Body-Deodorant-Spray-4-oz-118-ml/5710?at=0
ja olen väga rahul. ei mingit ärritust ja tuntavat higilõhna ka õhtuks ei teki.

Please wait...
Postitas:
piibeluht

minu arust parabeenide ja rinnavähiga on segane lugu. kui netist otsida, siis ei leia kuskilt ühest väidet, et parabeenid oleksid rinnavähi tekke taga. küll aga viidatakse katsetele, et vähirakkudes on leitud mitmeid parabeene. samas, kui edasi lugeda, siis selgitatakse, et parabeenid mõjutavad östrogeeni taset, mis omakord on jällegi rinnavähi tekkega seotud. mine võta kinni siis. vähemalt on aga selgeks tehtud asjaolu, et parabeenid tungivad inimese organismi ning kui see teadmine inimest häirib, siis ta eelistab seda vältida. kasvõi põhimõttel, et kunagi ei või teada, mida see põhjustada võib.

fluori sisaldavate hambapastade kiidulaulu sattusin ka lehtedest lugema. ühe online artikli kommentaarides oli aga antud selline tore link: http://www.youtube.com/watch?v=sjpVHWV7g6k

ise otsin siiamaani deodoranti, mis oleks hinna ja kvaliteedi suhtes minule sobivaim. mulle oleks kõige olulisem ebameeldiva lõhna tõhus neutraliseerimine, mitte higistamise kinni panemine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on füüsiline töö ja seni olen kasutanud Lady Speed Sticki, aga hiljuti avastasin mingi uue Nivea roll-oni. Olen seda seni veel liiga vähe kasutanud, et ise midagi arvata.
Seega, mida siinsed kasutajad Nivea roll-on’idest arvavad? Mõtlen naistele mõeldud tooteid (mees kasutab aastaid meeste variante ja on väga rahul).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui ma noor olin, ei olnud mul eriti higistamise probleemi ja ka ei saanud aru, miks peaks vängeid deodorante või antiperspirante kasutama. Mul näiteks mees ei kasuta neid, sest tema higi tõesti ei haise. Aga nüüd, seoses vanuse, hormoonide või tont teab millega, ei oma kristalldeodorant minu jaoks mingit efekti. Ma ei räägi sportimisest, aga ma ei saa ju töö juures haiseda! Seetõttu kasutangi alumiiniumkloriidiga deodoranti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]delta kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutan The Body Shopi mineraaldeodoranti, mille sisu saab vahetada. Praegu køepørast pole, aga ei sisalda parabeene ega alumiinium soolasid.

Ei ole kallis, kestab kaua ja mis køige tøhtsam – væidetavalt palju looduslikke ainesosi.

[/tsitaat]
Vat see podi ¨opp pani minu higi haisema nii, et ma kahtlustasin, et mul on mingi räige haigus, õnneks olid ka mu ema ja õde ostnud sama pulga ja hoomanud sama asja, nii, et see läks meil kõigil roskaa. Kasutan Garnier`antiprspiranti ja ei haise ei mina, ei riided.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist deodoranti kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.