Esileht Ilu ja tervis Millist depressiooni ravimit kasutate?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millist depressiooni ravimit kasutate?

Postitas:

Tere!

Kuna neid ravimeid on niivõrd palju siis küsimus on pealkirjas. Olen ise kasutanud aastaid tagasi ja soovin uuesti alustada, sest miski muu ei paista enam aitavat. Sel ajal, kui neid tarbisin tõusis kaal meeletu kiirusega (ei söönud tavalisest rohkem ja pole magusasööja samuti) ning see võimendas deprekat korralikult. Psühhiaater vahetas mingite muude vastu välja ning ka sellest polnud kasu. Lõpetasin nende võtmise ja istusin oma vastiku ülekaaluga edasi masenduses ja rohkem, kui enne seda.
Psühholoogi juures käimiseks ei ole aega üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 10:18; 04.06 11:48; 05.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flux. Vähendab söögiisu, masendusest tingitud õgimishood kadusid ja kaotasin 10kg kehakaalust. Flux a ka Prozac siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel enam ei kasuta peaaegu 2 aastat antidepressante, kuid eelnevalt kasutasin ikka väga pikalt tsitalopraami (Citalec, Cipramil etc). Varem sai ka teisi proovitud, kuid see sobis kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimeseloom, ära tee lollusi.

Antidepressante saab ainult retsepti alusel. Retsepti kirjutab välja psyhhiaater (võib kirjutada ka perearst). Nii et leia ikka aega & käi arsti juures ära.

(Jah, teame, saab ka althõlma. Aga sama eduga võid Pipi kombel pool apteegikappi kokku segada & ‘ravumi’ tagajärgi imestada. Palun, ära tee.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi plaanis neid ilma retseptita soetada. Perearst kirjutaks välja, kui ma teaks millised on toimivad. Neid pidevalt vahetada ei soovi ja olla katsejänes.
Asi lihtsalt selles, et lisaks sellele pidevale deprekale kaalutõusu järjekordselt üle ei elaks. Citalec tõstis mu kaalu meeletult.
PS. Mul ei ole õgimishoogusid ja magusat ei tarbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 10:18; 04.06 11:48; 05.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan depressiooni ravimina liikumist. Ärge naerge. Krdi raske oli alustada. Aga kui juba oled endale rutiini sisse seadnud ja järgid seda regulaarselt, mõjub paremini kui ükski tablett. Mis peamine, ei ole kõrvaltoimeid. Füüsilise aktiivsuse mõju depressiooni vähendavalt on kusjuures tõenduspõhine meditsiin, selle kohta on uuringud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan depressiooni ravimina liikumist. Ärge naerge. Krdi raske oli alustada. Aga kui juba oled endale rutiini sisse seadnud ja järgid seda regulaarselt, mõjub paremini kui ükski tablett. Mis peamine, ei ole kõrvaltoimeid. Füüsilise aktiivsuse mõju depressiooni vähendavalt on kusjuures tõenduspõhine meditsiin, selle kohta on uuringud.

Tore kui liikumine niimoodi mõjub.
Mul on vastupidi, mida aktiivsem ma füüsiliselt olen, seda rohkem ma ärritun või kurvemaks muutun. Liikumise ja metsas käimise ajal on ju ajul võimalik koguaeg ainult masendust tekitavatele teemadele mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liikumisega mul probleeme ei ole. Sõidan rattaga ja kõnnin palju. Aga just samuti nagu eelpool kägu mainis, et kui jalutama lähed siis hakkab peas veel rohkem mõtteid ringi liikuma, sest aega nagu on. Sellega minu puhul asi süveneb.
Olen liiga kaua seda edasi lükanud ja lihtsalt ei ole tahtnud ravimitele üle minna. Enam ei näe väljapääsu, sest midagi pean ma ses suhtes ette võtma. See haigus ei kao iseenesest nagu ajalugu näitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 10:18; 04.06 11:48; 05.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flux. Vähendab söögiisu, masendusest tingitud õgimishood kadusid ja kaotasin 10kg kehakaalust. Flux a ka Prozac siis.

Flux on hea ravim ja eelis ,et see ei tekita sõltuvust ning seda võib kasvõi eluaeg võtta(kroonilise depressiooni korral näiteks). Aga kaalule ja õgimishoogudele ta alati ei mõju, olen küll suutnud mingi aeg kaalu stabiilsena hoida ,aga nüüd on õgimishood tagasi. Peangi laskma tuleval nädalal psühhiaatril oma raviskeemi üle vaadata, Flux 40 mg päevas küll enam õgimishoogudele ei mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ELICEA Q-TAB 10MG.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 4 a võtnud citaleci, kunagi varem ka cipramili. Kumbki pole kaalu tõstnud, pigem vastupidi – peale lõpetamist on paar kilo juurde tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Millist depressiooni ravimit kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.