Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist meigieemaldajat kasutada tundlike silmade ja tundliku naha korral?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Millist meigieemaldajat kasutada tundlike silmade ja tundliku naha korral?

Postitas:
Kägu

Kunagi kasutasin Lancome meigieemaldamise piima(kreemi). Sobis! Kuid müüja soovitas, et kui silmad ikka tundlikud, siis peaks olema rasvavabam ja nüüd pikka aega kasutasingi Lancome meigieemaldusvett/toonikut. See ka sobis, kuid 30eur iga kuu-poolteist tagant hakkab rahakotile. Nüüd siis ostsin odava, kuid väga halva meigieemaldusvee,mingi Nivea- tundlikele silmadele. Esiteks ei eemalda see eriti efektiivselt ripsmedushi, silma alla jäävad hallid \”määrdunud\” jäljed. Pika hõõrumise tulemusel aga saab silmaümbrus hoopis kannatada. Silmaalused sinised-hallid ja veresooned paistavad, ülejäänud nahk ka nagu laiguline. Silmad kipitavad… Ripsmedush on täiesti tavaline, mitte veekindel,et seda kuidagi eriliselt eemaldama peaks. Hommikuks õnneks nahk rahunenud,kuid pean panema silmatilka, et silmad ei kipitaks. Kas tõesti ei leidu odavamat meigieemaldajat,mis oleks hea? Mida odavamat kasutate, millega rahul olete?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Millist meigieemaldajat kasutada tundlike silmade ja tundliku naha korral?

olen väga tundlike silmadega ja nahk on kuivapoolne, mulle sobib Garnier Esentials meigipiim tundlikule nahale.
Odav ja suurepärane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki hoopis mikrokiud lapikesed, mis on meigieemalduseks mõeldud?
Veega märjaks ja õrnalt hõõrud meigi maha. Mulle meeldib 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu puhastan oliiviõliga või veega, pole mingit pläusti vaja osta – kunstlikult tekitatud vajadus

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Mina avastasin enda jaoks paar aastat tagasi
Puhta Looduse alkoholivaba näovee.

http://www.orto.ee/index.php?lang=est&main_id=41&tid=72

Kuna minu silmad ei talu igasuguseid ‘tummiseid’ja õliseid silmameigi eemaldusvahendeid, siis otsustasin sellega katsetada. Lisaks näole kõlbab kasutada ülihästi ka silmadel. Kasutan ainult mitteveekindlat ripsmetu¨¨i.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minule ei sobi üldse silmameigieemaldajad, silmad hakkavad hullult vett voolama ja pärast nägemine udune – pesen juba aastaid ripsmetushi maha intiimpesugeeliga. seebivaba, ei kuivata (no kreemi võiks ikka panna pärast muidugi). hetkel kasutan foreveri aloe pesugeeli, ka väga hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina olen väga paljusid silmameigieemaldajaid proovinud ja ikka ja jälle pöördun tagasi Maybelline`i Cils`i juurde. normaalse hinnaga tõesti parim silmameigieemaldaja. endal samuti tundlikud silmad ning olen ka läätsekandja, mistõttu see on siiani sobivaim olnud, ei aja silmi kipitama, ei kuivata silmaümbrusnahka ning eemaldab ka veekindla meigi suurema vaevata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina olen väga paljusid silmameigieemaldajaid proovinud ja ikka ja jälle pöördun tagasi Maybelline`i Cils`i juurde. normaalse hinnaga tõesti parim silmameigieemaldaja. endal samuti tundlikud silmad ning olen ka läätsekandja, mistõttu see on siiani sobivaim olnud, ei aja silmi kipitama, ei kuivata silmaümbrusnahka ning eemaldab ka veekindla meigi suurema vaevata.[/tsitaat]

Kui palju see maksab ja kust ostad seda? Kas müüakse ka marketites näiteks?

Please wait...
Postitas:
Käggu

Guinot’ oma.
eau démaquillante parfaite.

Please wait...
Postitas:
Kägu

simpeli sarja

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandan ,aga-mis on mikrokiud lapid?Millise firma omad ja palju maksavad ja kus neid saab osta?Aitäh

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Vabandan ,aga-mis on mikrokiud lapid?Millise firma omad ja palju maksavad ja kus neid saab osta?Aitäh[/tsitaat]

näiteks sellised http://norwex.com/productdetail.php?prd=435&ova=&ctg=40&lng=16&cnt=67
kodulehel on kontakt, küsi oma kodule lähimat müügikonsultanti.

Please wait...
Postitas:
Illusioon

Corine de Farme silmameigieemaldus geel http://www.beaute-addict.com/produit-beaute/demaquillant-nettoyant/gel-demaquillant-yeux-18890.php Mul on ka tundlikud silmad ja see on siiani kõige paremini sobinud. Sobib ka veekindlale meigile. Hea lõhnaga ja mõnusa pehme koostisega. Saadaval oli see selveris ja hind oli teistest palju odavam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki peaksid selle va imeliku ripsmedushi asemel ripsmetu¨¨i kasutama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki ei peaks tundliku naha puhul üldse mingit keemiat kasutama, siis keemiat et see keemia veel maha saama, et uut öö(ko)keemiat peale panna jne. Mis te mökerdate.

Please wait...
Postitas:
talent

Vesi ja (vedel)seep. Aastakümneid juba, pole elu seeski meigieemaldajat kasutanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mina olen väga paljusid silmameigieemaldajaid proovinud ja ikka ja jälle pöördun tagasi Maybelline`i Cils`i juurde. normaalse hinnaga tõesti parim silmameigieemaldaja. endal samuti tundlikud silmad ning olen ka läätsekandja, mistõttu see on siiani sobivaim olnud, ei aja silmi kipitama, ei kuivata silmaümbrusnahka ning eemaldab ka veekindla meigi suurema vaevata.[/tsitaat]

Sama siin, aga ma ei taha isegi proovida teisi. Seda olen kasutanud julgelt üle 10 aasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on Gatineau Floracil näovesi, millega tuleb ka silmameik maha. maksab 400ml pudel 22 eur, kindlasti jätkub kauemaks kui kuu. soovitan käia pro kapitalis Netshopis. Floracil ei ole spets tundlikule, aga Gatineaul on tundlikule nahale ka sari olemas sama hinnaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siit saad ka meigieemalduslappe:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=366558893356890&set=a.366556186690494.97449.366535403359239&type=3&theater

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk need, kes kasutavad mikrokiudlappe, jagaksid kogemusi? Kuidas neid kasutatakse? Kastetakse lapp märjaks ja pühitakse meik maha? Kui tõhus selline meigieemaldusviis on? Ma ei ole kunagi neid lappe kasutanud, võiks isegi ära proovida, aga kahtlen, kas selline asi suudab eemaldada korraliku ja kvaliteetse täismeigi kõigest vee abil. Ja kuidas sellist asja puhastatakse? Kas loputades tulevad need mustad laineri- ja tu¨irõngad välja? Ja mis edasi, riputad radiaatorile kuivama? 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ehk need, kes kasutavad mikrokiudlappe, jagaksid kogemusi? Kuidas neid kasutatakse? Kastetakse lapp märjaks ja pühitakse meik maha? Kui tõhus selline meigieemaldusviis on? Ma ei ole kunagi neid lappe kasutanud, võiks isegi ära proovida, aga kahtlen, kas selline asi suudab eemaldada korraliku ja kvaliteetse täismeigi kõigest vee abil. Ja kuidas sellist asja puhastatakse? Kas loputades tulevad need mustad laineri- ja tu¨irõngad välja? Ja mis edasi, riputad radiaatorile kuivama? 🙂 [/tsitaat]
Jah, teen lapi märjaks, voldin kokku ja pühin meiki maha. Norwexi lappidel on kasutamisõpetus ka (kataloogis äkki). Kui olen protseduuri lõpetanud, siis pesen lapi seebi või du¨¨igeeliga puhtaks ja panen rippuma, kasvõi radikale. Kuivab väga kiiresti.
Du¨¨i all jooksva veega on ka väga mugav seda protseduuri teha.

Please wait...
Postitas:
säär

Nuxe Eau Démaquillante – sobib nii näole kui silmadele,(ka läätsede kasutajatele), ei sisalda ahlkoholi, loodulsik toode. Ise olen leidnud kaks erinevat ja mõlemad on head (sisaldavad 3 eri roosi, teises on lisaks roheline tee ja teises on kummel ja mis muud, ei mäleta nüüd).
Tallinnas on olnud Kaubamajas, hind oli mingi 16-17 euri, 200ml.
Ka muud Nuxe sarja tooted on meeldinud.

Please wait...
Postitas:
angel82

Mina olen juba aastaid kasutanud meigi eemaldamiseks Dr Hauschka puhastuspiima. On loodusliku koostisega ja hästi hea silmadele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ripsmedushi kasutajad kindla peale kasutavad ka laovärve. Päris jube.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, teen lapi märjaks, voldin kokku ja pühin meiki maha. Norwexi lappidel on kasutamisõpetus ka (kataloogis äkki). Kui olen protseduuri lõpetanud, siis pesen lapi seebi või du¨¨igeeliga puhtaks ja panen rippuma, kasvõi radikale. Kuivab väga kiiresti.
Du¨¨i all jooksva veega on ka väga mugav seda protseduuri teha.[/tsitaat] Proovisin eile ära. Kasutasin The Body Shopi lapikest, kastsin selle soojas vees märjaks ja asusin nägu pühkima. Vesi+lapp kooslus ei teinud mu silmameigile midagi, midagi natuke hajus aga maha küll ei tulnud. Taustainfoks lisan, et silmadel oli Urban Decay Primer Potioni kihi peal M.A.C.-i lauvärvid, lainer ja ripsmetu¨¨. Silmameigi eemaldamise eest saab see lapp minu poolt null punkti. Näol oli õhuke kiht mineraalpuudrit, ei oska öelda, kas ja kui palju seal eemaldatud sai. Andsin üsna kiiresti alla ja eemaldasin meigi oma tavapärasel viisil. Ja seda lappi andis päris kaua puhtaks nühkida, mõned mustad laineri- ja tu¨irõngad jäid ikka õrnalt kumama.

Lõppkokkuvõttes ütlen, et jään oma Clinique’i silmameigieemaldajale, The Body Shopi puhastuspiimale ja näopesugeelile truuks. Ja vatitupse ka ei hülga. Nii on lihtsam, kiirem ja mugavam. See näolapike kõlbaks paremini koorijat või maski eemaldama. Ja lisaksin selle pikalt ja ümberistumistega lennates enda käsipagasisse, et vahepeal nägu värskendada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist meigieemaldajat kasutada tundlike silmade ja tundliku naha korral?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.