Esileht Väikelaps Millist elektrilist hambaharja soovitate?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millist elektrilist hambaharja soovitate?

Postitas:

Tahaks 5aastasele elektrilist hambaharja soetada. Millist teie lapsed kasutavad ja soovitaksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Philips sonicare

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oral B. Pöörleva otsikuga on effektiivsem, kui Philipsi vibreerb. Nii ütles mulle ka meie hambaarst.
Meil kõigil on oral b-d ja mugav on see, et üks laadija sobib kõigile, ei pea eraldi kaasa vedama kõikki. Meil on selline: https://www.klick.ee/braun-oralb-laste-d10-513

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie hambaarst soovitas ka Philips Sonicare kids, see on üks kallimaid, aga hambaarsti sõnul sobivaim, eks igaüks reklaamib oma, aga kuna soovitati, siis hakkasime kasutama ja teisi proovinud ei ole ja ei oska võrrelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oral B. Pöörleva otsikuga on effektiivsem, kui Philipsi vibreerb. Nii ütles mulle ka meie hambaarst.

Meil kõigil on oral b-d ja mugav on see, et üks laadija sobib kõigile, ei pea eraldi kaasa vedama kõikki. Meil on selline: https://www.klick.ee/braun-oralb-laste-d10-513

Olnud nii oral-b kui philips ja philips meeldib rohkem. Braun nühib liiga palju ja mõjub emailile tegelikult halvati. Hambaarstid soovitavad seda toodet, mille eest neile makstud on. Akud olid ka oral-b omadel väga jamad kunagi, nüüd äkki paremad. Ja Philipsil on samamoodi üks laadija, mis sobib kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehnikakaupluses töötajana valisin endale aasta tagasi philips Sonicare harja, aga jäi ostmata. Sel aastal läks ostuks, aga viimasel hetkel mõtlesin hoopis oral-b proovida. Kõik töökaaslased lendasid peale,et kas ma olen segane peast 😀 Läksin tagasi esmase valiku juurde, kusjuures see on mul esimene elektriline ja no igati rahul!
Klientidele olen ka alati pigem Philipsit soovitanud kui Brauni. See, et see otsik “pöörlev” on, ei anna puhastustulemust juurde. Oluline on liigutuste arv minutis, Philipsil see tunduvalt suurem.
Philipsi omal on ka bluetooth ning kui telefoni/tahvlisse äpi tõmmata,siis see peaks motiveerima last järjepidevalt pesema – seal on karvane armas tegelane, iga pesu järel avanevad mingid esemed/riided talle. Ühesõnaga peaks huvitav olema lastele aga sellesosas ei oska kommenteerida rohkem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile on ka kaks erinevat hambaarsti just Sonicare’i soovitanud. Nüüdseks kasutanud juba üle 3a. Aku peab väga hästi, laadima peab väga harva. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mõlemad olnud. Pöörlev otsik lamedate esihammaste puhastamiseks ei sobi hästi, peab palju üle igemete laskma, et ülemised servad ja vahed ka puhtaks saaksid. Sonicare meeldib hästi, aku peab ka kaua vastu.

Meil kõigil on oral b-d ja mugav on see, et üks laadija sobib kõigile, ei pea eraldi kaasa vedama kõikki.

Sama keha otsa saab panna nii väikese laste harja kui suure otsiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OralB Vitality Sensitive. Puhastab 2D. Pöörleb ja vibreerib. Pöördeid vähem kui lasteharjal isegi, aga mulle see just meeldib, et väga ei ragista ja ei kraabi emaili ära tohutute pööretega. Meeldib ka hind. kaup24 epoes näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Millist elektrilist hambaharja soovitate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.