Esileht Koolilaps Millist koolikotti?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Millist koolikotti?

Postitas:
Kägu

Loen siit juba pikemat aega,et kõige paremad kotid on Jeva ja Lego omad.Aga kas on ka mingit alternatiivi kui need kotid liiga kalliks jäävad?Samas tahaks ju lapsele ikka head kotti,mitte mingit suvalist Carsi või Spidermani nagu hetkel lasteaias kasutusel.Kahjuks elame väikelinnas ja siin ongi ainult need ja siis veel spordipoe omad.Algklassi lapsele ei tundu aga need kuidagi sobivat.
Juuli kuus lubaks rahakott osta ka selle odavama(60¤) Jeva aga e-poest vaadates näitas sobivat kotti laos vaid 5tk järgi.Kas suvel sellist odavamat kotti leida on juba raskem ja peaks ikka proovima kuidagi juba nüüd selle koti ära osta?Või on lootust saada suvel mingi odavam aga sama hea kott? Poiss mul suht pisike ka veel(120cm/20kg) ja saab okt 8a.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Millist koolikotti?

Mind huvitab sama asi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kasutatult ei tule kõne alla? Nt 1 a kasutatud Lego või Jeva. Siis oleks ju ikkagi ergonoomiline ja hea, aga palju soodsamalt.

Please wait...
Postitas:
elenna

On ka suvalise firma poole odavamate kottide hulgas häid ja ergonoomilisi ja vastupidavaid. Firma nimest olulisem on, et kott lapse selga sobiks (sobiv suurus, pehmendusega rihmad, tugevdusega seljaosa, helkurid) ja lapsele meeldiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Spordipoodidestki olen leidnud korralikke seljakotte lastele, peab ainult vaatama, et A4 asjad kindlasti mugavalt sisse mahuvad. Meil oli enne kooli kasutusel üks ja oli täpselt natuke väike :), ehk siis A4 mapi nurgad hakkasid koti pealsest läbi puurima… Ja (käe)kotipoodides on (suviti-)sügiseti täiesti norm. koolikotte müügil olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Herlitzi omad on samuti super, täitsa samasugused nagu lego v jeva. Ja septembris on need alati olnud Selveris hinnaga 44.90 (samuti prismas)
Jeva-hullus valdab ainult PK-s!!! Kuna mul lapsed ka kesk-euroopas koolis käinud, siis seal ei olnud ühelgi sellist nn kallist kotti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ka omalt poolt ütlen, et kesk-euroopas(meie puhul siis Austrias) polnud lastel nii peeneid kotte.
http://www.mytoys.de/Schulranzen/Schulranzen-Zubeh%C3%B6r/KID/de-mt.sc.ca01.01.01/?filter=priceLow.F

vaatasin huvi pärast, kas saab alla 50 euri kotte. Põhimõtteliselt tundub, et 50 euriga saab küll, antud juhul lisanduks muidu ka saatekulu

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Koolilaps Millist koolikotti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.