Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist maasturit eelistada?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Millist maasturit eelistada?

Postitas:
Kägu

RE: Millist maasturit eelistada?

Volvo, Range Rover, Land Cruiser, Jeep.

Hiluxi müüsime me nt maha, sest perega äärmiselt ebapraktiline (just see tagaistme osa) ja kuidagi jäik oli ka.

Please wait...
Postitas:
antimode

[small]delta kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Soovitan soome keelset slængi kasutades eelnevalt tutvuda kirjapildiga:
http://en.wiktionary.org/wiki/l%C3%A4nkk%C3%A4ri

Slængis on: länkkäri, sinu poolt kirjutatud länkari, ei tæhenda kahjuks mitte midagi.
[/tsitaat]

Küll uusrikkad ja/või nende trofeenaised juba teavad, mis tähendab ja mis ei tähenda. See \”ofkoors\” on ka päris nunnu sõna. :p

Muidu Land Rover Defender on nii mahukas, kütusesäästlik ja üldse kordi rohkem maastur, kui teised siin teemas mainitud autod.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maasturi alla kuuluvad ikkagi Toyota LandCruiser ja Mitsubishi Pajero…. Nendega veab igast mäkketõusust üles ja igast sopast maastikul välja. Need ülejäänud on kõik sellised linnamaasturid, mis reaalselt maastikul oma otstarvet ei täida. Seega küsimus on selles milleks sul seda maasturit tarvis on. Mina ise sõitsin pikalt Mitsubishi Pajeroga…super hea auto, kvaliteetne, turvaline ja igati praktiline. Volvost on meeles see, et mäkketõusu võistluselt oli see ainule mis kordagi katset läbi ei teinud, minu arust suht ebamugav auto ka veel. Kõige lihtsam on nii, et mine ja proovi erinevaid…küll sa ära tunned millisega see õige tunne tekib:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Autodest vaidlemine ei vii tavaliselt kuhugi:) igalühel on oma arusaam ja maitse!
Mina olen ka seda meelt, et Kia pole auto. Rav 4 tavaline sõiduauto, Mitsupishi- mõttetu laguneb palju, Hilux- pole pereauto jne jne

Meil oli ka sama teema peres üleval hiljuti. Ja sõelale jäid kaks autot Jeep Grand Cherokee 3.0 ja Land Gruiser, valisime esimese kuna sama aastakäik tunduvalt odavam ja ka sõiduomadustelt oli üle! Ma nüüd ka ei tea kas Jeep liigitadatkse maasturite alla, aga võrreldes vana tavalise sõiduautoga, on ikka talvel palju parem liigelda- ühesõnaga oleme ostuga rahul!
Teemaalgataja mehe valitud auto Navigator, on üks minu lemmikautodest- kui vaid oleks raha seda üleval pidada:))

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]rikastel on ikka raske elu. nii palju igasuguseid valikuid[/tsitaat]

?????ma küll rikas pole, oman ka maasturit (mitte linna) ja kui omal ajal valiku tegin, siis sõiduauto oli samas hinnaklassis ja pidades silmas igapäevaseid teeolusid, siis paraku pidin autoostul nendega arvestama

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

inimene küsib maasturit, talle pakutakse pikkappe ja linna-maastureid ja tont teab mida veel.
Ja olen suht kindel, et küsija ei pidanud ka maasturit silmas, vaid küsiski linnasõiduks sobilikke 4vedu autosid…

kari naisi ühesõnaga.

Maasturiteks kvalifitseeruvad LandCruiser, Patrol, mõned Jeepi mudelid.

Linnamaasturid on Qashqai, Rav4, CRV jne

Hilux on töömehe auto pick-up nimeall mitte maastur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Autodest vaidlemine ei vii tavaliselt kuhugi:) igalühel on oma arusaam ja maitse!
Mina olen ka seda meelt, et Kia pole auto. Rav 4 tavaline sõiduauto, Mitsupishi- mõttetu laguneb palju, Hilux- pole pereauto jne jne

Meil oli ka sama teema peres üleval hiljuti. Ja sõelale jäid kaks autot Jeep Grand Cherokee 3.0 ja Land Gruiser, valisime esimese kuna sama aastakäik tunduvalt odavam ja ka sõiduomadustelt oli üle! Ma nüüd ka ei tea kas Jeep liigitadatkse maasturite alla, aga võrreldes vana tavalise sõiduautoga, on ikka talvel palju parem liigelda- ühesõnaga oleme ostuga rahul!
Teemaalgataja mehe valitud auto Navigator, on üks minu lemmikautodest- kui vaid oleks raha seda üleval pidada:))[/tsitaat]

nojah, maitse asi küll, aga seda võiks ikkagi teada, et mitsubishi on vastupidavuselt üks parimaid, eriti kui selle Jeep´i ja navigatoriga võrrelda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma loodan, et kõigil siinsetel maasturiomanikel on maakodu metsade keskel või vähemalt matkamisharrastus?

Vastasel juhul – no sry aga need linnas tankidega sõitjad ajavad naerma. Venelastelt külgehaakinud komme, eurooplased nii ei tee…

Please wait...
Postitas:
delta

Auto-ost on siiski nii spetsiifiline asi, mille puhul konsulteeriks parem spetsialistidega kui Perekooli inimestega. Just seetøttu tundub siinne vestlus autode yle hypoteetiline ja mitte tøsiselt vøetavana. Mitte ei usu, et keegi oleks nii naiiivne, et teeks ostuotsuse kellegi anonyymse kodukana vøi karjæærinaise soovitusel, teema on pigem provokatsioon.

Samuti kinnisvara ostul konsulteerid maakleriga (væhemalt eeldaks seda) vøi hammaste ravi puhul hambaarstiga.
Vestlused kyynelaki værvi teemadel vøi milline praepann on parim, on vast loogilisem Perekoolile.
Igayks jæægu oma liistude jurude.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]delta kirjutas:[/small]
[tsitaat]Auto-ost on siiski nii spetsiifiline asi, mille puhul konsulteeriks parem spetsialistidega kui Perekooli inimestega. Just seetøttu tundub siinne vestlus autode yle hypoteetiline ja mitte tøsiselt vøetavana. Mitte ei usu, et keegi oleks nii naiiivne, et teeks ostuotsuse kellegi anonyymse kodukana vøi karjæærinaise soovitusel, teema on pigem provokatsioon.

Samuti kinnisvara ostul konsulteerid maakleriga (væhemalt eeldaks seda) vøi hammaste ravi puhul hambaarstiga.
Vestlused kyynelaki værvi teemadel vøi milline praepann on parim, on vast loogilisem Perekoolile.
Igayks jæægu oma liistude jurude.[/tsitaat]

nüüd ma teemasse ei kirjuta, aga vait ka olla ei saa mette. miks ometi ei või siit küsida, miks peab keegi alati, kordan alati targutama suunaga, \”küsi spetsialistilt, mis sa siit otsid? no mida ometi see kanakari teab?\” see on ju mõttetu soovitus! samahästi võiks selle kupatuse siin kinni panna mõnearust. meil on ju olema ometigi proffid imetamisnõustajad, psühholoogid, pereterapeudid, sisearhitektid, kari arste ja õpetajaid ja loomulikult on olemas veel AUTOMÜÜJAD.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jeep Commander.
Veits teistmoodi välimusega, aga väga hea auto.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelistan samuti Landcruiserit, elan linnast väljas ja paraku on vajalik tööle jõuda ja lapsed kooli-lasteada ka siis viia kui lumesahk \”unustab\” meie tänava lahti lükata. Lisaks vajan ka suurt pagassi asjade vedamiseks. Välimuse poolest ostaks Audi Q7 aga omadustelt on ta siiski linnamaastur. Pean häbiga tunnistama, et sõidan oma autoga ka Tallinna auklikel tänavatel ja olen rahul 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ma loodan, et kõigil siinsetel maasturiomanikel on maakodu metsade keskel või vähemalt matkamisharrastus?

Vastasel juhul – no sry aga need linnas tankidega sõitjad ajavad naerma. Venelastelt külgehaakinud komme, eurooplased nii ei tee…[/tsitaat]

Kuidas eurooplased siis teevad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
antimode

Kuidas eurooplased siis teevad? [/tsitaat]

Dumat nado, ne prõgat järgi käituvad imo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]maiiii kirjutas:[/small]

meil on 5 kohta![/tsitaat]

Sa oled ikka no nii jobu, et palun ära prääksu. Visuaalselt on küll jah viis kohta, aga uuri lähemalt, mis võimalused veel on.
Üldiselt on naistega see teema, et nad ei tea, mis asi on tegelikult maastur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Autodest vaidlemine ei vii tavaliselt kuhugi:) igalühel on oma arusaam ja maitse!

Teemaalgataja mehe valitud auto Navigator, on üks minu lemmikautodest- kui vaid oleks raha seda üleval pidada:))[/tsitaat]

Mitsu kohta ajad pada. Mis Pajerosse puutub, siis on see auto konkreetselt tiitleid igast asendist võitnud. Uuri ikka lähemalt. Pajero on väga ilus ja massiivne: http://rentcars12.com/wp-content/uploads/2011/10/1148_1_big.jpg
Mehe suure vingumise peale valisime Toyotsi. Liiga ümar : http://toyotaw.com/wp-content/uploads/2012/01/toyota-land-cruiser-front-2007.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Volvo, Range Rover, Land Cruiser, Jeep.

Hiluxi müüsime me nt maha, sest perega äärmiselt ebapraktiline (just see tagaistme osa) ja kuidagi jäik oli ka.

[/tsitaat]

Huvitav, miks seda postitust on miinustatud. Mina olen täiesti nõus. Endal on Jeep, meil 3 last ja ilusti mahume, rääkimata sõidumugavusest jm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]maiiii kirjutas:[/small]

meil on 5 kohta![/tsitaat]
Kas Volvol XC-l pagasiruumist neid tagumisi istmeid ei saa üles tõsta? Võib-olla vanematel mudelitel siis ei saa, ma ei tea kah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nagu eelnevalt paar inimest mainisid, siis oluline on, miks sul maasturit vaja on. Meil on peres 1 pick up ja teine auto on lincoln muide.

Nii et su mehel on hea maitse, lincoln on ülimugav. Remont on kallis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jah, nagu eelnevalt paar inimest mainisid, siis oluline on, miks sul maasturit vaja on. Meil on peres 1 pick up ja teine auto on lincoln muide.

Nii et su mehel on hea maitse, lincoln on ülimugav. Remont on kallis!
[/tsitaat]
Meile ongi oluline just see, et auto oleks mugav ja mahukas. Ja olegem ausad, eesti teed on täielik kuumaastik, et seal liiklemiseks ongi vaja maasturit või siis kõrge põhjaga autot 😀
Mees on juba kõikide kaasnevate kulutustega arvestanud, nüüd tuleb see õige auto valida. Aga ta on nii kindel ja kuna tema maksab siis arvan, et meile saab ikkagi Lincoln ostetud 🙂 Ilmselt läheb ise saksasse järele toob siia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Dumat nado, ne prõgat järgi käituvad imo.[/tsitaat]

Ja nii nad välja surevadki 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina 22:23 kägu.

ee, Lincolni sa saksast ei leia, proovitud! Lincolniga pead arvestama ka sellega, et kui mingi keerukam viga ilmneb, siis remont on ajamahukas (jupid tulevad mõnikord ca 2 ndl) ja ka üsna kallis. Diagnostikat soovitaks teha US partsis, seal tiba parem masin selleks.
Edu auto otsingutel, kindlasti jäääte autoga rahule!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahoe Hybrid (kuigi see on SUV)!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja teisel on jälle mure, kuidas koos lastega 4 euroga järgmise reedeni vastu pidada. Eesti elu[/tsitaat]

See näitabki et alati on raha vähe.

Naine tahab uut jopet kuigi alles kaks aatat eelmisega käinud. Kui raha poleks käiks vana jope küll veel.
Auto on ka täitsa ok ning käib küll veel, aga tahaks ikkagi uut ja paremat.
Korterist võiks suuremasse elamisse ka kolida, aga veits jääb rahast puudu.
Muidu nagu tuleme kenasti toime. Lapsed terved ja toidulaud lookas.

Aga unistada ning pingutama peab ikka, kuidas muidu see progress tulekski.

Please wait...
Postitas:
maiiii

[tsitaat] [small]maiiii kirjutas:[/small]

Sa oled ikka no nii jobu, et palun ära prääksu. Visuaalselt on küll jah viis kohta, aga uuri lähemalt, mis võimalused veel on.
Üldiselt on naistega see teema, et nad ei tea, mis asi on tegelikult maastur. [/tsitaat]
Ning sina tundud ju täielik geenius:D Tegelt mis ma visuaalselt uurin, et äkki toob red bull mulle 2 istet juurde v?:D:D Jah enamus 90 volvodel on 7, aga meie omal on tõesti 5, kuku või pikali ja visualiseeri nii, et paha hakkab, aga isegi red bull pole kõikvõimas eks:D
Tegelt tundub teemaalgataja jutust et tahetakse linnamaasturit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Volvod lagunevad, ka XC-d:)
Kuna suht kalleid autosid vaatate, ei tohiks olla ju probleem osta kaks: sulle see, mis sulle meeldib, ja mees ostku siis oma Lincoln.
Meil kummalgi oma maastur ja oleme elukorraldusega rahul.
Kuna sa üritad teemapüstituses kangesti muljet jätta piiramatutest majanduslikest vÕimalustest, siis sellistel inimestel ei ole selliseid probleeme nagu sa kirjeldad. Mees ja naine ei pea üle valu ühes autos kokku leppima.
Jõudu!

Please wait...
Postitas:
maiiii

[tsitaat]Volvod lagunevad, ka XC-d:)
Kuna suht kalleid autosid vaatate, ei tohiks olla ju probleem osta kaks: sulle see, mis sulle meeldib, ja mees ostku siis oma Lincoln.
Meil kummalgi oma maastur ja oleme elukorraldusega rahul.
Kuna sa üritad teemapüstituses kangesti muljet jätta piiramatutest majanduslikest vÕimalustest, siis sellistel inimestel ei ole selliseid probleeme nagu sa kirjeldad. Mees ja naine ei pea üle valu ühes autos kokku leppima.
Jõudu![/tsitaat]
Karta on, et lagunevad:D kõik autod lagunevad,mida vägevam ja suurem, seda rohkem koolab 😀
mees ostis 3 kuud tagasi vist selle ja ta pannud \”mõnnalt\” sinna alla, sama mu vana audipannkook võtab veeeeeeeeeeeeeeel rohkem:S

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meile ongi oluline just see, et auto oleks mugav ja mahukas. Ja olegem ausad, eesti teed on täielik kuumaastik, et seal liiklemiseks ongi vaja maasturit või siis kõrge põhjaga autot 😀
Mees on juba kõikide kaasnevate kulutustega arvestanud, nüüd tuleb see õige auto valida. Aga ta on nii kindel ja kuna tema maksab siis arvan, et meile saab ikkagi Lincoln ostetud 🙂 Ilmselt läheb ise saksasse järele toob siia.[/tsitaat]

Kui eesti teed on selline kuumaastik nagu sa väidad oleks õige valik H1.
Olen Eesti risti-põiki läbi sõitnud, aga sellise tee peale pole veel sattunud kus permanentselt maasturit vaja läheks. Kui siis maakodu lähedal metsateel, aga see ei ole ka üldkasutatamiseks ette nähtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mina 22:23 kägu.

ee, Lincolni sa saksast ei leia, proovitud! Lincolniga pead arvestama ka sellega, et kui mingi keerukam viga ilmneb, siis remont on ajamahukas (jupid tulevad mõnikord ca 2 ndl) ja ka üsna kallis. Diagnostikat soovitaks teha US partsis, seal tiba parem masin selleks.
Edu auto otsingutel, kindlasti jäääte autoga rahule![/tsitaat]

Eks ta kipu nii olema, et kui raha vähe, siis on tõesti raske rahakotile sobivat leida.

Muidu http://docs.ee/index.php?lang=est&locat=0&page=list&hash=ff0741456a1ca7786267bd7e6317b7ce&pageNumber=1 30+ ja http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&editSearch=&lang=en&export=NO_EXPORT&sortOption.sortOrder=ASCENDING&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=15500&makeModelVariant1.modelId=6&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=&maxMileage=&fuels=&ambitCountry=&zipcode= versioonis koguni 66.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ta kipu nii olema, et kui raha vähe, siis on tõesti raske rahakotile sobivat leida.

Muidu http://docs.ee/index.php?lang=est&locat=0&page=list&hash=ff0741456a1ca7786267bd7e6317b7ce&pageNumber=1 30+ ja http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&editSearch=&lang=en&export=NO_EXPORT&sortOption.sortOrder=ASCENDING&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=15500&makeModelVariant1.modelId=6&maxPrice=&minFirstRegistrationDate=&maxMileage=&fuels=&ambitCountry=&zipcode= versioonis koguni 66.[/tsitaat]

Kuulge naised, need on ju koledad autod! Ja mõni läheb veel ise Saksamaale sellistele järele!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist maasturit eelistada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.