Esileht Ilu Millist rulldeodoranti kasutate?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Millist rulldeodoranti kasutate?

Postitas:

Tellin ja kasutan seda. https://www.iherb.com/pr/Crystal-Body-Deodorant-Mineral-Deodorant-Stick-Unscented-1-5-oz-40-g/5665

Liiga hea, et olla tõsi. Ealistest iseärasustest sõltuvalt olen korralik higistaja. Sellega on kaenlaalused muretud ja värsked 48 tundi. Ja mis peamine- alumiiniumivaba. Kahjuks on tihti see läbi müüdud, kuna on väga suur menuk. Eestist nii head ei saa.

Loe koostist, siin on ju alumiinium sees, täpsemalt alumiiniumkaaliumsulfaat!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellin ja kasutan seda. https://www.iherb.com/pr/Crystal-Body-Deodorant-Mineral-Deodorant-Stick-Unscented-1-5-oz-40-g/5665

Liiga hea, et olla tõsi. Ealistest iseärasustest sõltuvalt olen korralik higistaja. Sellega on kaenlaalused muretud ja värsked 48 tundi. Ja mis peamine- alumiiniumivaba. Kahjuks on tihti see läbi müüdud, kuna on väga suur menuk. Eestist nii head ei saa.

Loe koostist, siin on ju alumiinium sees, täpsemalt alumiiniumkaaliumsulfaat!

Siiski vaba, teen kopeeringu. Alumiiniumkaaliumsulfaat ei hirmuta.
Description

24 Hr
No Aluminum Chlorohydrate
Paraben Free
Hypoallergenic
Fragrance Free
Leaping Bunny Certified

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 18:44; 08.10 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes alumiiniumiühendeid kardab, soovitan ise teha deo. See on lihtne. Mina hakkasin ise tegema, sest ühe alumiiniumita deo, mille poest ostsin lõhn oli kehal intensiivne, lausa jäle. Nüüd teengi ainult ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:50; 10.10 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan alumiiniumivabu deodorante.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see Vichy on päriselt lõhnavaba? Ma otsin kogu aeg deodoranti, mis ise oleks lõhnatu, aga higilõhna elimineeriks. Ostaks ka siis, ma elangi Saksamaal, aga kosmeetikapoodides pole sellist näinud. Apteegis ma pole kunagi vaadanud deodorante. Seda müüakse ainult apteekides või?

Seda on 3 sorti, vist ainult 1 on lõhnavaba. Poodides ei müüda, ikka apteekides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 10:40; 11.10 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 alumiiniumi on kaks täiesti eriasja.
Üks on keemia, teine on looduslik.

POTASSIUM ALUM : 100% looduslik kivi, mida leidub looduses erinevates paikades üle maailma (nt Süüria, Maroko, Hiina, Filipiinid jne) ja saadakse aluniidi kaevandustest. Hüdraatunud alumiiniumoksiid on alumiiniumi stabiilne vorm, mis ei jää nahale ja mis ei kandu vereringesse. See eemaldub nahalt higistamise või pesemise korral ja kuna see on keemiliselt inertne (ei reageeri keemiliselt), siis ei eraldu sellest alumiiniumit nagu paljudes deodorantides sisalduva alumiiniumkloriidi hüdraatide puhul.

AMMONIUM ALUM, mida sisaldavad paljud deodorandid: sünteetiline kivi, mis on tehtud ammooniumsooladest (suurte keemiatööstuste jääkprodukt), uuesti paagutatud ning seejärel müüakse ammonium alumi nime all. Alumiinium, millest see koosneb, ei ole hüdraatunud ja jääb seetõttu nahale. On teaduslikult tõestatud, et alumiiniumkloriidi hüdraadid võivad osaliselt kanduda vereringesse ja see võib põhjustada Alzheimeri tõbe, kui need molekulid kogunevad ajju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 07:37; 12.10 15:16; 13.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Elisabeth Ardeni Green Tea kreem deodoranti. Ostsin kasutajate soovituse peale ja olen ülirahul! Aga et kaenlaalused nö hingata ka saaks, pesen õhtul dushi all deodorandi maha. Hommikul peale pesu panen jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Elisabeth Ardeni Green Tea kreem deodoranti. Ostsin kasutajate soovituse peale ja olen ülirahul! Aga et kaenlaalused nö hingata ka saaks, pesen õhtul dushi all deodorandi maha. Hommikul peale pesu panen jälle.

ma usun, et kõik pesevad õhtul maha

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 07:37; 12.10 15:16; 13.10 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.mylook.ee/collistar-roll-on-deodorant-24h-75ml.html

Minu arvates mingit erilist lõhna pole, toimib hösti ega määri riideid. Aastaid juba lemmik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan juba aastaid Aloe Ever Shield pulkdeodoranti. Alumiiniumivaba. Ostan laatadelt või tellin netist edasimüüjalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on oluline, et deodorant oleks alumiiniumi ja parabeenide vaba, lugege netist kui kahjulik on alumiiniumit sisaldava deodorandi kasutamine, eriti just naistel! Ise kasutan Lavilini juba aastaid, olen rahul, hind keskmisest kallim aga on igati seda vaart.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismeeas, kui oli higistamisega probleeme kasutasin biothermi rulldeodoranti.Kallis, aga toimis.
Nüüd, kus see probleem kadunud valin poest kõige vähem lõhnava deodorandi(ei meeldi kui deodorandilõhn parfüümiga võitleb), hetkel kasutusel dove deodorant.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AMMONIUM ALUM, mida sisaldavad paljud deodorandid: sünteetiline kivi, mis on tehtud ammooniumsooladest (suurte keemiatööstuste jääkprodukt), uuesti paagutatud ning seejärel müüakse ammonium alumi nime all. Alumiinium, millest see koosneb, ei ole hüdraatunud ja jääb seetõttu nahale. On teaduslikult tõestatud, et alumiiniumkloriidi hüdraadid võivad osaliselt kanduda vereringesse ja see võib põhjustada Alzheimeri tõbe, kui need molekulid kogunevad ajju.

“… jääb seetõttu nahale …”
” … võivad osaliselt kanduda vereringesse …”

No kui nad nahale jäävad, kuidas nad siis vereringesse kanduvad???!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Ilu Millist rulldeodoranti kasutate?