Esileht Hobinurk Millist nutikella valida?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Millist nutikella valida?

Postitas:

Ise mõtlesin, et ehk polar oleks kindlapeale minek.

Olen kahe vahel hetkel kas unite või ignite?

Võib mõni muu firma muidugi ka olla, ehk oskate soovitada, mis teil endil on, + ja -?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 08:28; 17.11 13:21;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul on Polar Ignite.

Esimese asjana küsin, mille jaoks täpselt sa seda kella soovid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 08:32; 17.11 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polar on ju ikka rohkem spordikell. Kui siis pigem Ignite- sobib ka niisama tekstade ja viisakama pluusiga. Mul on Samsungi kell, kuna see ka selline “ilus”, mida niisama ka sobib kanda.

Kusjuures olen kõik teavitused kellal maha võtnud. Hakkas ära tüütama, et kell koguaeg väriseb ja suriseb.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen uue spordikella otsingul ja vaatasin ka seda Polarit, tundus väga proffidele mõeldud olevat, mina rohkem selline pühapäevasportlane, seega valin pigem Garmini. Pulss on oluline, GPS on väga oluline, tõusud ja kiirused ka, aku kestvus GPS režiimis.  Aga Polaril tundus neid vidinaid seal liiga palju olevat, enamust ma vist ei kasutaks.

Ja võimalus kellaga maksta on ka mulle oluline, ei pea pangakaarti kaasas kandma, eespoolmainitud Samsungil on vist ka see olemas

Teemaalgataja peaks kõigepealt selgeks mõtlema, milleks ta kella vajab ja siis nende omaduste järgi otsustama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ignite kusjuures ongi mu meelest rohkem selline elustiilikell, olen ise pikamaajooksja ja minu jaoks mitmed olulised jooksufunktsioonid on Ignite’l puudu. Arvasin kella ostes, et need ei hakka mind segama, aga hakkasid küll, seega kasutan jooksutreeningutel oma vana M400 kella edasi.

Ignite puhul arvesta kindlasti ka sellega, et kella ekraan on tavaolekus pime ja nt kellaaega näed ainult teatud randmeliigutuse või nupuvajutusega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 08:32; 17.11 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Garmin Fenix 6s. Vidinaid on palju, aga enamikku ei kasuta. Kokkuvõttes on tore täiskasvanute mänguasi. Mul on suur kont ja kell on veidi ebamugav – rihm neljandas augus ja natuke kehvalt istub käel. Maksmiseks tuleb sisestada vahetult enne pin – kood (maha võtta ei oska, vbl ei saagi) – ei kasuta. Pulssi vaatan, hapniku oksüdstsiooni vaatan, samme jälgin ja treppidest käimist. Aktiivselt trenni ei tee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja peaks kõigepealt selgeks mõtlema, milleks ta kella vajab ja siis nende omaduste järgi otsustama.

Teemaalgataja on oma arengus ilmselt alles sealmaal, kus nutikell on lihtsalt protsessoriga kell.
Noh, umbes, nagu auto on ratastega sõiduvahend. Aga et on olemas pereauto, sportauto, maastikuauto jne, see tuleb veel üllatusena.

Isegi ujujatel on tänapäeval omad spets nutikellad (mis suudavad basseinis tagasipööramisi jne lugeda), rääkimata sajast muust nutikellade kasutusvaldkonnast.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 10:27; 17.11 13:38; 17.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh asjalike vastuste eest.

Mul oli vana kell polar m400. See aga nii suur kobakas ja nüüdseks ka oma aja ära elanud, seetõttu vajan uut.

Üldiselt mulle täitsa meeldib see ignite, miinuspooleks ongi vast see, et kell pole koguaeg aktiivne. Aga poes jäi silma ka vantage m.

Kas kellelgi on kogemusi ka polar vantage m mudeliga?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 08:28; 17.11 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi ka polar vantage m mudeliga?

Sa unustasid taas seletada, milleks seda sul vaja on?

Või kui polegi millekski konkreetseks, siis nii ütlegi, et lihtsalt kõvatamiseks on vaja.
Sellisel juhul käib ju Apple Watch 6 või Samsung Galaxy 3, väga hästi.
Siis saad ka väljaspool oma tutvusringkonda kõvatada, kus vblla neid polari jne rahvakelli väga ei tunta.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 10:27; 17.11 13:38; 17.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma polar ignitega väga rahul, pole kobakas ja kõik vajalik on olemas. Polar vantage M ja V on suuremad ja aku peab paremini vastu kui ignitel, mõningaid asju on juures ka. Aga naisena valiksin ignite.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apple Watch

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et mõõtmiste järgi on selle südametöö jälgija kõige täpsem tõepoolest,

Millist neist sa siis mõõtsid, neid on ju seinast seina mudeleid, hindadega 249€ kuni 459€.
Mis on ligi kahekordne vahe. Link

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 10:27; 17.11 13:38; 17.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tahad, et telefon ja kell ühilduks, saad üldjoontes valida, kas apple või samsung jms. jne, mis omavahel sobiks.

ei ole vähimatki mõtet osta näiteks apple kell kui sul samsungi telefon või vastupidi. näiteks.

ja see on ka oluline, et milleks, et mida kell peaks sisaldama.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Garmin. Kui esimene Garmin peale 6 aastat kasutamist enam ei töötanud siis ostsin Fitbiti aga paari kuu pärast ostsin uue Garmini. Minu jaoks mugavam kasutada, funktsioonid loogilisemad (nii kellal kui äpis) ning käel mugama. Eelistan tagasihoidliku disainiga kella, ei taha värvilist ega laia ekraaniga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telefon Xiaomi ja kell Huami.
https://www.klick.ee/nutikell-huami-amazfit-gts?childSku=A1914_OBSIDIAN_BLACK
Töötab täpselt ja ULLULT ODAV. Sama hea kui need mitmesaja €-d.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just vahetasin polar  a360 apple watchi vastu. Kusjuures, polar on trenni tegemisel mõnusam. apple muidugi nats fänsim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli vana kell polar m400. See aga nii suur kobakas ja nüüdseks ka oma aja ära elanud, seetõttu vajan uut.

Tänapäevased kellad on M400-ga võrreldes ikka oluliselt kobakamad. Omal täna M430-askeetlik ja  vananev aga välja vahetada veel ei kavatse.

Kui valik oleks ainult Ignite ja Unite vahel siis kindlalt esimene- teine on selline päris õnnetu variant millel pole GPS-gi.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Millist nutikella valida?