Esileht Kodunurk Millist kooki teha? (esimene tööpäev)

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Millist kooki teha? (esimene tööpäev)

Postitas:

Homme olen minemas täiesti uude töökohta ja mõtlesin, et peaks äkki uutele töökaaslastele mingi koogi küpsetama kaasa.
Millist kooki soovitate? Hea oleks kui paneksite ka retsepti lingi. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korviga muffineid kaasa! Kindla peale minemine ning kõik saavad tassi kohvikõrvale ilma suure vaevata kõrvale võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeks sellise.Nii hea tundub!
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=309155859098133&set=a.195312723815781.53551.150849714928749&type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi kokku puutunud, et keegi esimesel tööpäeval midagi kaasa võtab.
Minu arust oleks see imelik.
Oleneb muidugi töö kohast ka, võib olla..mnjah.
Kui väga tahad siis vist jah mingeid muffine moodi asjakesi või küpsiseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 14:37; 08.03 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel tööpäeval ma küll miskit sellist ei teeks. Ka esimesel palgapäeval mitte.
Parem küpseta siis, kui katseaeg läbi saab ja sa endiselt tööl oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küll esimesel päeval kooki ei viiks. viiks ehk siis kui katseaeg lõpeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates väga lahe, et tahad kooki kaasa võtta. teistel jääb sinust ka kohe parem mulje ja kindlasti tundud siis sõbralikum ja inimesed on suhtlemisaltimad.
Aga ära uusi katsetusi tee, pärast läheb nihu ja ongi kõik rikutud. Muffinite korv on lahe idee 🙂 Uues kohas sa ju ei tea ka, kas saadki kõik korraga kööki vms tordile kutsuda. Muffineid saavad nad ise vabal hetkel võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei viiks esimesel päeval midagi. Esimesel päeval on tavaliselt töökohaga tutvumine ja võib-olla ei saa kohe esimese asjana oma töökohale. Vea siis seda kooki kaasas. Minumeelest on väga hea soovitus katseaja lõppedes viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled sa kindel oma küpsetiste headuses. enamasti maitsevad need koduküpsetised vaid pereliikmetele, kes on nendega harjunud. Väga harva olen tõeliselt head koduküpsetist saanud. eriti kehtib see veel muffinite kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil eelmises töökohas näiteks hindasid enamus inimesi poest toodud küpsetisi. minu jaoks veider, sest minu respect kuulub alati omavalmistatud kookidele-tortidele. eriti peps oli veel ülemus, kes tihti jättis üldse söömata, kui kodustehtud asi oli. ei tea, kas kartis, et keegi oli taigna sisse sokutanud midagi, mis sinna kuuluma ei peaks või…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Korviga muffineid kaasa! Kindla peale minemine ning kõik saavad tassi kohvikõrvale ilma suure vaevata kõrvale võtta.[/tsitaat]

Miks seda miinustatud on? Minumeelest parem mõte kui kook.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil eelmises töökohas näiteks hindasid enamus inimesi poest toodud küpsetisi. minu jaoks veider, sest minu respect kuulub alati omavalmistatud kookidele-tortidele. eriti peps oli veel ülemus, kes tihti jättis üldse söömata, kui kodustehtud asi oli. ei tea, kas kartis, et keegi oli taigna sisse sokutanud midagi, mis sinna kuuluma ei peaks või…[/tsitaat]

Mõni inimene ei taha teiste valmistatud toitu seepärast süüa, et ei tea, mis sinna pandud on, kuidas valmistatud, millistes tingimustes jne.

Ise eelistan küll isetehtud poe omadele. Minu praeguses (uues) töökohas tundub, et ka eelistatakse poe kraami. Need paar korda, kui on midagi tähistatud siis on poekraam lauale toodud. Eelmises töökohas aga enamus küpsetas ja tegi ise. Niiet jah inimesed erinevad.

Teemasse, ma juba oma eelpool kirjeldatu põhjal ei hakkaks uude töökohta mingit kooki kaasa küpsetama ega ka poest ei tooks. Küll aga vanast kohast lahkudes tegin \”laua\”, tänuks koos töötatud aja eest. Uude kohta minnes nagu ei näe põhjust. Ja ei meenu ka ühtegi juhtu, kus inimene oleks esimesel tööpäeval mingit nänni toonud.

Kuigi mõte ju armas. Kes soovib lasku käia, pole mõtet kuulata, mida teised asjast arvavad. Eelpool mainitud muffinid tundub küll hea praktiline idee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viin kringli tööle hoopis viimase tööpäeva puhul, varsti on minu viimane tööpäev ühes firmas, kus töötasin üle viie aasta. Uuele töökohale esimesel tööpäeval ei vii kooki, viin nt oma sünnipäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kas viisid siis kooki?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 22:27; 09.03 14:44;
To report this post you need to login first.

[small]Imelik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mõni inimene ei taha teiste valmistatud toitu seepärast süüa, et ei tea, mis sinna pandud on, kuidas valmistatud, millistes tingimustes jne.

[/tsitaat]

Ma täitsa mõistan selliseid inimesi. Ja mul näiteks kehtib see ka poekookide puhul, kui silti (või nt koostist kodulehelt) lugeda ei saa. Teatud sorti friiklus muidugi, aga pole midagi parata. Tõesti ei suuda süüa siis, kui sisu ei tea. Pahaks panna ei maksa sellist asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oled sa kindel oma küpsetiste headuses. enamasti maitsevad need koduküpsetised vaid pereliikmetele, kes on nendega harjunud. Väga harva olen tõeliselt head koduküpsetist saanud. eriti kehtib see veel muffinite kohta.[/tsitaat]

see on see tänapäeva ko ntingent, kes ei tee enam vahet heal ja halval. Näiteks tean ma hetkel vaid üht kohta tallinnas, kus ei suhkrustata rõvedalt üle kooke ja saiakesi. Teen ise miljon kordi paremad asjad kodus valmis ja alati küsivad külalised ka retsepti. Ning need, kes magusat eri söö, ka nemad võtavad ja söövad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jutu peale et mis tingimustes toit valmistatud on, tuli mulle meelde mu tädi, kes ime häid kooke ja küpsetisi ja pirukaid tegi kuni ma siis ükskord ta kööki nägin…no nii räpast kööki annab ikka otsida, ime et keegi söögimürgitust ei saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 14:37; 08.03 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin küll uude kohta esimesel tööpäeval piruka (sellise, mida olin enne palju teinud ja oli kindla peale minek). Selstkond oli seal väike, kõik kogunesid kööki sööma ja kohvitama ja kohe sulandusin seltskonda. Oli hea mõte, teised pärast ka kiitsid, et armas tegu oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobivam oleks ikka peale katseaja lõppu kooki teha. Esimesel tööpäeval oleks väga veider.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tegin küll uude kohta esimesel tööpäeval piruka (sellise, mida olin enne palju teinud ja oli kindla peale minek). Selstkond oli seal väike, kõik kogunesid kööki sööma ja kohvitama ja kohe sulandusin seltskonda. Oli hea mõte, teised pärast ka kiitsid, et armas tegu oli.[/tsitaat]
Tegelikult jätab see pugeja mulje, aga seda sulle loomulikult otse näkku ei öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie uus ülemus tuli esimesel päeval tööle suure maitsva ahjusooja õunakoogiga. See oli nii tore ja armas üllatus, kõigile väga meeldis ja meile ei tulnud pähegi oletada, et tal võis mingi tagamõte olla (plusspunkte koguda vms). Nii et mina teeksin samamoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 13:39; 09.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kollektiivist. Kui on kolm sõbralikku tädikest, siis jah. Kui on suur kirev seltsond, siis kindlasti ei viiks midagi. Oht ennast lolliks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie uus ülemus tuli esimesel päeval tööle suure maitsva ahjusooja õunakoogiga. See oli nii tore ja armas üllatus, kõigile väga meeldis ja meile ei tulnud pähegi oletada, et tal võis mingi tagamõte olla (plusspunkte koguda vms). Nii et mina teeksin samamoodi.[/tsitaat]

Ülemus ja reatöötaja on erinevad asjad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 22:27; 09.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, meie kollektiivis on õnneks umbes 20 sõbralikku \”tädikest\” ja koogid ning lahked inimesed alati teretulnud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 13:39; 09.03 15:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Kodunurk Millist kooki teha? (esimene tööpäev)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.