Esileht Kodunurk Millist pesupulbrit kasutate ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Millist pesupulbrit kasutate ?

Postitas:

Ise kasutan muidu Bonuxit aga korra ostsin Rexi ja üldse ei pese puhtaks ja sellel mount everest lõhnaga ariel nii vastiku lõhna jättis pesule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta pulbreid juba aastaid. Ikka geele. Peamiselt Perwolli ja Drefti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan erinevaid vahendeid. Perwolli on kaks pudelit – üks musta pesu, teine villase pesu jaoks. Arieli pulbrit on kaks erinevat pakki – üks valge pesu jaoks ja teine värvilise pesu jaoks. Ja siis on veel Nikwax ja/või Mayeri spordigeel spordiriiete ja vetthülgavate riiete jaoks.

Arielil soovitaks poes vaadata, mis maadele see toodetud on. Kui on igasugused läti-leedu-poola jne. keeled peal, siis need tõesti haisevad ja pesevad ka tunduvalt halvemini kui nt. Lääne-Euroopale toodetud pulber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 09:02; 22.04 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan ainult sensitive geele, ma lihtsalt ei talu seda haisu, mis riietel pärast jääb peale tavaliste pulbritega pesemist. ka selle roosa ja musta perwolli geeli olen välja vahetanud – lõhnaõli koos perwolliga pestud kampsuniga tundub täiesti mõttetu kasutada;) omo ja bio luvil geelid sis kasutuses. villa ja siidi pesuks sodasan villapesu geel, täiesti lõhnatu. persili sensitive geel on ka lõhnavaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult ökopoe omi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda küll, et Perwoll on väga tugeva lõhnaga, aga ma pole viitsinud ka mingit asendust otsida. Kui keegi ütleks, milline vahend on vähemalt sama tõhus, aga haisuta, siis oleksin tänulik.
Villasele pesule ehk leiaks isegi, aga mustale pesule, et säiliks ja ka uuendaks ikka musta värvi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 09:02; 22.04 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutasin mayeri pesupulbreid, ei jäta lõhna, pesu pesi ka kenasti puhtaks.

ma ei teagi miks, aga olen sujuvalt üle läinud omo sensitive geeli peale, jätab õrna lõhna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba aastaid GNLD G1-te. Ei haise, peseb puhtaks valge pesu ja värvilise (ja hoiab värve), võtab plekid välja ja 5 kg-sest pakist jagub aastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri omad kahjuks ei pesnud piisavalt puhtaks. Kasutan Peril sensitive pulbrit ja geeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rainbow sarja pesugeeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen avastanud, et katariina-ga on mul kõik asjad väga sarnased, sama ka pesu pesemisel. omo ja bio luvil geelid on parimad, mis turul saada. Kogus kasutamiseks imeväike masin jõuab välja loputada, pesu puhas ja ei haise. Loputusvahendina kasutan Comfort sarja tooteid (müügil stockmannis), doseering samuti imeväike- umbes 1-2tl.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Neutral pesugeeli, täiesti lõhnatu. Enne seda kasutasin MiniRiski, aga Neutral tundub paremini pesevat. Samas, kuna teisi vahendeid ei ole juba mitmeid aastaid kasutanud, ei ole võrdlusmomenti. Spordi- ja õueriiete jaoks kasutan Mayeri spordiriiete pesugeeli, kuigi juba selle puhul väga ei meeldi, et miski lõhn pesule külge jääb. Loputusvahendeid ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka Bio Luvil sensitive või neutral või äärmisel juhul ariel sensitive. Ostan ainult Stockmannist või siis otse Soomest, et mitte Poola saasta saada. Jälestan lõhnavaid vahendeid, pesuloputusvahendiks ka Surcare sensitive. Lõhna jaoks on ikka parfüümid, mitte \”alpilõhnaline\” pesupulber…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutralil on nyyd ka spordiriiete pesemise geel – lõhnavaba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Jelp pesugeeli. Peseb riided puhtaks ja on mõeldud ka väikelaste pesu pesemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan peamiselt Mayeri pulbreid ja spordiriiete geeli. Geel lõhnab, aga mitte väga tugevasti. Riided on puhtad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]MerleImre kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahetasin ka pesupulbri pool aastat tagasi pesugeeli vastu, Sest pesupulbrid sageli ei lahustunud hästi ja jäid pesu külge peale pesu. Siiani olen kasutanud Meyeri pesugeeli- olen sattunud pidevalt soodukate peale. Doseerin palju vähem, kui pakil kirjas- mudu vahutab pesumasin vannitoast välja. Pesupesemis kvaliteediga suht rahul. Kuna meeldib lõhnaga pesu, siis kasutan ka pesuloputus vahendit 🙂 [/tsitaat]

Miks sa haisu lõhnaks nimetad?? Kohe süda läheb pahaks kui poes või bussis mõni selline \”lõhna\”kuusk lähedusse satub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:41; 27.04 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri Sensitive.

Doseerin umbes poole vähem kui soovitatud, pesen kas 30 või 40 kraadiga ja kunagi pole pesu mustaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bio luvilit kasutasin enne, aga vahetasin Neutrali geeli vastu välja – peseb paremini ja on tervislikum. Pesuloputusvahendit ei kasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:17; 24.04 18:56; 26.04 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin nädalavahetusel \”Säästu\” pesupulbrit, valgele pesule. Minu arvates pesi väga hästi ja super oli see, et ei mingit haisu pesul.
Ostan selle sama pulbri ka värvilisele pesule ja vaatan kuidas see peseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mismoodi see neutral tervislikum on, koostisained on samad…
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Bio luvilit kasutasin enne, aga vahetasin Neutrali geeli vastu välja – peseb paremini ja on tervislikum. Pesuloputusvahendit ei kasuta.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mismoodi see neutral tervislikum on, koostisained on samad…
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[/tsitaat]

Koostisaineid pole pakil kirjas pesuvahenditel nagu toidul on.
Bio luvil oli siiski kergelt lõhnastatud, Neutral pole ja väidetavalt peaks allergikutele ka paremini sobima. Ja see ehk mul peas kinni, aga mu meelest Neutraliga tulevad toiduplekid ka lapse riietelt paremini välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:17; 24.04 18:56; 26.04 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neutralil on nyyd ka spordiriiete pesemise geel – lõhnavaba[/tsitaat]

Au ja kiitus Sulle selle info eest! Nüüd tean otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enne kasutasin omo pikkujättit, aga pole seda enam müügilt leidnud. nüüd pesen bioluviliga, sellel ka see häda, et meie linnas vaid 1 pood müüb seda. ja valge pesu oma seal ei ole, või ei ole üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole ära teeninud, asjata rõõmustasite, läksin eile poodi uut pudelitäit tooma ja uurisin lähemalt teemast johtuvalt ka koostist ja muid silte – see on Neutral Swort mitte Sport – no misteha, vahel inimene näeb seda mida ta tahab näha. s.t. on mõeldud tumeda värvilise pesu pesemiseks. sellegipoolest olen ma nyyd sellega spordiriideid pesnud ja olen rahul ning teen seda ka edaspidi. [small]nööbikoguja kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]katariina333 kirjutas:[/small]

Au ja kiitus Sulle selle info eest! Nüüd tean otsida. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayer, see on eesti toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mayer, see on eesti toode.[/tsitaat]

Kui see pesu ka puhtaks peseks, võiks isegi kasutada, aga kahjuks ei pese…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 12:17; 24.04 18:56; 26.04 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat] ei ole ära teeninud, asjata rõõmustasite, läksin eile poodi uut pudelitäit tooma ja uurisin lähemalt teemast johtuvalt ka koostist ja muid silte – see on Neutral Swort mitte Sport – no misteha, vahel inimene näeb seda mida ta tahab näha. s.t. on mõeldud tumeda värvilise pesu pesemiseks. sellegipoolest olen ma nyyd sellega spordiriideid pesnud ja olen rahul ning teen seda ka edaspidi. [small][/small]
[/tsitaat]

Käisin minagi eile poes ja nüüd tulin küsima, ega Sa segamini ei ajanud. Aga pole hullu, leid seegi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie kasutame Tide pesupulbrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Best oli hea ilma haisuta pulber, odav ka. Ja nüüd ma ei leia seda enam kuskilt Tartus müügilt. Teab keegi juhatada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:41; 27.04 19:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Millist pesupulbrit kasutate ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.