Esileht Beebi ja mitmikud Millist kaksikute vankrit osta?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Millist kaksikute vankrit osta?

Postitas:

Tere, olen raske valiku ees- Millist vankrit osta? Minu eelistused oleksid: õhk-kummid, sang(käepide) kahtepidi paigaldatav, nn. korvid eraldi, turvahälli adapterid, head sõiduomadused, kergesti kokkukäiv ja tugeva kerge raamiga jne, jne.
Palun soovitage milline on hea vanker nii suveks kui ka talveks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa ei leia kaksikutevankrit, mis vastab kõigile nendele nõudmistele. Mina ei oska praegu nimetada mitte ühtegi üleviidava sangaga vankrit, mida Eestist või kusagilt lähiümbrusest hankida saaks.
Olen näinud üht täiesti tundmatu firma kookonitega vanker-käru, mille sang oli küll üleviidav, kuid käruosal ühine kaarvari ja see ei ole kaksikute vankri puhul hea variant. Minu lapsed magavad õues ja kui üks ärkab, siis ärataksin ma tema kärust võtmisega ka teise, kui ühise kaarvarju lapse väljatõstmiseks alla peaksin laskma. Mulle on eraldiasetsevad varjud olulised.

Minul on TFK ja kui jätta kõrvale see üleviidav sang, on kõik tingimused täidetud. Samas meil on käru poolteist aastat igapäevases kasutuses ja ma pole seda tüüpi sangast veel puudust tundnud. Esimese aasta tegin lastega iga päev pikki jalutuskäike ja ikka ei tundunud, et peaks see sang olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 23:40; 24.11 09:14; 25.11 22:06; 30.11 14:40; 30.11 22:13; 02.12 09:57; 21.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 üksikut ja ühed kaksikud , kärusid olnud mitmeid, nii üleviidava sangaga kui ilma ja tõesti nagu eelnevalt juba keegi kirjutas, see üleviidav sang pole nii oluline (õigemini minu jaoks pole see üldse oluline, ka siis kui on see sang olnud, siis pole seda kasutanud reaalselt)

Ise soovitan easywalker duo vanker-käru. Praegu laada kuulutuste all on üks pakkuda koos korvide ja adapterite ja kilede-võrkude ja soojakottidega (ja siis teine seal pakkuda ainult käruosa, aga buduaari turul jäi hiljuti silma lausa 2 kuulutust, kus müüdi korve sellele kärule, niiet annab kombineerida, kui teise ringi vanker teile sobib). Ise hullult otsisin kasutatult, aga kuidagi sel hetkel järelturul valitses täielik põud, no üldse ei leidnud ja olin sunnitud ostma uue ja ainuüksi käruosa oli üle 500 euri, kusjuures see oli veel soodushind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata seda teemat ka, siin mina ja teised räägime easywalkeri plussidest ja miinustest:)

http://www.perekool.ee/index.php?id=44918&class=forum_schnell&action=view_post&post=9820484

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Infoks siis veel, et Easywalker Duo ja TFK Twinner Twist Duo on väga sarnased, peamised erinevused on disainis.
EW: http://candy-child.ru/uploads/images/EW%20Duo%20Red%20%D0%BB%D1%8E%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B8.jpg

TFK: http://www.kiddies24.de/shop/images/product_images/big_images/1012085_0.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 23:40; 24.11 09:14; 25.11 22:06; 30.11 14:40; 30.11 22:13; 02.12 09:57; 21.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul TFK ja olen väga rahul. Bugaboo Donkey pidi ka hea olema. Kuigi ükski neist ei ole üleviidava sangaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida arvate Tako vankritest, või Carena (http://beebicenter.ee/vankrid-ja-jalutuskarud-1/carena-kaksikute-jalutuskaru-double-swing.html)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tako on ysna lai, ei mahu kaubanduskeskustes tihti lifti, m�nest turvavÀravast lÀbi, st ta on laiem kui standardm��dus uks,nii et v�ib ka kortermajas probleeme tekitada. Guugelda, vÀga vastupidav vist ka pole. Mu tuttaval kaksikute emal oli ja ta ei uskunud, et ma oma tfk-ga mahun lÀbi kohtadest, kust tema Takoga ei mahu. Arvas, et kaksikute vankrid k�ik yhes m��dus.

Carenaga kokkupuuted puuduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks oluline aspekt kaksikute vankri juures on LAIUS. Laius peaks olema kindlasti mitte suurem kui 80cm. Mul on üks vanem käru, mida kasutan vaid kodus rõdul, u 82-83cm lai ja sellega poleks lihtsalt võimalik kuskil käia. Standarduks on 80cm ja kui vanker sul sellest läbi läheb, siis oled enamus kohtadest läbi. Kindlasti esineb ka sellise laiusega käruga probleeme, aga tunduvalt vähem.

Samas eks eelistus kujuneb millegi järgi välja. Mul on 2 käru, mõlemal ühine kaarvari ja ma ei teagi, mis tunne oleks eraldi varjudega. Lapse kärust välja võtmiseks ma kaarvarju liigutama ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kirjutasingi ka laiusest ju 🙂

Mis kärudest siis jutt on, kus kaarvari ühine ja nii imikute kui juba käruosa kasutavate laste puhul ei pea nende väljavõtmiseks kaarvarju liigutama? Polegi kohanud nii avaraid ja samas muul moel funktsionaalseid kärusid kaksikutele, tahaks kohe teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 23:40; 24.11 09:14; 25.11 22:06; 30.11 14:40; 30.11 22:13; 02.12 09:57; 21.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks oli väga oluline üleviidav sang ja sellest ma alustasin. Seda mudelit enam ei müüda, seega soovitada ei saa. Ise ostaksin Põhjamaades toodetud vankri, sest need on mõeldud karmi kliimasse. Kui suht vähe plaanid jalutada, siis võid osta mistahes muu vankri ka.

Lumega, kui tuiskab, siis on väga ebamugav vedada vankrit järel. Päikse ja vihmaga võib seda veel teha, aga kokkuvõttes oleks mugav sõidusuunda vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 12:22; 30.11 20:35; 02.12 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu jaoks oli väga oluline üleviidav sang ja sellest ma alustasin. Seda mudelit enam ei müüda, seega soovitada ei saa. Ise ostaksin Põhjamaades toodetud vankri, sest need on mõeldud karmi kliimasse. Kui suht vähe plaanid jalutada, siis võid osta mistahes muu vankri ka.

Lumega, kui tuiskab, siis on väga ebamugav vedada vankrit järel. Päikse ja vihmaga võib seda veel teha, aga kokkuvõttes oleks mugav sõidusuunda vahetada.

[/tsitaat]

Tuiskava lume korral kasutasin tormikilet. Minu vanker on laada all müügis, Phil&Teds.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni lapsed olid korvides, ei tundnud ei vihma, päikese, tuule ega lumega, et sang peaks olema üleviidav. Vihmakile on olemas puhuks, kui midagi vankrisse sadada võib ja TFKl on korvid piisavalt kinnised, et päike kedagi ei kimbutanud. Järel olen käru vedanud sel suvel mõned korrad, sest päike oleks käruosasse kolinud lastele peale paistnud. Vihma ja tuisu korral on jällegi ka käruosale olemas vihmakile.

13:05 Kägu – olen seda kuulutust varem ka näinud, väga mõnus käru!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 23:40; 24.11 09:14; 25.11 22:06; 30.11 14:40; 30.11 22:13; 02.12 09:57; 21.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tuiskava lume korral kasutasin tormikilet. Minu vanker on laada all müügis, Phil&Teds.[/tsitaat]

Minu jaoks on see vastsündinud laste jaoks liiga lahtine ja siinkohal ei aita isegi tormikile.
Kui üleviidavat sanga ei ole, siis ei tea ju ka kui mugav võiks olla. Muidugi saab ka ilma selleta hakkama, aga see teeb elu lihtsalt palju-palju mugavamaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 12:22; 30.11 20:35; 02.12 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud juhul ju pole soovitada ühtki üleviidava sangaga kaksikutevankrit. Seega mis siin ikka heietada sellest, kui mugav või mittemugav see on. Mu kaksikute elus pole olnud veel päevagi, kus me nende TFKd ei oleks kasutanud, aga no vot ei saa ma öelda, et tunneks sellest üleviidavast sangast puudust, no ei saa. Jah, pole olnud, ja seepärast ei oska puudust tunda, aga ma ei saa öelda, et mul oleks olnud olukordi, kus ma vankriga jalutades oleks mõelnud, et miks pagana pärast mul seda üleviidavat sanga pole, et küll praegu oleks hea.

Tahtsin muidu küsida, et kas saad panna lingi, kus sa seda Phil&Tedsi vastsündinutele mõeldud kookonitega nägid, et tead öelda, et liiga lahtine? Püüdsin leida, et näha, kui lahtine siis on, aga ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 23:40; 24.11 09:14; 25.11 22:06; 30.11 14:40; 30.11 22:13; 02.12 09:57; 21.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Tahtsin muidu küsida, et kas saad panna lingi, kus sa seda Phil&Tedsi vastsündinutele mõeldud kookonitega nägid, et tead öelda, et liiga lahtine? Püüdsin leida, et näha, kui lahtine siis on, aga ei leia. [/tsitaat]
Kuna ma kommenteerisin konkreetselt ühte postitust, siis võin siia ära tuua ka selle lingi, mille järgi ma kommisin.
https://picasaweb.google.com/kannike81/PhilTedsE3Twin#

Teemaalgataja tahab ju käru, milles saaks ka vastsündinud sõita. Guugeldasin täitsa huvi pärast, aga ma ei leidnud mind rahuldavat varianti beebide jaoks. Võimalik, et Lõuna-Euroopas sobiks, aga ise ma ei ostaks meie karmi kliimasse sellist. Ilmselt suuremat laste kärutamiseks see vanker sobiks, aga mitte nende laste jaoks, kes veel ise ei istu.
Ma ei ole praeguse vankrivalikuga enam kursis, sest pole vajadust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 12:22; 30.11 20:35; 02.12 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle Phil&Tedsi sisse käivad vastsündinutele mõeldud kookonid. Ka paljud üksikute laste vanker-kärud on sellised, et originaalis on kärul lihtsalt istumisosa, aga kookon käib sisse vastsündinu jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 23:40; 24.11 09:14; 25.11 22:06; 30.11 14:40; 30.11 22:13; 02.12 09:57; 21.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin Emmaljunga kasutatud käru, mudel Emmaljunga double city cross. Beebikeskuses on baashind 780.-, juurde tulevad veel kõikvõimalikud lisad, kokku uuena 1100-1200 EUR. Kasutatuna saab 500-ga kindlasti hakkama. Väga läbimõeldud ja kompaktne mudel, sain ka kõik lisad kaasa, rattad all keeratavad, kasutada saab kuni 3a lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie kasutame adbor duo käru. sang ei käi üle, kuid seal saab tõsta vankri ülemist osa nii nagu ise tahad (lapsed näoga ema poole või kui juba istuvad siis näoga sõidusuunas). lisaks siis ka veel võimalus panna turvahällid raami peale (eraldi raam). otsisime vankrit kaua ja kahjuks eestist ei saanudki spets. kaksikute vankrit. oluline oli ka meie jaoks vankri laius (meie vankril laius 77 ). Seega pääsen ka poodides liikuma ilma probleemideta. olen vankrivalikuga väga rahul- vanker on siis saksast toodud ja kui aus olla tasus see ost igatepidi ennast ära (kui osta eestist järelturult või poest üle 80 laiad vankrid)(täiskomplekt: 2 turvahälli, raam turvahällide jaoks), 2 kookonit, käru variant hiljem)+ sõit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi uue mudeli käru lihtsalt ja mugavalt.

Meie firma uus käru mudel Dsland sarnaselt Stokke.

soodne odavamalt koplekte.
Rohkem pilte e-posti

aitah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karu vaga hea kvaliteediga Dsland mudel firma. Dsland sarnane STOKKE XPLORY.
Komplekti kuulub koos
1. Kubina imiku
2. 6-kuune laps istmesse 5 puktu voo.
3. Winter Kit (Winter Set)
4. Parasol (Umbrella)
5. Foot Muff (Tooge oma tekk tunked)
6. Bag (kott)
7. Knitted blanket (kootud tekid)
8. cup holder (topsihoidja)
9. kaitsva kile
10.saased valvur

Esimene Autoistmed
Teine Kaas Nõukogu (vankrid lastele 3-5 aastat)

Värvid on erinevad. Soovitud värv saata e-mail. Kui see on vajalik, et teil kartke saata pilte e-posti teel.

Ilus stiilne vankrid. Uus emad on lihtne liikuda koos nendega. See on lihtne viia trepist üles. Hea kvaliteet.

E- posti: loveryparte@gmail.com
Skype: emulinska.normunds

Pilt palju saata e-posti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Kägu | 17/01/2014 10:40

Ma oleks ka väga sellisest vankritüübist huvitatud.
(http://www.ppluxbazar.sk/pplux/index.php?option=com_content&task=view&id=714&Itemid=33)
Kas saaksid anda neti lehe või mismoodi saksast tõid/tellisid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 15:14; 25.02 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere Kägu | 17/01/2014 10:40

Ma oleks ka väga sellisest vankritüübist huvitatud.
(http://www.ppluxbazar.sk/pplux/index.php?option=com_content&task=view&id=714&Itemid=33)
Kas saaksid anda neti lehe või mismoodi saksast tõid/tellisid?

[/tsitaat]

Millal sul sünnivad/sündisid? Mul on pakkuda , kasutatus 5 kuud. Kolime Eestist ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15.14 Kägu : ma soovitan vaadata Facebooki, grupis KAKSIKUTELE/MITMIKELE ostan/müün/vahetan/annan ära (jah, selline lohisev nimi miskipärast ongi) on 250 euroga müügil selline vanker: http://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1383724_757807147566487_761560424_n.jpg .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 23:40; 24.11 09:14; 25.11 22:06; 30.11 14:40; 30.11 22:13; 02.12 09:57; 21.02 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurimad tänud FB lehe eest!

Tähtaeg on augusti algus 🙂 Kas vahetame kontakte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 15:14; 25.02 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuja kaksiku vankrid akki keegi on huvitadud
helistada saab lisa kusida
56712726
Saab panna kookoni koik toimib asub valgamaal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Ostsime Bebetto 42, 3in1. Sest elame 9-korruselise maja 9ndal korrusel. Laiemad vankrid ei mahuks kortermaja esiuksestki sisse.
Raam mahub ilusti lifti, aga vaid ühe kookoniga. Isegi teist kookonit ei anna kõrvale egas üles käru peale mitte kuidagi panna. Ja praegu, olen 8 ndat kuud rase ning koos käruga lifti mahun vaevu.

Mul veel 3,10 aastane ja 2 aastased pojad. Seega nendega koos ka ei mahu. Peab kõikke eraldi tassima üles alla.
Kuidas asi välja hakkab nägema???? Üksi kahte kookonit eraldi ka ei jaksa tassida.Seega plaan selline: Vankriraam ühelapse ja kookoniga alla. Üles teisele lapsele ja kookonile. Panen raamile ja uuesti üles vanematele lastele.

Jätta raam alla autosse, ei aita eriti. Sest kaksikuid ikka ükshaaval pean majja tassima. Iseasi, kas ma seda vankrit jõuan ühest trepist alla lasta ja üles tõmmata kui lapsed vankris.

Arvan, et eks siin tervis läheb kindlasti vägagi käest ära aja jooksul, eriti selg. Aga noh, selline on elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuja kaksiku vankrid akki keegi on huvitadud
helistada saab lisa kusida
56712726
Saab panna kookoni koik toimib asub valgamaal

Kas müük käib ainult telefoni teel ja ühtegi pilti pole võimalik saada?

Minu meilile ei ole te mitu kuud vastanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ORA vanker-käru. sobib hästi maal kasutamiseks, sest on suur ja ruumikas.olemas kookonid, madrats kui kookoneid ei taha panna.Laada all on kuulutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeva kaksikute kärudel on kõigil pöörlevad ja natuke väiksemad esirattad, mis tähendab seda, et käru ise saab ainult ühes suunas sõita. Sellepärast ei tehtagi neid enam üleviidava sangaga, sest tagurpidi käru hästi ei sõida. Sõidusuuna muutmine on nüüd lahendatud nii, et käru korvide suunda saab muuta. Nii saabki sõita näoga sõidu suunas kus käru esirattad jäävad esiratasteks. Lisaks on see eeslis et kärukorvid saab panna vastastikku. Näiteks minule lastele väga meeldib omavahel suhelda!

Minul isiklikult on EJ double viking. Ostsin uuena, olen väga väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millist kaksikute vankrit osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.