Esileht Ilu Millist rulldeodoranti kasutate?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Millist rulldeodoranti kasutate?

Postitas:
Kägu

See vähi jutt pole kuskilt otsast tõendatud.

.. alumiiniumiühendid, mida võib leida pea kõikide antiperspirantide/deodorantide koostisest. Alumiiniumi ülesandeks on higistamiskanalite blokeerimine, mille tulemusel higistamine paratamatult väheneb või mingiks ajaks peatub. Kuid nagu eelpool on öeldud, siis higistamine on normaalne nähtus, mille eesmärgiks on keha maha jahutamine ja jääkainete väljutamine. Kas olete hetkeks mõelnud, et kui teie higistamiskanalid on blokeeritud, siis kuhu need jääkained kogunevad, mis higiga koos oleks pidanud väljuma? Ja kas sa teadsid, et teadlased on leidnud, et pikaajaline alumiiniumit sisaldava antiperspirandi kasutamine paneb sind tegelikult palju halvemini lõhnama? Näiteks ühe uuringu tulemusena selgus, et pikaajaline antiperspirandi kasutamine soodustas kaenla all just nende bakterite levikut, mis seda kõige hullemat higilõhna tekitavad. Lisaks sellele, et alumiinium pärsib keha loomulikku funktsiooni higistada ja võib panna sind lõppkokkuvõttes veelgi ebameeldivamalt lõhnama, imendub see ka naha kaudu sinu organismi. Nimelt on alumiinium raskemetall ja seda on kehal raske organismist väljutada, mistõttu ladestub see organitesse, kesknärvisusteemi ja alumiiniumi on leitud isegi ajust. Teadlased leiavad, et alumiiniumi esinemine ajus on seotud mäluga seonduvate haiguste esinemisega, eelkõige Alzheimeri tõve ja muude seda tüüpi haigustega. Samuti on leitud, et alumiinium ja teised raskemetallid, mis takistavad kehas raua imendumist, võivad põhjustavada vähki, naistel eelkõige rinnavähki (rinnanäärmed ja lümfisõlmed on kaenla-alustele väga lähedal) ja meestel eesmäärmevähki.

Otsige looduslikke variante. Inimene ja loodus käivad siiski käsikäes

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellin ja kasutan seda. https://www.iherb.com/pr/Crystal-Body-Deodorant-Mineral-Deodorant-Stick-Unscented-1-5-oz-40-g/5665

Liiga hea, et olla tõsi. Ealistest iseärasustest sõltuvalt olen korralik higistaja. Sellega on kaenlaalused muretud ja värsked 48 tundi. Ja mis peamine- alumiiniumivaba. Kahjuks on tihti see läbi müüdud, kuna on väga suur menuk. Eestist nii head ei saa.

Loe koostist, siin on ju alumiinium sees, täpsemalt alumiiniumkaaliumsulfaat!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellin ja kasutan seda. https://www.iherb.com/pr/Crystal-Body-Deodorant-Mineral-Deodorant-Stick-Unscented-1-5-oz-40-g/5665

Liiga hea, et olla tõsi. Ealistest iseärasustest sõltuvalt olen korralik higistaja. Sellega on kaenlaalused muretud ja värsked 48 tundi. Ja mis peamine- alumiiniumivaba. Kahjuks on tihti see läbi müüdud, kuna on väga suur menuk. Eestist nii head ei saa.

Loe koostist, siin on ju alumiinium sees, täpsemalt alumiiniumkaaliumsulfaat!

Siiski vaba, teen kopeeringu. Alumiiniumkaaliumsulfaat ei hirmuta.
Description

24 Hr
No Aluminum Chlorohydrate
Paraben Free
Hypoallergenic
Fragrance Free
Leaping Bunny Certified

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kes alumiiniumiühendeid kardab, soovitan ise teha deo. See on lihtne. Mina hakkasin ise tegema, sest ühe alumiiniumita deo, mille poest ostsin lõhn oli kehal intensiivne, lausa jäle. Nüüd teengi ainult ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan alumiiniumivabu deodorante.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see Vichy on päriselt lõhnavaba? Ma otsin kogu aeg deodoranti, mis ise oleks lõhnatu, aga higilõhna elimineeriks. Ostaks ka siis, ma elangi Saksamaal, aga kosmeetikapoodides pole sellist näinud. Apteegis ma pole kunagi vaadanud deodorante. Seda müüakse ainult apteekides või?

Seda on 3 sorti, vist ainult 1 on lõhnavaba. Poodides ei müüda, ikka apteekides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2 alumiiniumi on kaks täiesti eriasja.
Üks on keemia, teine on looduslik.

POTASSIUM ALUM : 100% looduslik kivi, mida leidub looduses erinevates paikades üle maailma (nt Süüria, Maroko, Hiina, Filipiinid jne) ja saadakse aluniidi kaevandustest. Hüdraatunud alumiiniumoksiid on alumiiniumi stabiilne vorm, mis ei jää nahale ja mis ei kandu vereringesse. See eemaldub nahalt higistamise või pesemise korral ja kuna see on keemiliselt inertne (ei reageeri keemiliselt), siis ei eraldu sellest alumiiniumit nagu paljudes deodorantides sisalduva alumiiniumkloriidi hüdraatide puhul.

AMMONIUM ALUM, mida sisaldavad paljud deodorandid: sünteetiline kivi, mis on tehtud ammooniumsooladest (suurte keemiatööstuste jääkprodukt), uuesti paagutatud ning seejärel müüakse ammonium alumi nime all. Alumiinium, millest see koosneb, ei ole hüdraatunud ja jääb seetõttu nahale. On teaduslikult tõestatud, et alumiiniumkloriidi hüdraadid võivad osaliselt kanduda vereringesse ja see võib põhjustada Alzheimeri tõbe, kui need molekulid kogunevad ajju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kasutan Elisabeth Ardeni Green Tea kreem deodoranti. Ostsin kasutajate soovituse peale ja olen ülirahul! Aga et kaenlaalused nö hingata ka saaks, pesen õhtul dushi all deodorandi maha. Hommikul peale pesu panen jälle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan Elisabeth Ardeni Green Tea kreem deodoranti. Ostsin kasutajate soovituse peale ja olen ülirahul! Aga et kaenlaalused nö hingata ka saaks, pesen õhtul dushi all deodorandi maha. Hommikul peale pesu panen jälle.

ma usun, et kõik pesevad õhtul maha

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Ilu Millist rulldeodoranti kasutate?