Esileht Ilu ja tervis Millist näomaski kasutate ja kust hankisite?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Millist näomaski kasutate ja kust hankisite?

Postitas:

Küsimus tegelikult pealkirjas, aga lisaks sellele millist kasutate ja kust hankisite, oleks hea kuulda ka kommentaare kasutusmugavuse ja eesmärgipärasuse kohta võimalusel. Aitäh!

Ise kasutan hetkel Photopointist ostetud maski mis ilmselt ajab asja ära aga ei tundu eriti tõhus.

Hästi palju on ägedaid maske linnapildis näha, erinevate logodega.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 21:49; 27.11 21:54; 27.11 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt kust saaks osta PÖFFi maski? Sellise:

https://epl.delfi.ee/kultuur/poff-avalikustas-kava-ja-alustas-piletimuuki-maskid-on-kohustuslikud?id=91600207#!dgs=dgsee-263607:2tCAfvxl4U48rF4jwKqHHg

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 21:49; 27.11 21:54; 27.11 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See PÖFFi mask iseenesest on Softmedi korduvkasutatav. Softmedist tellivad paljud oma logodega neid maske. Aga igaüks võib tavalise musta nende kodulehelt osta.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:07; 27.11 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus tegelikult pealkirjas, aga lisaks sellele millist kasutate ja kust hankisite, oleks hea kuulda ka kommentaare kasutusmugavuse ja eesmärgipärasuse kohta võimalusel. Aitäh!

Ise kasutan hetkel Photopointist ostetud maski mis ilmselt ajab asja ära aga ei tundu eriti tõhus.

Hästi palju on ägedaid maske linnapildis näha, erinevate logodega.

Kuradi imbi guugelda! Palju siis neid teemasid siia tehakse ühest ja samast jurast!

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See PÖFFi mask iseenesest on Softmedi korduvkasutatav. Softmedist tellivad paljud oma logodega neid maske. Aga igaüks võib tavalise musta nende kodulehelt osta.

wow 20 eurot üks mask, päris kallis. Mul maksid 3 tk 5 eurot …

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 21:49; 27.11 21:54; 27.11 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See PÖFFi mask iseenesest on Softmedi korduvkasutatav. Softmedist tellivad paljud oma logodega neid maske. Aga igaüks võib tavalise musta nende kodulehelt osta.

wow 20 eurot üks mask, päris kallis. Mul maksid 3 tk 5 eurot …

See 20 euri on viis maski. Viiekaupa ainult müüaksegi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 22:07; 27.11 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

FBs leidsin Jalavari oü pakkumise. Ilusad tagasihoidlikud Vietnami maskid. Mustad. Jube odav oli. Koos transpordiga 16 eur 50 tk. Väga rahul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel ostsin reisimiseks Maratist “Kevade” stiilis korduvkasutatava. On siiamaani kotis vältimatuteks puhkudeks. Nagu arstilkäik vms.

Reeglina maski ei kasuta ega hakka kasutama, poes käin ilma vôi sikutan salli pisut kôrgemale.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin t-style maski. Mask on mugav ja hea kanda, aga hingata on raskem kui mõne muu maskiga (seetõttu ka ilmselt suurem kaitse).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ainult kirurgilisi maske.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 00:46; 28.11 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehapood.ee Wunder2 detox näomask on super. Päriselt jätab näha puhanuks ja säravaks pärast kasutamist. Soovitan.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kannan Saksamaal toodetud kolmekordseid kirurgimaske, ostetud kuu enne suurt koroonakriisi, 50tk maksis 1.50 (ma ostsin 1000 tk tagavaraks). Imestan, et Eestis müüakse suvalisi tolmumaske 50 tk 35 euroga, ei mingeid sertifikaate kirjas, testide läbimisi ega midagi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni nädal tagasi Maanteeameti büroos anti üks ühekordne. Mis on mul auto kindalaekas ja mida kasutan iga kord ühe korra, kuna ma käin harva poodides. 4-st lubatud tunnist olen kasutanud ära alla poole.

Tegelikult tellisin ka medifumist paki kirurgilisi ja softmedist 10tk korduvkasutatavaid, aga siiani pole neid vaja läinud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mask on mugav ja hea kanda, aga hingata on raskem

Vabandust, aga mul küll mugav ei ole, kui hingata on raske. Ma pole veel normaalset näomaski leidnud. Mõni on kohe perversselt ebamugav, nii et tegelikult tahaks tootja rämpsu müümise eest vastutusele võtta. Kõige normaalsemad on need kirurgimaskide moodi ühekordsed, aga see ei tähenda, et need head on, lihtsalt saab hingata, ei kleepu suu külge, kummid ei pitsita kõrvu, nina peal on traat, millega saab maski fikseerida, maks ei lötenda ega veni maha. Kahjuks probleem on, et see sisemine kiht on naha vastas ebameeldiv (ja ma tean, et värviline pool käib välja, lihtsalt see paberit meenutav kiht on kuidagi ebameeldivalt torkiv). Aga mitmekordset pole ma veel ühtki ühekordsega isegi ligilähedasel tasemel leidnud. Igasugust kräppi ei tohiks ka maski pähe müüa.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuradi imbi guugelda! Palju siis neid teemasid siia tehakse ühest ja samast jurast!

Su vastus on küll tahumatu matsi stiilis ja vigades, aga põhimõttega olen nõus – tõesti – kaua võib? Ok, kirjutan siis Imbile (kust sa ta nime tead, kägu?) uuesti: mina teen oma maskid ise. Õpetusi on internetist lihtne leida, vajaminevad kangad, vaheriided vm saan nii käsitööpoest kui apteegist. Selle aasta jõulukinkidega pole probleemi ????
Kas nüüd sai Imbi aru ja jäi meelde, kuidas üks tema jaoks võõras kägu talitab? Kas mu vastusest oli abi? Aa, ja mida Imbi peab silmas maski “eesmärgipärasuse” all? Mina näiteks kannan hingamisteede ees, aga mis Imbi maski otstarve või eesmärk on, ei oska küll arvata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On Protteni riidest maskid, millel üks kiht filerkangast ning tuttava käsitöölise tehtud maskid, millel tasku filterkanga jaoks. Mõlemad on ees mugavad, kummid olen parajaks timminud enda järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ainult need kirurgilised ongi mugavad, sest need lasevad ilusti hingata. Eks nad ongi mõeldud selleks, et kirurg suudaks mitmetunnise opi ajal seda kanda, ilma et peaks oma hingamisprobleemidega tegelema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 00:46; 28.11 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on becky.ee ostetud korduvkasutatavad ja on tõesti mugavad. Eriti mugev on see, et saab neid kõrvataguseid ise reguleerida ja hingata on selle maskiga ka hea. Mul on ka T-Style mask, aga selle kõrvapaelad on liiga lühikesed ja suruvad kõrvatagustele liiga kõvasti. Muidu mask ise meeldib ja annab hästi hingata. Tellisin mehele ka T-Style maski, pole veel kätte saanud, aga arvan, et kui nn meestevärvides maskidel sama pikad kõrvatagused, siis talle on küll väga kitsas 🙁 Võiksid olla ka reguleeritavad paelad, siis oleks 100% super mask!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kingitare.ee/naomask-porsas

igas stiilis, iga tekstiga. 5 päeva tuli kohale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

T-style. Hingata on pisut raskem kui ühekordse maskiga, aga võrreldes teiste riidemaskidega tundub umbes sama. Niiskeks läheb küll nüüd külmade ilmadega (ei, ma väljas ei kanna). Samamoodi nagu ka nt Norrisoni mask.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Millist näomaski kasutate ja kust hankisite?