Esileht Kodunurk millist õhuvärskendajat kasutad sina ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: millist õhuvärskendajat kasutad sina ?

Postitas:

millist õhuvärskendajat kasutad sina ?

tahaks nii tuppa, kui ka WC-sse mingit head õhuvärskendajat. Seda aerosooli väga ei tahaks, see pole eriti kasulik sisse hingata.

Mida teie kasutate ja kust saab ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selle plastmassist püramiidi moodi juraka, kus on lõhnav zhelee sees – maksis vist 2 eurot, poolteist nädalat on küll kenasti lõhnanud. See peaks teoorias lõhnama nii kaua kui see zhelee ära kuivab. Teises WC-s on mul lõhnaküünal, mis lõhnab ilma põlemata ka nii hästi, et ma ei olegi põlema pannud. Aga Eestist ma selliseid leidnud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 12:52; 26.09 13:50; 26.09 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õhku värskendab värske õhk, st tuulutan tube.
Keemilisi õhuRIKKUJAID ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen sama nagu esimene kägu. Ei talu seda jubedat \”õhuvärskendaja\” aroomi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta samuti keemiat.
Pärast ärge imestage nende õhuvärskendajate tõttu, kui teie lapsel on allergiad ja astmad ja muud jamad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 12:59; 26.09 13:29; 26.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan apelsiniõli värskendajana. Kui pesen põrandaid, siis panen pesuvette natuke seda ja hea lõhn on pärast pikka aega toas. Samuti kasutan looduspoest ostetud õlisid. Panen need kuumale alusele ja siis eritub sealt lõhna. Näiteks tsitruse oma. Seda teen pigem siiski talvel. Muid asju aga ei kasuta. Igasugused mürgised lõhnaküünlad ja deodorandid puuduvad meil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan värsket õhku ja puhtaid tube, mingite keemiliste lõhnastajatega oma keskkonda ei reosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi kuskilt jäi meelde, et kui lõhnaõli pudel tühjaks saab, siis pange see ilma korgita kuskile tuppa. Pidavat ka meeldivat aroomi tuppa andma.

Ise olen kasutanud airwicki patareidega, mis iga natukese aja tagant lõhna nn. pritsib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 13:14; 26.09 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle kingiti üks väga hea õhuvärskendaja. pulgad, mis käivad lõhna sisse. see pole see mis müüakse toidupoodides ja on tüüpilise õhuvärskenja lõhnaga.
see on nagu lõhnaõli lõhn. väga hea lõhnaõli lõnn, aga on ruumiõhuvärskendaja.
pean küsima kinkijalt, kus see osteti. aroomipoodides ma pole ka seda näinud.
praegu ma kasutan õhuvärskendajaks tavalisi lõhnaõlisid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 13:18; 26.09 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mulle kingiti üks väga hea õhuvärskendaja. pulgad, mis käivad lõhna sisse. see pole see mis müüakse toidupoodides ja on tüüpilise õhuvärskenja lõhnaga.
see on nagu lõhnaõli lõhn. väga hea lõhnaõli lõnn, aga on ruumiõhuvärskendaja.
pean küsima kinkijalt, kus see osteti. aroomipoodides ma pole ka seda näinud.
praegu ma kasutan õhuvärskendajaks tavalisi lõhnaõlisid. [/tsitaat]

ega sa jah ei osanud jyski vaadata 😀
see on jyski keemia mis sulle kingiti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 12:59; 26.09 13:29; 26.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aroomilamp+ looduslukud aroomõlid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teen aknad lahti, kui õhuvärskendust on vaja, soovitan Sullegi![/tsitaat]

Oh, kui irooniline peab olema! Kuna elame esimesel korrusel, kohe trepikoja ukse kòrval, siis võid ise arvata, mitu inimest päevas ukse juures oma sigaretti lõpetab või alustab, lisaks käivad paljud ka rõdudel suitsetamas. Elame suure magistrali ääres, no ei saa just metsavahelise õhuga võrrelda. Sellest hoolimata on meil 24/7 aknad lahti, aga mingit sõna otseses mõttes metsikut òhuvärskendust sealt tuppa just ei puhu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 13:31; 26.09 13:34; 26.09 13:50; 26.09 14:48; 27.09 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ega sa jah ei osanud jyski vaadata 😀
see on jyski keemia mis sulle kingiti[/tsitaat]
ma ju käin jyskis küll. ei ole seda seal poes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 13:18; 26.09 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ei kasuta samuti keemiat.
Pärast ärge imestage nende õhuvärskendajate tõttu, kui teie lapsel on allergiad ja astmad ja muud jamad [/tsitaat]

Minu arvates teemaalgataja küsiski just mittekeemiliste õhuväskendajate kohta. Mingite taimede segusid, naturaalseid lõhnaküünlaid vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 13:31; 26.09 13:34; 26.09 13:50; 26.09 14:48; 27.09 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu arvates teemaalgataja küsiski just mittekeemiliste õhuväskendajate kohta. Mingite taimede segusid, naturaalseid lõhnaküünlaid vms.[/tsitaat]

Mina ei näinud tema kirjutises ühtki sõna kus ta palus LOODUSLIKE õhuvärskendajate kohta infi.
Nii et ära arva nii palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 12:59; 26.09 13:29; 26.09 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei näinud tema kirjutises ühtki sõna kus ta palus LOODUSLIKE õhuvärskendajate kohta infi.
Nii et ära arva nii palju. [/tsitaat]

Kuna ta ei taha aerosoole, et need on kahjulikud sisse hingata, siis võiks ju eeldada, et soovib mittekahjulikke alternatiive. Miks sina arvasid, et ta kindlasti kahjulikku keemiat soovib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 13:31; 26.09 13:34; 26.09 13:50; 26.09 14:48; 27.09 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma ju käin jyskis küll. ei ole seda seal poes.
[/tsitaat]

Mina ostsin ka eelmisel talvel sealt neid pulki. Võibolla on hooaja kaup…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 12:52; 26.09 13:50; 26.09 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]edhardy kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kasutan apelsiniõli värskendajana. Kui pesen põrandaid, siis panen pesuvette natuke seda ja hea lõhn on pärast pikka aega toas. Samuti kasutan looduspoest ostetud õlisid. Panen need kuumale alusele ja siis eritub sealt lõhna. Näiteks tsitruse oma. Seda teen pigem siiski talvel. Muid asju aga ei kasuta. Igasugused mürgised lõhnaküünlad ja deodorandid puuduvad meil[/tsitaat]

Kas see õli põrandaid libedaks ei jäta?? Kui väga vähe panna, siis ju lõhna ei jää?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 12:52; 26.09 13:50; 26.09 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üldiselt tuulutan palju. Aga vahel tuleb ikka kuskilt mingi kopituse hais. Olen siis viirukipulki põletanud.
Tuttav kasutab tühje lõhnaõli pudeleid – keerab pihusti otsast ära ja asetab riiulile või riidekappi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi moodus on ka, et paned riidest kotikesse aromaatilisi kuivatatud taimi. Riputad selle siis kuskile tuppa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 13:14; 26.09 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuli endale selline soovitus meelde, et lõnhaõli lasta kergelt lambipirnile, kus see siis soojuse mõjul ära aurustuks. Igapäevaselt läheks see minu arvates kulukaks, aga vahel kui vaja, ajab asja küll edukalt ära. Kahjuks aurustub lõhn sealt päris kiiresti., paari tunniga kindlasti.

Ise olen nt vannitoas lasknud lõhnaõli surtsaka dushikardinale või riiulikorvidele, püsib hästi mitu päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 13:31; 26.09 13:34; 26.09 13:50; 26.09 14:48; 27.09 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avatud aken.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

WC-s ei asenda miski korralikku ventilatsiooni ja koristamist. Toas on igapäevaselt tõesti parim avatud aken, samas meeleolu loomiseks või miks mitte, ka niisama, on parim lõhnalamp ja isiklikult meeldivad ja sobivad eeterlikud õlid (meega segatult sobivad ka imehästi vannivette). Mine mõnda poodi, kus neid müüakse, nuusta ja vali enda lemmikud välja ja kasuta vastavalt tujule :). Võid pilgu peale heita ka mõnele aroomiteraapiast kõnelevale raamatule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu sugulane, kes ka elab magistraali ääres ja aknaid lahti hoida ei saa ostis mingi elektrilise aparaadi mis toaõhku puhastab ja niisutab ka vajadusel.nüüd on korteris puhtam õhk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]edhardy kirjutas:[/small]

Kas see õli põrandaid libedaks ei jäta?? Kui väga vähe panna, siis ju lõhna ei jää?[/tsitaat]

oi ei, üldse mitte. Peaks üldse mainima, et see apelsiniõli pole üldse nagu tavalised õlid. Müüakse looduspoes suuremas pudelis.
Kuskil pool korgitäit panen tavaliselt ja lõhn on väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põletan küünalt või viirukit, vetsus tõmban tikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka just soovitada, et vetsus pärast häda tegemist tikku tõmmata.

Siis veel riidekapis on meil mingid lõhnavast puust klotsikesed. Ja pesusahtlis on seep, eks seebis on ju ka kemikaalid, aga mulle nii väga meeldib, kui aluspesul on seebilõhn juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduslikud õlid on väga mõnusad lisaks värskele õhule. Panen õlilampi mõned tilgad meelepärast 100% looduslikku õli vee sisse just niimitu tilka, kui tugevat aroomi tahan. Haiguste ajal näiteks teepuud (pole just mõnus aroom, kuid puhastab õhku). Lemmikuks on osutunud bergamoti õli (mahe tsitruseline). Samuti aegajalt lavendel, apelsin. Lisaks saab neid õlisid tilgutada vannivette, lisada taskurätile ja pista kappi vms kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Looduslikud õlid on väga mõnusad lisaks värskele õhule. Panen õlilampi mõned tilgad meelepärast 100% looduslikku õli vee sisse just niimitu tilka, kui tugevat aroomi tahan. Haiguste ajal näiteks teepuud (pole just mõnus aroom, kuid puhastab õhku). Lemmikuks on osutunud bergamoti õli (mahe tsitruseline). Samuti aegajalt lavendel, apelsin. Lisaks saab neid õlisid tilgutada vannivette, lisada taskurätile ja pista kappi vms kohta.[/tsitaat]

Kust neid õlisi osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.09 13:31; 26.09 13:34; 26.09 13:50; 26.09 14:48; 27.09 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mingi moodus on ka, et paned riidest kotikesse aromaatilisi kuivatatud taimi. Riputad selle siis kuskile tuppa.[/tsitaat]
Potpourri ehk lõhnasegu ehk lõhnakotike.
Mina kasutan selliseid.
Teen ise.
Internet on õpetustest pungil, saab näiteks teha taimede ja eeterlike õlide segu, need ka lõhnavad intensiivsemalt ja kaua.
Soovitan proovida – suur rõõm on juba isetegemisest, need ka lõhnavad miljon korda paremini, kui mingi keemiline roosike või ookeanituuleke. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk millist õhuvärskendajat kasutad sina ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.