Esileht Ilu Millist shampooni kasutate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Millist shampooni kasutate?

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Pesen juukseid iga päev ja kasutan tavapoest ostetud shampooni. Nüüd vahetasin juuksurit, tuli juttu juuste pesemisest ja juuksur ütles, et paha-paha, et toidupoest ei peaks küll shampooni ostma, et  seal on saast ja see rikub juukseid. Millist shampooni teie kasutate?</p>

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.02 08:25; 19.02 06:39; 04.09 14:52; 25.12 12:37; 04.01 20:01; 11.01 06:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kevin murphy, sebastiani ja kerastase, oribe sampoone kasutan mina. meespere wellat ja sebastiani.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal olen kasutanud mitu pudelit Löwengripi omasid, järgmisena võtan ette Kevin Murphy. Olaplexi šampooni ja palsamit tahaks ka, aga need sunnikud on jube kallid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist ei anna sulle midagi juurde, mida mina kasutan.
Aga mõne ütlen.
CRESCINA TRANSDERMIC SHAMPOO HFSC WOMAN
Nioxin+ palsam
Klorane oma
ja vahelduvad leebemad lasteshampoonid(mitte johnsoni omi) ja sekka midagi apteegist vahelduseks ja kuna on suurte probleemidega juuksed ja peanahk, siis ikka otsin jälle midagi uut ka. Need on praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 10:11; 14.01 10:38; 14.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kõõmaprobleem ja seega erinevad ravišampoonid ja tavaline Head and shoulders šampoon.

Palsam ja mask on küll vastavalt juuksetüübile, vahel salongist kuid olen ka toidupoest leidnud odavat ja head kraami.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 10:14; 14.01 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palsamid ja šampoonid ostan enamasti toidupoest, kasutan kordamööda mitut sarja. Käigus Rich, John Frieda Sheer blonde ning Placent Active tooted.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Function of beauty. custom made vastavalt juukse soovidele(nt terved juukseotsad) ja olukorrale (nt kuivad juuksed, kõõm). Saab valida millised juuksed on ja mis nö eesmärk on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 20:03; 15.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

mul on shschauma sampoon otse toidupoest. talvel mõtsiga käies kisub väikestviisi kõõmase ks. ja selle eelnimetatud köömavastase sampooniga pesengi ennast.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 20:53; 11.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on shschauma sampoon otse toidupoest. talvel mõtsiga käies kisub väikestviisi kõõmase ks. ja selle eelnimetatud köömavastase sampooniga pesengi ennast.

ma oskan kirjutada küll aga nupuga telefonis rongis loksudes läheb tsipake vussi vahepeal.ärgem pahandagem

mul on shschauma sampoon otse toidupoest. talvel mõtsiga käies kisub väikestviisi kõõmase ks. ja selle eelnimetatud köömavastase sampooniga pesengi ennast.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 20:53; 11.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur ütles sulle vist natuke valesti – söögipoest võib leida ka enam-vähem kasutuskõlblikke shampoone aga 90% on saast tõesti.

Ise kasutan ainult Sebastiani ja ei ole ju nii kallis keskmiselt 20 eur shampoon + 20 eur palsam. Mul juuksed väga pikad ja ühest komplektist jätkub ca. 4-5 kuuks kuna kulub mega vähe. Aga selle eest tulemus ehk juuste struktuur ja pehme, samas vormis hoidev juus on võrratu.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:53; 13.01 16:11; 14.01 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur pole vist ammu käinud toidupoes? Toidupoodides müüakse neidsamu sarju, mis mingi aeg oldi väga eksklusiivsed ja saada ainult salongidest või tellides. Nt Tigi Bed head sari oli kunagi ikka ainult salongikaup või healjuhul Kaubamajast. Kas see sari muutus seetõttu kehvemaks, et läks müüki toidupoodi ehk laiendas sihtrühma? Vaevalt, aga kindlasti osade arvamus muutus (mis tegelikult ei muuda ju toote omadusi). Toidupoodides müüakse ka väga palju loduskosmeetikat, sh nt Nurme.

Lisaks tuleb arvestada, et pea kõikidel suurtel kosmeetikafirmadel on olemas kallid brändid ja odavad brändid – mis võib oma koostiselt isegi sama olla, aga bränding on erinev.

Kas mingit toodet müüakse apteegis, juuskurisalongis, ainult kuskil tellides või toidupoest – see on osa brändingust ja ei mõjuta toote kvaliteeti. See ei tähenda, et igasugune šampoon on hea, aga lihtsalt selle müügikoht ehk valitud sihtrühm ja bränding ei määra kvaliteeti. Nt on sama Eestis müüdava kahe imikute piimaseguga, – üks on odavam ja seetõttu mõnes ringkonnas kehva mainega ja teine on kallim ja justkui “kvaliteetsem”, reaalsus on aga see, et tootja ja koostis on 100% sama 😀

Küll aga soovitan sul tõesti šampooni vahetada ja leida selline, et võiksid piirduda ülepäeva pesemisega. Aga võibolla oled lihtsalt peeglisse vaadates liiga kriitiline oma juuste seisukorra osas?

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:56; 14.01 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis šampooni sa siis ise kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega olen rahule jäänud (töötlemata juuksed):

Joico
Alterna
Kevin Murphy
Grown Alchemist

Viimane on kõige lemmikum, kuna on leebema koostisega. Pesen juukseid iga päev (väga harva üle päeva) ja nö “kangematest šampoonidest-palsamitest” väsin kiiremini. Aga eks aeg-ajalt peab marki vahetama niikuinii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu juuksur kasutas Tigi sarja ja kuna lõhn ja juuste pehmus peale seda väga meeldis olen ka jäänud seda kasutama, ostan samamoodi suure komplekti nagu salongides on, kas Tradehousist või mujalt kus soodukad, vahest vahelduse mõttes võtan Tradehousist ka mõne muu profisarja tooteid. Kui osta suur komplekt ei tule ka väga palju kallim kui väikeseid poest osta, pakendeid läheb ka vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tigi on ju justnimelt toidupoodides saadaval 🙂 Ise kasutan juuste väljalangemist vähendavaid šampoone, ostan apteegist või Kehapoest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur pole vist ammu käinud toidupoes? Toidupoodides müüakse neidsamu sarju, mis mingi aeg oldi väga eksklusiivsed ja saada ainult salongidest või tellides. Nt Tigi Bed head sari oli kunagi ikka ainult salongikaup või healjuhul Kaubamajast. Kas see sari muutus seetõttu kehvemaks, et läks müüki toidupoodi ehk laiendas sihtrühma? Vaevalt, aga kindlasti osade arvamus muutus (mis tegelikult ei muuda ju toote omadusi). Toidupoodides müüakse ka väga palju loduskosmeetikat, sh nt Nurme.

Lisaks tuleb arvestada, et pea kõikidel suurtel kosmeetikafirmadel on olemas kallid brändid ja odavad brändid – mis võib oma koostiselt isegi sama olla, aga bränding on erinev.

Kas mingit toodet müüakse apteegis, juuskurisalongis, ainult kuskil tellides või toidupoest – see on osa brändingust ja ei mõjuta toote kvaliteeti. See ei tähenda, et igasugune šampoon on hea, aga lihtsalt selle müügikoht ehk valitud sihtrühm ja bränding ei määra kvaliteeti. Nt on sama Eestis müüdava kahe imikute piimaseguga, – üks on odavam ja seetõttu mõnes ringkonnas kehva mainega ja teine on kallim ja justkui “kvaliteetsem”, reaalsus on aga see, et tootja ja koostis on 100% sama ????

Küll aga soovitan sul tõesti šampooni vahetada ja leida selline, et võiksid piirduda ülepäeva pesemisega. Aga võibolla oled lihtsalt peeglisse vaadates liiga kriitiline oma juuste seisukorra osas?

Palun ära võta selles teemas sõna kui asjast midagi ei tea. Mina olen töötanud kosmeetikaäris (mitte kosmeetikuna vaid paari erineva välisfirma tootearendus team’is) ja tean seda maailma läbi ja lõhki.

Miks mõned ainult salongis või aapteegis müügil olnud tooted satuvad müügile toidupoodi, sellel on paar erinevat põhjust 1. algne tootjafirma müüb oma brändi teisele firmale, kes otsustab selle laiatarbesse suunata. 2. ühel firmal on 2 eri tasemega tooted – salongitooted (mis on üldiselt kontsentreeritumad ) ja lahjad laiatarbetooted. Vihmavarjureklaami tehakse brändile ehk massid ostavad poest aga teadlikum publik ostab ikka salongist paremat toodet. On küllaldaselt näiteid nii kosmeetika kui ka näiteks prilliklaaside brändide “mandumisest” ehk peale odavama versiooni laiatarbesse paiskamine odavama hinnaga mõjutab oluliselt salongides käijate eelistust ja/või loobuvad salongid brändist kui sellisest üldse.

Ja lihtsalt teadmiseks – enamus kosmeetikabrände (tuntuid siis) omab maailmas kokku võib-olla 3-5 firmat. hea näide näiteks Procter&Gamble – uuri järgi kui mitu brändi on nad aegade jooksul kokku ostnud.

Ja sinu nteisele kommentaarile – pesen pead keskmiselt iga 3 päeva tagant.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 13:53; 13.01 16:11; 14.01 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti Living Proof, mulle sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L’Oreal Serie Expert Blondifier Gloss

See on väga huvitav šampoon blondidele juustele. Ostsin, sest arvasin, et on lilla šampoon, aga ei ole. Pudel on lilla, šampoon sees tavaline läbipaistev. Üldse ei ole aru saada, et see värvi mingil moel mõjutaks või muudaks. Aga, sa püha püss, kus mul jäävad juuksed hästi hoidma, kui sellega pestud. Umbes nagu jah, just eile lasin soengu lõigata, kuigi siin riigis, kus ma elan, on juuksurisalongid juba nii kaua kinni olnud, et mu mees ostis juba juukselõikusmasina.

Pudelis lõhnab hästi, juustesse lõhna ei jää. See on parim variant minu jaoks, enamus šampoone on sellise spetsiifilise šampoonilõhnaga, ma ei oska seletada. Nagu on küll erinevad lõhnad, aga ikkagi saad nuusutades aru, et šampoon on see ja pärast juuksed lõhnavad.

Üldiselt oli mul plaan tahkete šampoonide peale üle minna, aga nüüd on mul see ja… Järgmisel korral kavatsen tellida ka palsami. Sorry, keskkonnaaktivistid.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan ka toidupoest, kui kiirelt vaja – ja tegelikult erilist vahet ei näe. Hiljuti ostsin suure “Rich” komplekti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan CHI tooteid, mulle need meeldivad.
Tavalistest toidupoodidest ma juukshooldusvahendeid ei osta, sest sealed ei ole eriti head. Mul on lihtslat nii kare vesi, et mul on vaja sügavniisutavaid tooteid.
Ma olen proovinud ka looduslikke, aga pole leidnud sobivat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Joicot, muidu kiidan väga, ainult juuksed lähevad kiirelt rasvaseks(minu puhul tähendab see, et peab pesema iga 2 päeva tagant). Kui leiaks sama hea šampooni, mis juuksed töönädala puhtad hoiaks oleksin väga rahul.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 09:13; 14.01 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kõõmaprobleem ja seega erinevad ravišampoonid ja tavaline Head and shoulders šampoon.

Palsam ja mask on küll vastavalt juuksetüübile, vahel salongist kuid olen ka toidupoest leidnud odavat ja head kraami.

See head and shoulders ise soodustab kõõma teket.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 09:13; 14.01 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kõõmaprobleem ja seega erinevad ravišampoonid ja tavaline Head and shoulders šampoon.

Palsam ja mask on küll vastavalt juuksetüübile, vahel salongist kuid olen ka toidupoest leidnud odavat ja head kraami.

See head and shoulders ise soodustab kõõma teket.

Ei saa nõustuda. Väga hästi hoiab kõõma tekke ära.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 10:14; 14.01 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kahtkümmet aastat katsetusi, ajutisi õnnestumisi-läbikukkumisi nii poe- kui ka salongitoodetega, apteegikosmeetikat, paratamatult ka Nizorali kasutust, olin juba lootuse kaotanud. Iga juuksur laulis erinevat kiidulaulu, toodetele, mis mu töötlemata juustega imet pidavat tegema. 4-6 pesukorda oligi päris häid tulemusi, peale seda hakkasid jälle erinevad mured pihta. Kiskuv peanahk, sügelus, kõõm, takused juuksed, elektrit täis, rasvase muljega, nimeta ainult probleem ja mul oli see. Takjajuureõli (vene oma, apteegist) hoidis juuksed õnneks ilusasti peas, paksude, pikkade ja tervetena, üks mure vähem. Ja ühel “paha soengu päeval” ostsin maruvihasena just nimelt toidupoest ühe šampooni. Koleda tumepruuni pudeliga, odav, jälgilt haisev. Nagu karistuseks või nii. Tõrvašampoon. Mis ma oskan öelda – fantastiline toode. Pea kaks aastat ainult seda kasutanud ja olen NIIII rahul (tegu on minu isikliku kogemuse ja arvamusega, mis ei pruugi laieneda  kogu ülejäänud maailmale).

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa nõustuda. Väga hästi hoiab kõõma tekke ära.

See on ikka individuaalne. Nagu enamasti iga asjaga. Toidupoes müüdavad shampoonid sobivad paljudele inimestele, enamasti neile, kellel ei ole juuste ja peanahaga probleeme. Nii lihtsalt on. Ja kui inimene ei soovi ekstra osta kalleid tooteid mujalt, siis piisabki temale nendest. Mul on hea sõbranna, kellel on ülihead juuksed, mitte kunagi pole olnud nendega probleeme, paksud ja tugevad, kasvavad ruttu ja hoiavad hästi, on tõeline ehe, mis tema suurim väline pluss. Ta ei kuluta kallitele toodetele, see ei mõjuta kuidagi teda. Ka värvimine ei mõjuta nagu midagi. Oleme sellest rääkinud ka, ütles, et võiks, aga ei ole vajadust ja kulutab muule parem, raamatutele või jalatsitele parem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 10:11; 14.01 10:38; 14.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kahtkümmet aastat katsetusi, ajutisi õnnestumisi-läbikukkumisi nii poe- kui ka salongitoodetega, apteegikosmeetikat, paratamatult ka Nizorali kasutust, olin juba lootuse kaotanud. Iga juuksur laulis erinevat kiidulaulu, toodetele, mis mu töötlemata juustega imet pidavat tegema. 4-6 pesukorda oligi päris häid tulemusi, peale seda hakkasid jälle erinevad mured pihta. Kiskuv peanahk, sügelus, kõõm, takused juuksed, elektrit täis, rasvase muljega, nimeta ainult probleem ja mul oli see. Takjajuureõli (vene oma, apteegist) hoidis juuksed õnneks ilusasti peas, paksude, pikkade ja tervetena, üks mure vähem. Ja ühel “paha soengu päeval” ostsin maruvihasena just nimelt toidupoest ühe šampooni. Koleda tumepruuni pudeliga, odav, jälgilt haisev. Nagu karistuseks või nii. Tõrvašampoon. Mis ma oskan öelda – fantastiline toode. Pea kaks aastat ainult seda kasutanud ja olen NIIII rahul (tegu on minu isikliku kogemuse ja arvamusega, mis ei pruugi laieneda kogu ülejäänud maailmale).

kui ruttu sul hakkas see mõjuma? Meie pere mehed on kasutanud , aga peale teist kasutuskorda loobuvad, et ei sobi jälle. Kõõmaprobleemidega võitlevad ja ei viitsi pikemalt jamada, kui kohe tulemust ei anna. Tõrvašampooni kohta olen varemgi kiidusõnu kuulnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kasutanud soome tõrvashsmpooni, erilist mõju ei  olnud. Aga siiski pidasin paremaks, kui tavalist muud. Kuid asi minus, kuna mul ongi reaalselt need kõik probleemid, mitte ei näi rasvased, vaid ongi, kogu aeg ja neid on veel järgi vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 10:11; 14.01 10:38; 14.01 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupoest ei osta. Hetkel teine pudel Body Shopi ingverishampooni tundlikule nahale (pea ei sügele enam). Meedib selle firma keskkonnasõbralikumja  eetiline pool.

Hea on ka tahke shampoon elamisekergus.ee lehelt (apelsiniga) – meeldib, et ei pea pudeleid ära viskama. Üht tahke shampooni karpi kasutad kaua.

Pesen 2 korda nädalas.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur pole vist ammu käinud toidupoes? Toidupoodides müüakse neidsamu sarju, mis mingi aeg oldi väga eksklusiivsed ja saada ainult salongidest või tellides. Nt Tigi Bed head sari oli kunagi ikka ainult salongikaup või healjuhul Kaubamajast. Kas see sari muutus seetõttu kehvemaks, et läks müüki toidupoodi ehk laiendas sihtrühma? Vaevalt, aga kindlasti osade arvamus muutus (mis tegelikult ei muuda ju toote omadusi). Toidupoodides müüakse ka väga palju loduskosmeetikat, sh nt Nurme.

Lisaks tuleb arvestada, et pea kõikidel suurtel kosmeetikafirmadel on olemas kallid brändid ja odavad brändid – mis võib oma koostiselt isegi sama olla, aga bränding on erinev.

Kas mingit toodet müüakse apteegis, juuskurisalongis, ainult kuskil tellides või toidupoest – see on osa brändingust ja ei mõjuta toote kvaliteeti. See ei tähenda, et igasugune šampoon on hea, aga lihtsalt selle müügikoht ehk valitud sihtrühm ja bränding ei määra kvaliteeti. Nt on sama Eestis müüdava kahe imikute piimaseguga, – üks on odavam ja seetõttu mõnes ringkonnas kehva mainega ja teine on kallim ja justkui “kvaliteetsem”, reaalsus on aga see, et tootja ja koostis on 100% sama ????

Küll aga soovitan sul tõesti šampooni vahetada ja leida selline, et võiksid piirduda ülepäeva pesemisega. Aga võibolla oled lihtsalt peeglisse vaadates liiga kriitiline oma juuste seisukorra osas?

Palun ära võta selles teemas sõna kui asjast midagi ei tea. Mina olen töötanud kosmeetikaäris (mitte kosmeetikuna vaid paari erineva välisfirma tootearendus team’is) ja tean seda maailma läbi ja lõhki.

Miks mõned ainult salongis või aapteegis müügil olnud tooted satuvad müügile toidupoodi, sellel on paar erinevat põhjust 1. algne tootjafirma müüb oma brändi teisele firmale, kes otsustab selle laiatarbesse suunata. 2. ühel firmal on 2 eri tasemega tooted – salongitooted (mis on üldiselt kontsentreeritumad ) ja lahjad laiatarbetooted. Vihmavarjureklaami tehakse brändile ehk massid ostavad poest aga teadlikum publik ostab ikka salongist paremat toodet. On küllaldaselt näiteid nii kosmeetika kui ka näiteks prilliklaaside brändide “mandumisest” ehk peale odavama versiooni laiatarbesse paiskamine odavama hinnaga mõjutab oluliselt salongides käijate eelistust ja/või loobuvad salongid brändist kui sellisest üldse.

Ja lihtsalt teadmiseks – enamus kosmeetikabrände (tuntuid siis) omab maailmas kokku võib-olla 3-5 firmat. hea näide näiteks Procter&Gamble – uuri järgi kui mitu brändi on nad aegade jooksul kokku ostnud.

Ja sinu nteisele kommentaarile – pesen pead keskmiselt iga 3 päeva tagant.

No muidugi on sulle su tööandja ajupesu teinud. Ja mis see siia puutub, kui tihti sa pead pesed? Tore on, ma pesen sama tihti. jJa nagu ise tood välja – enamus kosmeetikabrände on 3-5 firma toodetud, mis tõestab minu juttu 😀

Aga sa oled kindlasti see inimene, kes raseerimiseks julgeb kasutada ainult roosat värvi raseerijat sildiga “for women”, sest musta või halli raseerijat meeste riiulist valides juhtuks ju midagi hirmsat…

See teema on ikka rohkem turustajate, marketingi teema.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:56; 14.01 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Pesen juukseid iga päev ja kasutan tavapoest ostetud shampooni. Nüüd vahetasin juuksurit, tuli juttu juuste pesemisest ja juuksur ütles, et paha-paha, et toidupoest ei peaks küll shampooni ostma, et seal on saast ja see rikub juukseid. Millist shampooni teie kasutate?</p>

Mina kasutan Nurme tahket šampooni. Juuksed pole aastaid nii ilusad olnud. Hoiavad ka paremini kui varem, tavaline šampoon tegi hästi libedaks. (tavalistes šampoonides on igasugu kahtlast keemiat, millest on küsitav, et kas sellega ikka peaks oma keha kokku tegema. Aga no ma olen muidu ka suht öko nii et.. 😀 )

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Ilu Millist shampooni kasutate?