Esileht Ilu Millist looduslikku õli/kehavõid imetamise ajal kasutada?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Millist looduslikku õli/kehavõid imetamise ajal kasutada?

Postitas:

Aeg-ajalt kreemitan keha korraliku kehakreemiga, aga rindade osa jätan kreemitamata, sest olen imetav ema. Samas rinnad saavad praegu just kõige suuremat vatti 😀 ja tunnen, et ka sealne nahk vajab niisutust, et sellele kõigele paremini vastu panna. Olen märganud, et siin alafoorumis aeg-ajalt ikka liigub inimesi, kes igasuguseid õlisid soovitavad… Kas oskate soovitada ka midagi sellist, mis sobib just imetamise ajal ka rinnapiirkonnas kasutamiseks nii, et ei peaks seda enne maha pesema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 19:01; 02.01 13:15; 21.10 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled beebile andnud kookosõli baasil d-vitamiini ja gaase ei tekkinud, siis soovitan niiskele nahale veidi külmpress-kookosrasva (muidu on tahke, ainult soojas muutub vedelaks) määrida. Niiske nahk lukustab niisutuse paremini väidetavalt ja ei jää nii rasvane ka.
Muidu Eesti firmal Bon.Meritel on väga head kehavõided, uuri kodulehelt koostisosi (st naturaalsed nad on, aga et kas beebi võib millegi suhtes tundlik olla…ma ei mäleta, kas neil mingi ema ja beebi vaht ka on, teistel vist on siiski jah eeterlikud õlid sees). Beebide vaht on Hoia’l. Päris kallis muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni külmpress oliiviõli (toidupoest), kanda niiskele nahale, nt dussi alt tulles enne kuivatamist. Täiesti puhas, looduslik, ohutu, niisutab hästi ja omega happed on heas vahekorras, toidavad nahka. Võib küll lõhnata, aga see hajub ruttu.
Või viinamarjaseemneõli või mõni edevam õli (ohakaseemne, safloorõli, jojobaõli jne, mandliõli jätaks tita puhul välja).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Millist looduslikku õli/kehavõid imetamise ajal kasutada?