Esileht Kodunurk Millist liivakasti kassile soetada

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Millist liivakasti kassile soetada

Postitas:
Kägu

See, et kassiliiv läheb nokust sisse ja tekitab seal põletikku – on küll jama. Ka meie kassil tekkis põies liiv ja kass ei saanud pissida – läks istus toidukaussi – see oli märk, et nüüd ja ruttu. Kassil oleks võinud põis lõhkeda – tõmmatigi kateedriga põis tühjaks + sai ravi peale.

Põies liiv on hoopis muu asi. Enamasti kehvast toidust ja/või vähesest vedelikust tekkiv probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kahel kassil on üks liivakast. Kas peaks olema mitu?

Kui su kassid saavad ühega hakkama, siis loomulikult ei pea rohkem olema. Mul on 3 kassi, 2 neist käivad aastaringselt õues, 1 ainult suvel. On 1 suur ja kõrge kast. Probleeme ei ole. Omal ajal, kui kolmas kass just tuli (ta tuli täiskasvanuna, kuna on nn “rescue” kass, panin tema jaoks teise kasti, aga kui pikemat aega oli teine kast puutumata ja kõik junnid ikka selles ühes, siis viisin teise kasti välja. Üldiselt kasutab seda ühte kasti just see ainuke, kes kõige rohkem toas on, ülejäänud eelistavad oma hädasid väljas ajada, aga kui talvel temperatuur langeb alla -15, siis tõuseb kasti kasutusintensiivsus järsult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Palun soovitage algajale kassiomanikule liivakast. Olen end ogaraks lugenud erinevate kastide +- test. Milline oleks kassile mugav ja kust tuleks vähem liiva välja, samas kerge puhastada. Keegi viskas nalja, et “harjuta kohe inimeste potil käima” ???? Tean selliseid kasse jah, kuid ei kujuta kuidagi seda harjutamist ette. Kas kellegil kass käib nii? Mis on selle meetodi +-?

Minu 7-aastane, isane, kastreeritud toakass kasutab  katusega liivakasti– ta tahab seal privaatselt omi asju ajada. On väga suur esteet – annab teada, kui asjad tema jaoks pole piisavalt korras…

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Kodunurk Millist liivakasti kassile soetada