Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millist ravi olete saanud streptokokk-iga 23+?Kui ohtlik lapsele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millist ravi olete saanud streptokokk-iga 23+?Kui ohtlik lapsele

Postitas:

Üleeile käisin verejooksuga erakorralises-põhjus jäi selgutuks, kuid kaebasin ka kõhuvalude üle(päevade laadsed või veidi tugevamad). Saadeti koju.
Äe ravis jaanuari algusest nnseent, kuid ravi lõppedes ikkagi tuleb tupest kollakas-rohekaid klimpe. Analüüs võeti, kui rasedust 20+5, täna 23+3. Helistasin, et seene ravi ei mõju ja äe vastas, et mul streptokokk hoopis ning määras vaid 3küünalt. Mida ravim olete saanud, kui ohtlik see bakter lapsele? Miks erakorraline ei vaadanud minu proove, ometi ütlesin, et mul veõtud proovid kuu alguses….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 15:16; 25.01 19:01; 26.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul raseduse alguses öeldi, et streptokokk on organismis aga mingit ravi arst ei määranudki, mainis et see organismi oma bakter ja nii jäigi. Hetkel 16+2 rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistasin veel valvearstilegi, sain dalacini küünlad 3 ööd ja kui ikka kõhuvalud, siis saan suuakudu penitsiliini. Loodan, siis parimat. Mul tupest tuleb kollakas-rohelist ollust (ja seen see enam ei ole), pluss olnud verejooks ja kõhuvalud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 15:16; 25.01 19:01; 26.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis proov selleks tehakse, et see avastada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 20:52; 26.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mops77 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tehakse GBS test, see võetakse tupest.Sain ämmaka jutust aru, et see test tehakse kõigile rasedatele peale 32. rasedusnädalat umbes.[/tsitaat]

Aga kas seda teeb siis oma ämmakas või peab arstile aja panema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 20:52; 26.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mina kurtsin ämmakale, et tupest tuleb kollakas-rohelist ollust. Panid peale seeneravi ala 2nädalat ja võttis igaks juhuks ka tupest siis proovi-külvi. Seene ravi sai läbi, aga seda ollust tuli jätkuvalt. Külviga kasvaski välja see streptokokk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 15:16; 25.01 19:01; 26.01 11:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millist ravi olete saanud streptokokk-iga 23+?Kui ohtlik lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.