Esileht Ilu Millist rulldeodoranti kasutate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Millist rulldeodoranti kasutate?

Postitas:

Fa omal on selline aroom,et minu arust veel rohkem higilõhna tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fa ei toimi mul ka. Head on dove, nivea ja rexona.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõukaajal oli kaks deodoranti: bac ja fa. Sellest ajast saadik ei suuda ma neid tooteid tarbida :-). Eelistan lõhnatuid deodorante ehk lemmik on nivea.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohelise korgiga Garnier Mineral

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lancome Accord 3 Roses. Parim ja teisi ei hakka enam proovimagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmik on see.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vichy antiperspirant. Lõhnatu ja minu kõik allergiad lubavad ainult seda kasutada. Eestis on ta kohutavalt kallis. Euroopas ringiliikudes ostan kas sealt või tellin netist. https://www.sudameapteek.ee/toode/vichy-antiperspirant-roll-on-48h-intense-50ml/

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 01:19; 31.08 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitchum Women Unscented Anti-Perspirant & Deodorant 100ml

Ainuke deo mis toepoolest toimib!!!!!!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eucerin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge korgiga Vichy.
Ei leia, et hind oleks tohutult kallis. On oma hinda väärt. Sellest parimat pole leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vichy antiperspirant. Lõhnatu ja minu kõik allergiad lubavad ainult seda kasutada. Eestis on ta kohutavalt kallis. Euroopas ringiliikudes ostan kas sealt või tellin netist. https://www.sudameapteek.ee/toode/vichy-antiperspirant-roll-on-48h-intense-50ml/

Eesti ei asu enam Euroopas?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nivea on väga hea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda juba paar aastat https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/hugieenitarbed/deodorandid/rutulinis-dezodorantas-rexona-motion-sense-active-protection?id=2024443

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 07:24; 01.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elizabeth Arden Green Tea kreemdeodorant – mahed ja meeldiva lõhnaga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.. alumiiniumiühendid, mida võib leida pea kõikide antiperspirantide/deodorantide koostisest. Alumiiniumi ülesandeks on higistamiskanalite blokeerimine, mille tulemusel higistamine paratamatult väheneb või mingiks ajaks peatub. Kuid nagu eelpool on öeldud, siis higistamine on normaalne nähtus, mille eesmärgiks on keha maha jahutamine ja jääkainete väljutamine. Kas olete hetkeks mõelnud, et kui teie higistamiskanalid on blokeeritud, siis kuhu need jääkained kogunevad, mis higiga koos oleks pidanud väljuma? Ja kas sa teadsid, et teadlased on leidnud, et pikaajaline alumiiniumit sisaldava antiperspirandi kasutamine paneb sind tegelikult palju halvemini lõhnama? Näiteks ühe uuringu tulemusena selgus, et pikaajaline antiperspirandi kasutamine soodustas kaenla all just nende bakterite levikut, mis seda kõige hullemat higilõhna tekitavad. Lisaks sellele, et alumiinium pärsib keha loomulikku funktsiooni higistada ja võib panna sind lõppkokkuvõttes veelgi ebameeldivamalt lõhnama, imendub see ka naha kaudu sinu organismi. Nimelt on alumiinium raskemetall ja seda on kehal raske organismist väljutada, mistõttu ladestub see organitesse, kesknärvisusteemi ja alumiiniumi on leitud isegi ajust. Teadlased leiavad, et alumiiniumi esinemine ajus on seotud mäluga seonduvate haiguste esinemisega, eelkõige Alzheimeri tõve ja muude seda tüüpi haigustega. Samuti on leitud, et alumiinium ja teised raskemetallid, mis takistavad kehas raua imendumist, võivad põhjustavada vähki, naistel eelkõige rinnavähki (rinnanäärmed ja lümfisõlmed on kaenla-alustele väga lähedal) ja meestel eesmäärmevähki.

Otsige looduslikke variante. Inimene ja loodus käivad siiski käsikäes

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 07:37; 12.10 15:16; 13.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge korgiga Vichy.

Ei leia, et hind oleks tohutult kallis. On oma hinda väärt. Sellest parimat pole leidnud.

Eestis on ta müügil kõige kallima hinnaga. Sel suvel Ungarist ostsin 5EUR tk sedasama. Saksa apteegist sain 8EUR eest. Miks peaks siin maksma 17EUR tükist sellesama eest?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 01:19; 31.08 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulkdeodoranti. Calvin Klein CK One unisex.
Teen füüsilist tööd soojades tingimustes ning tavalised marketi naiste deodorandid, mida olen katsetanud, on õhtuks oma mõju kaotanud ja haisen ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on ka Vichy ja täpselt samamoodi seda Eestist ei osta. Isegi Lätis on mitu eurot odavam.
Järgmine valik Dove.
Kui kodust väljaminekut pole, siis kasutan ilma Al mineraalpulka. Kahjuks on sel väga-väga nõrk toime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 10:40; 11.10 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxim. Ainus, mis aitab ja null higilõhna või märgi kaenlaaluseid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.dermosil.ee/ee/products/3316-deo-roll-on-punane-apelsin
või
https://www.dermosil.ee/ee/products/3586-deo-roll-on-laim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apteekkituotteet.fi/Absolut-Torr-liuos-35-ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roll-deodorante ei kasuta ammu, neist pole abi mu meelest.
Rexona sticki juba kaua aastaid:
https://pepperyspot.com/rexona-anti-perspirant-stick-motionsense-invisible-blackwhite-40ml-1-35-fl-oz/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr.Hauschka roosideodorant. Ülihea. Mu mees kasutab ka seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka Dr. Hauschka Roosideodorandi fänn, soovitan, ei sisalda alumiiniumsoolasid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biotherm. Kasutan erinevaid, lemmikuks see rohelise korgiga.

/ninakaspreili

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see Vichy on päriselt lõhnavaba? Ma otsin kogu aeg deodoranti, mis ise oleks lõhnatu, aga higilõhna elimineeriks. Ostaks ka siis, ma elangi Saksamaal, aga kosmeetikapoodides pole sellist näinud. Apteegis ma pole kunagi vaadanud deodorante. Seda müüakse ainult apteekides või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vähemalt kirjutab, et lõhnatu https://www.apotheka.ee/vichy-antiperspirant-roll-on-48h-tundlikule-nahale-50ml-pmm0096100ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 07:24; 01.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin ja kasutan seda. https://www.iherb.com/pr/Crystal-Body-Deodorant-Mineral-Deodorant-Stick-Unscented-1-5-oz-40-g/5665
Liiga hea, et olla tõsi. Ealistest iseärasustest sõltuvalt olen korralik higistaja. Sellega on kaenlaalused muretud ja värsked 48 tundi. Ja mis peamine- alumiiniumivaba. Kahjuks on tihti see läbi müüdud, kuna on väga suur menuk. Eestist nii head ei saa.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 18:44; 08.10 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen ise deodoranti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:50; 10.10 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vähi jutt pole kuskilt otsast tõendatud.

.. alumiiniumiühendid, mida võib leida pea kõikide antiperspirantide/deodorantide koostisest. Alumiiniumi ülesandeks on higistamiskanalite blokeerimine, mille tulemusel higistamine paratamatult väheneb või mingiks ajaks peatub. Kuid nagu eelpool on öeldud, siis higistamine on normaalne nähtus, mille eesmärgiks on keha maha jahutamine ja jääkainete väljutamine. Kas olete hetkeks mõelnud, et kui teie higistamiskanalid on blokeeritud, siis kuhu need jääkained kogunevad, mis higiga koos oleks pidanud väljuma? Ja kas sa teadsid, et teadlased on leidnud, et pikaajaline alumiiniumit sisaldava antiperspirandi kasutamine paneb sind tegelikult palju halvemini lõhnama? Näiteks ühe uuringu tulemusena selgus, et pikaajaline antiperspirandi kasutamine soodustas kaenla all just nende bakterite levikut, mis seda kõige hullemat higilõhna tekitavad. Lisaks sellele, et alumiinium pärsib keha loomulikku funktsiooni higistada ja võib panna sind lõppkokkuvõttes veelgi ebameeldivamalt lõhnama, imendub see ka naha kaudu sinu organismi. Nimelt on alumiinium raskemetall ja seda on kehal raske organismist väljutada, mistõttu ladestub see organitesse, kesknärvisusteemi ja alumiiniumi on leitud isegi ajust. Teadlased leiavad, et alumiiniumi esinemine ajus on seotud mäluga seonduvate haiguste esinemisega, eelkõige Alzheimeri tõve ja muude seda tüüpi haigustega. Samuti on leitud, et alumiinium ja teised raskemetallid, mis takistavad kehas raua imendumist, võivad põhjustavada vähki, naistel eelkõige rinnavähki (rinnanäärmed ja lümfisõlmed on kaenla-alustele väga lähedal) ja meestel eesmäärmevähki.

Otsige looduslikke variante. Inimene ja loodus käivad siiski käsikäes

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Ilu Millist rulldeodoranti kasutate?