Esileht Väikelaps Millist saabast peate parimaks??

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Millist saabast peate parimaks??

Postitas:

Palun jagage oma kogemusi, milline saabas on lapsele parim ja miks!? Olen paljude saabastega \”orki sattunud\”. Peamine viga – kand ei püsi kanna kohas vaid lipsab välja. Eks sa siis proovi nii käia. Nr on õige aga ei püsi hästi.

Milline on parim firma, mida julgete soovitada – soe ja pikema säärega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealt krõpsudega Reimatec või Viking.
Erinevad mudelid kasutusel meiel pere lastel juba 8 aastat, pole pettunud ei lumeta ega lumega talvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viking on ennast igati õigustanud. jalad soojad, kuivad ka suurema lödistamisega ja mugavad vist ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka vikingi fänn (10a kogemus)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poisil on lassie saapad praegu. siiani on ka lörtsiga jalg kuiv olnud. samas mingi teine lassie mudel lasi vett läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viking, Ecco – need on talvesaapana meil kasutusel olnud 4a. Siiani rahul ja teisi pole proovima pidanud. Kusjuures on olnud nö teise ringi saapad, siitsamast perekoolist ostetud enne ühe lapse poolt kantud – ja ikka korralikud, soojad ja lapsel jalas mugavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole muud proovinudki kui PAXe, 3. paar käigus ja äärmiselt rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Viking.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkurentsitult Viking 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 16:03; 14.01 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

superfit

lapsed on erinevad ju;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viking, juba 4 aastat lapsele ostnud ja pole kahetsenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Columbia on nr. 1 Viking ja Reimatec peres 4.lapse peal katsetatud[/tsitaat]

Kas sa ise saad aru, mis sa öelda tahtsid? Mina küll mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot minu 2 a ka Vikingid ja jalad külmad. Praeguste ilmadega ja natuke soojematega!!! Täna panin villased sokid sisse ja siis olid soojad. Õnneks ma neid ise ei ostnud, vaid sain tuttavalt. Kuomatega on jalad soojas. Ja eelmised lapsed on üles kasvanud Columbia saabastega, need on ka väga head ja ka villaseid sokke polnud talve jooksul kordagi vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 17:53; 14.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemal lapsel on Vikingid ja nooremal Superfitid. Lörtsiga jäid Vikingid kuivaks. Superfitid läksid seest märjaks. Järgmine talv jääme Vikingite peale. Need on tõesti head saapad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vincent on väga hea kvaliteediga ja lisaks sellele näevad nende saapad ka kenad välja. Kahju, et nende pood Eestist ära kadus, midagi saab küll veebist tellida, aga mitte kõiki mudeleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed kasutanud erinevate firmade saapaid ja meie järjestus oleks selline: Columbia, Pax, Viking ja Geox mõlemad kolmandal-neljandal kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel eelmine aasta olid Superfitid, nüüd Vikingud. Kahjuks mõlematega lapsel jalad külmad. Kuigi ostetud sisse ka termotallad ja proovisin sokiga ja ilma. Muidu jah head veekindlad. Mõtlengi kas peaks mingid soojemad ikka nüüd ostam veel, räägitakse et Paxid on soojad. Välimuselt küll üldse ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vikingid.
Ühel lapsel olid ka Superfitid, kuid meie kliimasse päris talvel ei sobi, Eccod on ka talvel külmad. Ei katseta enam, ainult Vikingid:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 18:49; 14.01 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olnud järjest 2 paari Eccosid,lasteaeda kontreetselt ostetud. Kiidan,sest on seda raha väärt. Tuleb meelde et Columbiad olid ka ühed,millel all nagu kummik ja kõrgemal saabas, nendega küll jalad külmetasid tal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Reima proovitud ja jalad pidevalt märjad. 🙁
Rohkem firmasid nimetada ei tea, kuna põhimass saapaid noname ja peavad ilusti (kuivad ja soojad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, korra ostsin ReimaTeci ja lagunesid kiiresti krõpsude juurest. Enam neid ei vaata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 18:49; 14.01 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka sügavalt pettusin vikingu saapas. Samuti lapsel olid jalad jääkülmad 🙁
(ostetud uuena, seega ei saa hooldust süüdistada)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 20:16; 14.01 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

märjaga Spiraled, kuivaga Demarid (kahjuks ainult 28/29 suuruseni tehakse neid). Villane sokk igal juhul sees. Katsusin kord kaubamajas neid Vikingeid – no kivikõvad on, mina endale külle ei tahaks jalga panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viking saabastes külmetavad tõenäoliselt vaid väheliikuva v kärulapse jalad, mis külmetaksid igasuguses saapas …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 16:03; 14.01 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei ole Vikingite saabastega mingi kärulaps ega väheliikuv. Suuremal lapsel on Vikingid ja temal jalad ei külmeta. Jah Vincente kiidaks ka. Kas tõesti nende poodi enam Tallinnas ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 17:53; 14.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viking saabastes külmetavad tõenäoliselt vaid väheliikuva v kärulapse jalad, mis külmetaksid igasuguses saapas …[/tsitaat]
vot valesti pakud! tegu 5a ja väga suure traageldisega, sekundit ei püsi paigal, ainult tormab ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 20:16; 14.01 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2a lapsel ka Vikinguga hakkasid praeguste ilmadega jalad külmetama. Kangutasin siis sisetalla välja ja vaatasin, et see nr lapsele lihtsalt liiga paras, ilmselt selles viga ongi, proovin nüüd siis suuremaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, ärge ostge lapsele liiga parajaid saapaid siis ei ole ka probleemi, et jalad külmetaksid. Varu peaks olema terve talve jaoks 1.5 cm. Sama on kui viibite saabas jalas soojas ruumis kaua hakkab jalg higistama ja kui siis lähete õue ongi tulemus käes jalg hakab külmetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keegi siin kirjutas, et Vikingid on kivikõvad -eks neid ole ka erinevaid mudeleid. meil 5-s paar ja olen siiani rahul. talvesaabas, millel on veidi paksem tald (et jalal soojem oleks) ei saagi \”pehme\” olla. suhteliselt pehme ja õhuke tald on Superfiti mudelil, mis meil praegu teise saapana kasutusel. õhem vooder ja mitte nii soe kui Viking, samas goretex ja seega jalad kuivad. kasutame siis preilil mantliga käimise saapana. kes vaidleb, et sellist saabast pole vaja – siis meil on vaja. tüdruk juba 6, käib erinevatel üritustel/pidudel/teatris ja ainult paksu Vikingi ja talvekomplektiga ei vea välja. ka mul endal on mitu paari talvesaapaid, ei kujuta ette vaid ühte paari jalanõusid 4-5 kuud järjest kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on siiamaani igasugu ‘tavalised’ olnud (eelmine aasta olid eccod, aga kahtlustan, et võisid ikka sügissaapad olla, kuigi müüdi talvesaapana ja olid karvased ja kõik puha – aga nendega ikka meeletult külmetasid lapsel jalad).
See aasta, siis ostsime Columbiad. On sellised mis alt nagu kummikud ja ülevamal riidest vms (noh nagu need enamus columbiad on). Aga meil on need mis on hästi kerged, mitte need rasked. A ja oli kirjas, et kuni -35 kraadi kannatab.
Ja on tõesti head! Küll päris külmasid ilmasid pole veel olnud, aga siiani on jalad ikka väga soojad olnud tuppa tulles. Samas proovisime ka kaubanduskeskuses ära – pärast mitme tunnist shopingut ei olnud jalad higised ega ka kuumad.
Ilusti peavad vett ka ja laps(4a) saab need endale kenasti ka ise jalga.
Vot sellised on:
http://www.sierratradingpost.com/columbia-footwear-rope-tow-winter-boots-insulated-for-toddler~p~3343g/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Väikelaps Millist saabast peate parimaks??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.