Esileht Kodunurk Millist nõudepesumasinat?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Millist nõudepesumasinat?

Postitas:

Minu lemmik kodumasin (nõudepesumasin) andis täna lahkumisavalduse sisse ja keeldub edasisest koostööst. Eks 10 aastat ole ka tänapäeva mõistes päris arvestatav staaž. Asendaja otsimine osutus aga keerulisemaks kui arvasin. Tean kindlalt, et uus lemmik peab olema kitsas (45cm) ja täisintegreeritav, aga mida on oluline veel silmas pidada? Lahkunutest küll halba ei räägita, aga eelmisel masinal oli üks viga, mida uue puhul kindlasti vältida soovin- tal ei olnud söögiriistade korvi, vaid selle asemel oli ülemisel riiulil rest. Korv on ikka parem valik. Aga mida veel? Kuna olen aktiivne kokkaja, siis on masin igapäevaselt vähemalt korra päevas töös ja olgugi, et täissuuruses masinat olemasolevasse mööblisse ei mahuta, soovin sellist isendit, kuhu saan kenasti ka oma potid-pannid mahutatud.

Rääkige oma nõudepesumasinatest? Millega rahul olete, mis nende juures ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 20:24; 08.02 09:37; 08.02 11:23; 09.02 21:01; 10.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu uue masina kõige parem omadus eelmisega võrreldes on see, et tal on nugade-kahvlite jaoks riiul, mitte korv. mitte iialgi ei ole ma enam nõus korviga masinat kasutama. esiteks on palju mugavam riiulisse söögiriistu panna ja teiseks annab korvi puudumine juurde kahe komplekti nõude jagu ruumi (suure masina puhul).

see zeolite kuivatus on ka päris hea asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 23:17; 08.02 11:06; 14.02 00:56; 19.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu uue masina kõige parem omadus eelmisega võrreldes on see, et tal on nugade-kahvlite jaoks riiul, mitte korv. mitte iialgi ei ole ma enam nõus korviga masinat kasutama. esiteks on palju mugavam riiulisse söögiriistu panna ja teiseks annab korvi puudumine juurde kahe komplekti nõude jagu ruumi (suure masina puhul).

see zeolite kuivatus on ka päris hea asi.

Meil tööl on ka täissuuruses (60cm) masin, millel on siis kolm riiulit ja kõige ülemine riiul on nugade-kahvlite jaoks ning selle kasutegurist saan täiesti aru. Minu kitsal masinal oli riiul selline 10cm laiune ja ei mahtunud sinna midagi ja puhtaks need nõud seal ka ei saanud, sest olid tihedalt külg-külje kõrval. Aga kui kuskil võiks elutseda mõni kitsas masin, millel samuti see täislaiuses kolmas riiul on, siis loomulikult on see parem variant kui korv. Teab keegi mõnda sellist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 20:24; 08.02 09:37; 08.02 11:23; 09.02 21:01; 10.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui kuskil võiks elutseda mõni kitsas masin, millel samuti see täislaiuses kolmas riiul on, siis loomulikult on see parem variant kui korv. Teab keegi mõnda sellist?

boschil on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 23:17; 08.02 11:06; 14.02 00:56; 19.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui kuskil võiks elutseda mõni kitsas masin, millel samuti see täislaiuses kolmas riiul on, siis loomulikult on see parem variant kui korv. Teab keegi mõnda sellist?

boschil on.

Aitäh! Sätin oma pilgu siis sinnapoole. Vaat kui hea, et siia küsima tulin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 20:24; 08.02 09:37; 08.02 11:23; 09.02 21:01; 10.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin sellise masina, kus korv ja nugade-kahvlite riiul ka, selline tumehall, retronuppudega, nime ei mäleta hetkel, pole veel kasutusse võtnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 11:45; 09.02 11:34; 12.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käib 9.aastat Electroluxi kitsas masin. Integreertav. Väga rahul. Sellel on korv nugade kahvlite jaoks. Mul mahub alla riiulile tagumisse ritta kas 1.5l kopsik ja 2l pott või üks 3 l v 5l pott.
Mina valisin energiaklassi järgi.ja enamasti pesen 30min programmiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi söögiriistade riiul on jah ülimugav selle korviga võrreldes. Enam kunagi ei taha korvi. Aga 45cm masina häda ongi selles, et need pesevad kehvemini, kuna sellist tiivikut, mis ühtlaselt pihustaks ristkülikukujulisse objekti, ei ole veel leiutatud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 22:30; 10.02 10:25; 10.02 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin sellise masina, kus korv ja nugade-kahvlite riiul ka, selline tumehall, retronuppudega, nime ei mäleta hetkel, pole veel kasutusse võtnud

Hotpoint-Artiston

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 11:45; 09.02 11:34; 12.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemagataja siin. Uus masin kodus, ühendatud ja on juba ka esimesed kaks testsõitu tehtud. Tänan nõuandjaid, sest ma ei oleks muidu üldse taibanud vaadata, et kitsastel masinatel on samuti kolme sahtliga lahendused olemas.

Valisin pikalt Whirlpooli ja Boschi vahel. Mõlemad mudelid kolme riiuliga, sama energiatarve, sarnased programmid. Bosch veidi kallim. Lõpuks sai määravaks korvide disain, ehk siis see, kuidas sinna nõusid paigutada saab ning koju tuli Whirlpool. Esimese hooga oleks hoolimata kallimast hinnast soetanud Boschi, sest et bränd ju parem ja usaldusväärsem. Aga pisinüansid, mis igapäevasel kasutamisel on pidevalt olulised, kallutasid kaalukausi tugevalt Whirlpooli poole.

Parasjagu oli ka mingi kampaania, kus nõudepesumasina ostja sai kaasa kaks pakki Fairy nõudepesukapsleid. Senini olen pesnud vaid vedelate pesuainetega, aga kui niimoodi antakse, siis tuleb proovida. Ei tea, kas tegemist sellega, et uus masin või sellega, et uus pesuaine, aga esimene pesu andis väga head tulemused. Klaasid olid säravad, nõud olid puhtad. Isegi need klaasid, mis tavaliselt on tulnud pesust tuhmina välja ja mida olen pidanud nõudepesumasinakriimustusteks, olid palju parema välimusega. Aga teine pesu nii hästi ei läinud. Pesukapsel oli pesu lõppedes endiselt seal tabletipesas, polnud välja kukkunud. Oskate ehk nõu anda, milles asi? Ja siis veel see, et need tabletid on mõeldud ju nii väikestele kui suurtele masinatele, ega neil erinevaid tablette ju ei ole. Ja see tähendab, et pesuaine kontsentratsioon väikese masina puhul on tunduvalt kõrgem. Need tabletid haisevad võikalt. Nõud õnneks haisema ei jäänud. Aga ikkagi on mul kahtlus, kas sellega ikka tasub nõusid pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 20:24; 08.02 09:37; 08.02 11:23; 09.02 21:01; 10.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled aktiivne kokkaja, siis sebiksin oma köögimööbli pisut ümber. Nii, et mööblisse mahuks lai masin. See on ökonoomsem, mugavam ja pesutulemus on parem. Mul on elu jooksul olnud 5 nõudepesumasinat. Muud nõu ei oskagi anda, kui et osta LAI masin ja elu on lill. Kõik muu tilulilu on oluliselt väiksema tähtsusega. Ok, päris tundmatu nimega firmat ei ostaks.

Mul on olnud Brandt, Bosh, Whirlpool, Beko ja AEG.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 21:19; 10.02 08:28; 11.02 00:29; 11.02 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled aktiivne kokkaja, siis sebiksin oma köögimööbli pisut ümber. Nii, et mööblisse mahuks lai masin. See on ökonoomsem, mugavam ja pesutulemus on parem. Mul on elu jooksul olnud 5 nõudepesumasinat. Muud nõu ei oskagi anda, kui et osta LAI masin ja elu on lill. Kõik muu tilulilu on oluliselt väiksema tähtsusega. Ok, päris tundmatu nimega firmat ei ostaks.

Mul on olnud Brandt, Bosh, Whirlpool, Beko ja AEG.

inimene just ostis uue masina ja sa soovitad tal veel ühe osta? lisaks veel köök ümber ehitada?
mul on endal ka kitsas masin praegu. pole sellel ühtegi sellist viga.
see on samasugune müüt nagu kunagi eestlaetavate pesumasinate kohta oli, nagu oleks need viletsad ja peaks vähem vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 23:50; 10.02 11:17; 10.02 11:21; 12.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled aktiivne kokkaja, siis sebiksin oma köögimööbli pisut ümber. Nii, et mööblisse mahuks lai masin. See on ökonoomsem, mugavam ja pesutulemus on parem. Mul on elu jooksul olnud 5 nõudepesumasinat. Muud nõu ei oskagi anda, kui et osta LAI masin ja elu on lill. Kõik muu tilulilu on oluliselt väiksema tähtsusega. Ok, päris tundmatu nimega firmat ei ostaks.

Mul on olnud Brandt, Bosh, Whirlpool, Beko ja AEG.

inimene just ostis uue masina ja sa soovitad tal veel ühe osta? lisaks veel köök ümber ehitada?
mul on endal ka kitsas masin praegu. pole sellel ühtegi sellist viga.
see on samasugune müüt nagu kunagi eestlaetavate pesumasinate kohta oli, nagu oleks need viletsad ja peaks vähem vastu.

Palun väga vabandust! Ma lugesin vaid teemaalgataust. Ja teemaalgataja viimast postitust ei märganud.

Mõistan, et sind pahandas minu kommentaari juures pigem see, et soovitasin laia masinat. Olen ennegi märganud, et sarnastes teemades on keegi, kes on kohe tagajalgel ja tunneb end kui isiklikult solvatuna, kui soovitatakse laia masinat. Nagu see laidaks kuidagi sinu kitsast masinat. Kindlasti peseb kitsas masin ka normaalselt. See on vaid soovitus, et kui on suur pere või oled suur kokkaja, siis võiks juhul, kui vähegi võimalik, valida laia masina. See on väga omal kohal soovitus, kuna laia masina sisse mahub rohkem nõusid. See aga omakorda tähendab, et kulub vähem vett, pesuvahendit, elektrit. Masinat peab käivitama harvem. Ehk siis lai masin on ökonoomsem ja mugavam.

See kõik aga ei tähenda, et kitsas masin ei kõlba kuhugile. Nii, et palun ära tekita tühjast asjast endale kompleksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 21:19; 10.02 08:28; 11.02 00:29; 11.02 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pesumasinamüüjad kinnitavad, et standardlaiuses masina pesutulemus on kordi parem kui kitsa. Lihtsa füüsika vastu ei saa – pihusti pihustab nimelt ringikujuliselt. Ei ole mõtet füüsikareeglite peale ärrituda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 22:30; 10.02 10:25; 10.02 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled aktiivne kokkaja, siis sebiksin oma köögimööbli pisut ümber. Nii, et mööblisse mahuks lai masin. See on ökonoomsem, mugavam ja pesutulemus on parem. Mul on elu jooksul olnud 5 nõudepesumasinat. Muud nõu ei oskagi anda, kui et osta LAI masin ja elu on lill. Kõik muu tilulilu on oluliselt väiksema tähtsusega. Ok, päris tundmatu nimega firmat ei ostaks.

Mul on olnud Brandt, Bosh, Whirlpool, Beko ja AEG.

Kui vaid oleks võimalik seda köögimööblit “ringi sebida”, siis ei mõtleks hetkegi ja ostaks laia masina. Pesutulemuse osas ei oska kaasa rääkida, puudub võrdlusmoment, aga kuna olen tõesti väga aktiivne kokkaja, siis oleks sellest väga palju abi just mahutavuse osas. Nädalavahetuse käib mu kitsas masin vähemalt kaks korda päevas, parematel päevadel ka kolm. Aga paraku keeldub mu köögimööbel kõigist sebimiskatsetest ja kitsas on ainus variant, mida oma mööblisse ära mahutan. Kui kunagi peaks tekkima vajadus mööbel välja vahetada, siis sinna tuleb raudselt lai masin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 20:24; 08.02 09:37; 08.02 11:23; 09.02 21:01; 10.02 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahele inimesele oleks ju kitsast masinast küll ja küll? Praegu on ka endal masina otsimine plaanis, ja mõte liikus automaatselt kitsa suunas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:10; 19.02 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pesumasinamüüjad kinnitavad, et standardlaiuses masina pesutulemus on kordi parem kui kitsa. Lihtsa füüsika vastu ei saa – pihusti pihustab nimelt ringikujuliselt. Ei ole mõtet füüsikareeglite peale ärrituda.

müüjad kinnitavad midaiganes et müüa. mina räägin enda kogemusest. pealegi on mu praegusel masinal 2 pihustit, nii et see ruudukujulise pinna argument ei päde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 23:50; 10.02 11:17; 10.02 11:21; 12.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled aktiivne kokkaja, siis sebiksin oma köögimööbli pisut ümber. Nii, et mööblisse mahuks lai masin. See on ökonoomsem, mugavam ja pesutulemus on parem. Mul on elu jooksul olnud 5 nõudepesumasinat. Muud nõu ei oskagi anda, kui et osta LAI masin ja elu on lill. Kõik muu tilulilu on oluliselt väiksema tähtsusega. Ok, päris tundmatu nimega firmat ei ostaks.

Mul on olnud Brandt, Bosh, Whirlpool, Beko ja AEG.

inimene just ostis uue masina ja sa soovitad tal veel ühe osta? lisaks veel köök ümber ehitada?
mul on endal ka kitsas masin praegu. pole sellel ühtegi sellist viga.
see on samasugune müüt nagu kunagi eestlaetavate pesumasinate kohta oli, nagu oleks need viletsad ja peaks vähem vastu.

Palun väga vabandust! Ma lugesin vaid teemaalgataust. Ja teemaalgataja viimast postitust ei märganud.

Mõistan, et sind pahandas minu kommentaari juures pigem see, et soovitasin laia masinat. Olen ennegi märganud, et sarnastes teemades on keegi, kes on kohe tagajalgel ja tunneb end kui isiklikult solvatuna, kui soovitatakse laia masinat. Nagu see laidaks kuidagi sinu kitsast masinat. Kindlasti peseb kitsas masin ka normaalselt. See on vaid soovitus, et kui on suur pere või oled suur kokkaja, siis võiks juhul, kui vähegi võimalik, valida laia masina. See on väga omal kohal soovitus, kuna laia masina sisse mahub rohkem nõusid. See aga omakorda tähendab, et kulub vähem vett, pesuvahendit, elektrit. Masinat peab käivitama harvem. Ehk siis lai masin on ökonoomsem ja mugavam.

See kõik aga ei tähenda, et kitsas masin ei kõlba kuhugile. Nii, et palun ära tekita tühjast asjast endale kompleksi.

kui selle saavutamiseks on vaja hakata kööki ümber ehitama, ei ole see ju kuskilt otsast ökonoomne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 23:50; 10.02 11:17; 10.02 11:21; 12.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pesumasinamüüjad kinnitavad, et standardlaiuses masina pesutulemus on kordi parem kui kitsa. Lihtsa füüsika vastu ei saa – pihusti pihustab nimelt ringikujuliselt. Ei ole mõtet füüsikareeglite peale ärrituda.

müüjad kinnitavad midaiganes et müüa. mina räägin enda kogemusest. pealegi on mu praegusel masinal 2 pihustit, nii et see ruudukujulise pinna argument ei päde.

Siis igal riiulil kaks pihustit, pikkupidi, üks ees ja teine taga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 22:30; 10.02 10:25; 10.02 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik pesumasinamüüjad kinnitavad, et standardlaiuses masina pesutulemus on kordi parem kui kitsa. Lihtsa füüsika vastu ei saa – pihusti pihustab nimelt ringikujuliselt. Ei ole mõtet füüsikareeglite peale ärrituda.

müüjad kinnitavad midaiganes et müüa. mina räägin enda kogemusest. pealegi on mu praegusel masinal 2 pihustit, nii et see ruudukujulise pinna argument ei päde.

Arvan, et rahune maha ja ära ole solvunud! Kindlasti peseb su kitsas masin ka nõud puhtaks. Tõesti, ära tekita endale mingist pseudoteemast kompleksi ja ära kuku kohe võitlema, kui keegi soovitab kitsa asemel laia masinat. Usu! See ei ole rünnak personaalselt sinu vastu!

Teemaalgatajale. Mulle isiklikult tundub 3 x päevas masina käivitamine tõsiselt üleliigne. Kui nii tihti on vaja pesta, siis pigem tõesti panustaksin köögimööbli ringitegemise-nihutamise peale. Ega sa ju kogu mööblit pea maha lõhkuma. Tõenäoliselt pead vaid ühest kitsast kapist loobuma või ühe laia kapi kitsamaks tegema. Absoluutselt kõik on võimalik, kui tahta. Kui oled nii suur kokkaja, siis on tõesti rentaablim lai masin elamisse toimetada. Kitsas masin sobib vaid 1-2-liikmelisele perele ja neile, kes kodus söövad väga vähe. Kolme või enamaliikmelise pere või suure kokkaja puhul on sobiv lai masin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 21:19; 10.02 08:28; 11.02 00:29; 11.02 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled aktiivne kokkaja, siis sebiksin oma köögimööbli pisut ümber. Nii, et mööblisse mahuks lai masin. See on ökonoomsem, mugavam ja pesutulemus on parem. Mul on elu jooksul olnud 5 nõudepesumasinat. Muud nõu ei oskagi anda, kui et osta LAI masin ja elu on lill. Kõik muu tilulilu on oluliselt väiksema tähtsusega. Ok, päris tundmatu nimega firmat ei ostaks.

Mul on olnud Brandt, Bosh, Whirlpool, Beko ja AEG.

inimene just ostis uue masina ja sa soovitad tal veel ühe osta? lisaks veel köök ümber ehitada?
mul on endal ka kitsas masin praegu. pole sellel ühtegi sellist viga.
see on samasugune müüt nagu kunagi eestlaetavate pesumasinate kohta oli, nagu oleks need viletsad ja peaks vähem vastu.

Palun väga vabandust! Ma lugesin vaid teemaalgataust. Ja teemaalgataja viimast postitust ei märganud.

Mõistan, et sind pahandas minu kommentaari juures pigem see, et soovitasin laia masinat. Olen ennegi märganud, et sarnastes teemades on keegi, kes on kohe tagajalgel ja tunneb end kui isiklikult solvatuna, kui soovitatakse laia masinat. Nagu see laidaks kuidagi sinu kitsast masinat. Kindlasti peseb kitsas masin ka normaalselt. See on vaid soovitus, et kui on suur pere või oled suur kokkaja, siis võiks juhul, kui vähegi võimalik, valida laia masina. See on väga omal kohal soovitus, kuna laia masina sisse mahub rohkem nõusid. See aga omakorda tähendab, et kulub vähem vett, pesuvahendit, elektrit. Masinat peab käivitama harvem. Ehk siis lai masin on ökonoomsem ja mugavam.

See kõik aga ei tähenda, et kitsas masin ei kõlba kuhugile. Nii, et palun ära tekita tühjast asjast endale kompleksi.

kui selle saavutamiseks on vaja hakata kööki ümber ehitama, ei ole see ju kuskilt otsast ökonoomne.

No muidugi ei ole ökonoomne! Ühest kapikesest loobumine tähendab ju loomulikult terve köögi ümberehitamist!

Õigeimini, see teema riivab sind isiklikult millegi pärast eriti valusalt! Tõesti, rahune maha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 21:19; 10.02 08:28; 11.02 00:29; 11.02 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule soovitas üks kodumasinate remondimees visata nõudepesukapsel masina põhja. Peale seda olen alati pannud kapsli tabletipesa asemel masina põhja. Tablett hakkab varem lahustuma ja ei ole hirmu, et väga palju keemiat jääb nõudele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule soovitas üks kodumasinate remondimees visata nõudepesukapsel masina põhja. Peale seda olen alati pannud kapsli tabletipesa asemel masina põhja. Tablett hakkab varem lahustuma ja ei ole hirmu, et väga palju keemiat jääb nõudele.

see umbes sama teema, kui paned pesupulbrit või geeli otse pesumasinasse, mitte sinna eraldi sahtlisse

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 11:45; 09.02 11:34; 12.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poole masina pesu võimalus.
Turbokuivatus.
Peale kuivatust võiks uks klõpsti ise lahti tulla: aitab täiendavalt nõudel kuivada ja parandab kuiva õhku elamises. Samas on aga ebahügieenilisem.
Sellised asjad nagu veepehmendussoola reguleerimine ja masina ümberlülitamine tabletilt pulbrile (geelile) on vist juba elementaarne?
Zeolite … miks vaja täiendavat püsikulu juurde (kuigi jah, idee on hea)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:28; 18.02 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule soovitas üks kodumasinate remondimees visata nõudepesukapsel masina põhja. Peale seda olen alati pannud kapsli tabletipesa asemel masina põhja. Tablett hakkab varem lahustuma ja ei ole hirmu, et väga palju keemiat jääb nõudele.

aga sellel on ju oma põhjus, miks tabletisahtel hiljem avaneb. kõigepealt loputab masin nõud veega üle ja laseb selle esimese musta vee välja. siis võtab uue pesuvee sisse, mida hakkab soojendama ja alles siis käib see sahtli avamise klõps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 23:50; 10.02 11:17; 10.02 11:21; 12.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zeolite … miks vaja täiendavat püsikulu juurde (kuigi jah, idee on hea)?

milline püsikulu sellega kaasneb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 23:17; 08.02 11:06; 14.02 00:56; 19.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zeolite … miks vaja täiendavat püsikulu juurde (kuigi jah, idee on hea)?

milline püsikulu sellega kaasneb?

Zeolite on muidugi mingi kaubamärk vmt, looduslikult on tegu asjaga, mis vägagi sarnaneb aktiivsöele. Nagu me teame, siis aktiivsöe aktiivsus mingi aeg siiski lõppeb, samamoodi on ka tseoliitidega. Lihtsalt protsess toimub ehk natukene aeglasemalt. Teiste sõnadega: lisaks pesuvahendile, pehmendussoolale, loputusvahendile, on veel neljandaks vaja ka kuivatusvahendit ehk tseoliite (Zeolite firma?).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:28; 18.02 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bosch-i kodulehelt:
Zeolite®-tehnoloogia – maksimaalne kuivatustulemus ja säravad klaasid, äärmiselt väike energiakulu.
Tänu auhinnatud Zeolite®-tehnoloogiale on nüüd sama heade kuivatustulemuste juures võimalik energiakulu veelgi vähendada. Kuivatusprotsess kulutab äärmiselt vähe energiat ja energiakulu väheneb märgatavalt – madalaim energiakulu parimas energiaklassis A+++ ja kuni 10% madalam.
Väikese energiakulu saladus on looduslik mineraal tseoliit. Seda saab korduvalt kasutada, peab vastu kogu seadme tööaja ja seda ei ole vaja vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleksin sulle Bekot soovitanud. Nōudepesumasinate seast üks kvaliteetsemaid, töökindlamaid ja hind teistega vōrreldes ulmeliselt madal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleksin sulle Bekot soovitanud. Nōudepesumasinate seast üks kvaliteetsemaid, töökindlamaid ja hind teistega vōrreldes ulmeliselt madal.

Käisin hiljuti Euronicsis, uurisin Boschis nõudepesumasinaid, kaks mudelit olid ca 300 ja 500 hinnaklassis; ja minu suureks üllatuseks soovitas müüja nende asemel just nimelt 300-eurost Bekot – paberite järgi veidi vaiksem (48 vs 44 dB, iseasi, kuidas müratase reaalselt on) ning kiirpesuprogrammiga. Võttis mõtlema, seni olen igasugu Bekode ja Hansade ostu pigem välistanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:10; 19.02 17:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Kodunurk Millist nõudepesumasinat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.