Esileht Beebi ja mitmikud Millist putru 6 kuusele kui ei talu näiteks piimavalku?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millist putru 6 kuusele kui ei talu näiteks piimavalku?

Postitas:

Mida pakute kui laps allergiline ja millised firmad mis valikuid pakuvad?
Purgipudrud nt (seal kirjas ,et ala täispiim, kas see ikkagi jätkupiimasegu või siis kohe päris lehmapiim)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati lapsele ise putru keetnud, mitte pakiputru kasutanud.

Veega.
Kas riisihelbed, tatrahelbed või -jahu, riis, hirss või -helbed, maisimanna…
enne lapsele andmist lisan pisut õli. Võib sisse segada ka rinnapiima. Maitseks mõnd tuttavat püreed(õun, pirn) või purustatud marju.

Kuigi Holle osa putrusid on piimata ka, neid ju võid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tuleks halvas unes ka pakipudru mõttele, eriti veel allergikule. ikka vesi ja gluteenivaba teravilja helbed ja hiljem valmispudrule lisaks mõnda puuviljapüreed või marju. miks peaks laps toituma just ja ainult konserv- ja pakitoitudest, toidu kodune valmistamine peaks ju ometi täiesti elementaarne olema?! üks asi on see, kui talvel ei saa allergilisele imikule sisse sööta tavamarketi juurikaletilt ostetud keemilisest köögiviljast tehtud püreed ja eelistatakse kontrollitud mahevalmispüreesid, aga no putru saab küll alati ise ja puhastest algainetest keeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned Hipp pudrud on ka piima- ja gluteenivabad. Tatrapuder nt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps sööb hea meelega veega keedetud hirsi-, riisi- ja tatrahelbeputru. Lisan natuke puuviljapüreed, et maitselt ikka väike varieeruvus oleks. Nii et soovitan valmisputrude asemel isetehtud putru anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piimavalgu allergikutele on spetsiaalselt beebipudrudest Nestle Sinlac.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei tuleks halvas unes ka pakipudru mõttele, eriti veel allergikule. ikka vesi ja gluteenivaba teravilja helbed ja hiljem valmispudrule lisaks mõnda puuviljapüreed või marju. miks peaks laps toituma just ja ainult konserv- ja pakitoitudest, toidu kodune valmistamine peaks ju ometi täiesti elementaarne olema?! üks asi on see, kui talvel ei saa allergilisele imikule sisse sööta tavamarketi juurikaletilt ostetud keemilisest köögiviljast tehtud püreed ja eelistatakse kontrollitud mahevalmispüreesid, aga no putru saab küll alati ise ja puhastest algainetest keeta[/tsitaat]

Kuna teen igapäevaselt putru oma suurematele lastele, aga nemad eelistavad kaera- ja neljaviljahelbeid, siis kergelt allergilisele titale annan küll Holle pakiputru (riisipuder, piimavaba, öko) ja probleeme pole. Ma nii usin ka ei ole, et kolme teelusikatäie pudru pärast talle eraldi keeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hipp piimavaba Riisi ja Hirsi pudru. On olemas veel Hipp piimavaba 7-viljapudru, ,mõlemaid valmistatakse rpa-ga. Allergiku puhul siis Aptamil Allergy Careiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millist putru 6 kuusele kui ei talu näiteks piimavalku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.