Esileht Kodunurk Millist seepi kasutate kätepesuks ?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Millist seepi kasutate kätepesuks ?

Postitas:

Internetist lugesin ,et laste ja majapidamisseep parem kätepesuks kui väljast tulla tuppa ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutangi pesuseepi, mis vahet seal on kas väljast tuppa tulles või toas olles? Sihtostarbeliselt pesusid seebitan sellega väga harva, mõned korrad aastas ilmselt. Mulle ei meeldi, kui peale kätepesu mingi lõhn juurde jääb ja vedelseebid nõuavad liiga palju loputamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutangi lasteseepi, see ei jäta kätele “kauakestvat” lõhna. Pumbaga vedelseepi ka vahel, aga tõesti, seda peab kauem maha loputama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri vedelseepi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

DKS kätepesuvahtu. Ostan Stockmannist ja Rõõmu kaubamajast, mujal pole märganud.
Hästi kaua kestab, neutraalne lõhn ja peseb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesu- ehk majapidamisseep kuivatab jubedalt kätenahka, kasutan tavalist tualettseepi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma käsi seebiga pesen, siis eelkõige just seetõttu, et tahangi, et nad pärast lõhnaksid. Seega tavalised vedelseebid sobivad mulle väga hästi. Hetkel kasutan neid Palmolive-i vahutavaid seepe. Üldselt kätepesuks seepi ei kasuta, hindan naha loomuomast kaitsevõimet piisavalt heaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldselt kätepesuks seepi ei kasuta, hindan naha loomuomast kaitsevõimet piisavalt heaks.

väkk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on kodus väikesed lasped, siis lasteseepi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin ökopoest sidruniseebi – väga hea lõhna on kätel, samuti olen ostnud oliivõliseepi. Ei kasuta vedelseepe, esiteks on see plastiku raiskamine ja teiseks harilik seep tuleb kiiremini loputades maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedelseep on plastiku raiskamine, kui osta 200 ml potsikuid.
Meil on vedelseep, ostame 5-liitrises kanistris selliseid, mida toiduainetetööstustes kasutatakse. Desinfitseeriv, aga nahale hea. Pesen sellega, kui olen pikemalt poodides vm avalikes asutustes konnanud. Oliivi-, argaani- ja roosiõliseepe olen reisidelt palju kaasa toonud, nendega peseme kõik päeva jooksul samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orto Vesiroosi, nii tööl kui kodus – ja käsi pesen tihti (tööl 3-6 x tunnis) ning lihtsalt loputamisega küll puhtaks ei saa.
http://www.orto.ee/index.php?product_id=218&group_id=70&page=120&action=show_product_details&

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta “tükiseepe”, sest ligane seebialus + ebamugavus kasutama hakkamisel (seep aluse külge kinni kuivanud, alumine pool lige ja pehme, keegi on jätnud seebi loputamara ja sel on must kord peal, kinnikuivanud karv vm seebil) on põhjuseks, miks ainult pumbaga seepe kasutan. Olen ka Orto ja ökoseepide fänn. Neid supermarketite palmoliive jne oma kodus ei kasuta kunagi.
Plastikuraiskamisest… Tahaks siis teada, et need seebipudelite/ -kottide vastu võitlejad ei tarbi iial mingut plasttoodet????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri Classik vedelseepi kasutame, ostan 5l kanistriga ja jagub pikaks ajaks. Dosaatorid on keraamilised, täidan neid siis vastavalt vajadusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta “tükiseepe”, sest ligane seebialus + ebamugavus kasutama hakkamisel (seep aluse külge kinni kuivanud, alumine pool lige ja pehme, keegi on jätnud seebi loputamara ja sel on must kord peal, kinnikuivanud karv vm seebil) on põhjuseks, miks ainult pumbaga seepe kasutan.

Sama siin. Kasutan suvalisi vedelseepe, ostan seda, mis parasjagu poes soodukaga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahjendan juba paar aastat Dr. Bronnersi vedelseepi dosaatorpudelisse, enne seda ostsin ökopoodidest. Suurem osa supermarketis müüdavaid vedelseepe on lõhna ja koostisosade nimekirja poolest selline, et enda nahale seda enam ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutral seep.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan enamasti tükiseepi ja ligast alust saab vältida sellegaq, et alus on aukudega ja siis vesi ei kogune.

Plastikuraiskamisest… Tahaks siis teada, et need seebipudelite/ -kottide vastu võitlejad ei tarbi iial mingut plasttoodet????

Selle kohta seda, et iga väikegi asi loeb. Miks üliäärmuslikuks minna, kui iga inimene natukenegi midagi teeb, siis on asi seegi.
Ja minu puhul pole asi moes ega trendis. Ja et tegelikult ongi keha pealt vedelseepe ja geele raskem maha pesta, aeganõudvam ja see ühtlasti võtab ka vett rohkem omakorda, pealegi keha jääb jah kuidagi libe nende vedeltoodetega.
Mingeid ökoseepe ei kasuta, kui just pole kingitud või ise vahest ostan. Kasutan palju lasteseepe ja saunas sanunaseepi ja vahest ostan nivea ja mingi vene sireliseebi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan enamasti tükiseepi ja ligast alust saab vältida sellegaq, et alus on aukudega ja siis vesi ei kogune.

Kuskile see ligane vesi ju siiski koguneb. Pärast pese seda alust kogu aeg. Ma ka ei viitsi. Minul on samuti keraamilised pumbaga pudelid, neid täidan suurest kanistrist. Mingit öko vedelseepi kasutan, väga õrna lõhnaga ja kätele pehme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Millist seepi kasutate kätepesuks ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.