Esileht Ilu Millist shampooni kasutate?

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Millist shampooni kasutate?

Postitas:
Kägu

Ise kasutan ainult Sebastiani ja ei ole ju nii kallis keskmiselt 20 eur shampoon + 20 eur palsam. Mul juuksed väga pikad ja ühest komplektist jätkub ca. 4-5 kuuks kuna kulub mega vähe.

Kuidas sul vähe palsamit kulub, kui sul väga pikad juuksed on? Šampoonist ma saan aru, seal pole juuste pikkusel vahet. Aga palsam? Kas lahjendad veega? Või paned ainult otstele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake sisaldus üle, hetkel ringleb see, kuidas paljud šampoonid sisaldavad teadaolevat juuksekadu põhjustavat keemilist elementi, kusagil oli ka suur galerii ja seal oli ka paar tigi toodet (küll USA turg, et koostisosad võivad olla erinevad meie turul)

https://www.snopes.com/fact-check/tresemme-shampoo-lawsuit/

contain DMDM hydantoin, a preservative known to release formaldehyde, which is a known carcinogen, and the products’ use of DMDM hydantoin can cause or contribute to hair loss and scalp irritation.

siin ka mingi list, aga meie turu koostised võivad natuke erineneda

https://www.ewg.org/skindeep/browse/ingredients/702196DMDM_HYDANTOIN_FORMALDEHYDE_RELEASER/?category=shampoo

Ma selle aine kohta ei ütle midagi, aga palun seda EWG lehte küll mitte vaadata infoallikana, sest see on täielik skämm, mis toetub marketingile, mis parasjagu popp on (näiteks, et kõik looduslik ohutu ja kõik sünteetiline kahjulik, mis pole tõsi). Paraku neile saab maksta, et nad su toote kohta positiivsed reitingud paneks. Seda on näha ka, kui kaks sarnase koostisega tootet on täiesti erinevalt hinnatud. Kahjuks pole seal mingit teaduslikku alust. Vahel võib täppi ka minna, aga üldiselt pole see info usaldusväärne.

Ah, fuck. Ma just täna üritasin selle abil lainerit osta ja ei leidnud ühtegi, mille kohta see oleks rohelist näidanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen teema alguse juurde tagasi – inimene kasutab toidupoe šampoone ja mingeid probleeme seni pole. Juuksur küsib, saab teada, et toidupoest ja korraga on oih, nii jube, kuidas nii tohib, saast… No mis saast ja häda, kui inimesel juuksed peas ja korras? Ma olen elu jooksul erinevaid kasutanud, nii salongist kui poest ja tegelikult pole  mingit vahet olnud. Ainus, millel tõesti on vahe, on värvimisel – seda ma ise ei tee enam, lasen juuksuril värvida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit lugedes paistab, et enamus kasutab ikka mingeid kalleid salongitooteid. Mina isiklikult arvan, et läheksin pankrotti, kui sellise summa kulutaksin kõigest šampoonile ja palsamile.

Olen ka tradehouseist proovinud erinevaid “paremaid” šampoone….tõsi käsi ei tõusnud rohkem, kui 15€ pudeli eest maksma, aga proovitud on neid. Ma ei kujuta ette, et inimesed kulutavad selliseid summasid šampooni peale….seepärast ostangi poest endale šampoone. Olen ka sealt proovinud mingeid ökomaid asju, mis peaks olema justkui puhtamad, kuid siiski taskukohased.

Lisaks ma loen ja imestan, kuidas Teil need juuksed küll nii kaua puhtana püsivad…

Minu šampoonikulu on nii suur, et no ma arvan, et pean kuus 2x ostma šampooni…Pesen pead põhimõtteliselt iga päev, sest peale trenni ei kujuta ette, et jätaks pesemata. Lisaks töötan osaliselt köögis ja ei ole võimalik , et juuksed peale tööpäeva veel ka järgmisel päeval ilusad ja puhtad paistaksid.  Seega, kui ostaksin endale kuus 100€ eest ainult šampooni ja palsamit, siis minuarust oleks see küll üle mõistuse.

Isegi tavaolukorras(kui trenni ei tee ja köögis ei tööta) peaksin ma juukseid pesema ülepäeviti, kuna need lihtsalt muutuvad rasuseks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit lugedes paistab, et enamus kasutab ikka mingeid kalleid salongitooteid. Mina isiklikult arvan, et läheksin pankrotti, kui sellise summa kulutaksin kõigest šampoonile ja palsamile.

Olen ka tradehouseist proovinud erinevaid “paremaid” šampoone….tõsi käsi ei tõusnud rohkem, kui 15€ pudeli eest maksma, aga proovitud on neid. Ma ei kujuta ette, et inimesed kulutavad selliseid summasid šampooni peale….seepärast ostangi poest endale šampoone. Olen ka sealt proovinud mingeid ökomaid asju, mis peaks olema justkui puhtamad, kuid siiski taskukohased.

Lisaks ma loen ja imestan, kuidas Teil need juuksed küll nii kaua puhtana püsivad…

Minu šampoonikulu on nii suur, et no ma arvan, et pean kuus 2x ostma šampooni…Pesen pead põhimõtteliselt iga päev, sest peale trenni ei kujuta ette, et jätaks pesemata. Lisaks töötan osaliselt köögis ja ei ole võimalik , et juuksed peale tööpäeva veel ka järgmisel päeval ilusad ja puhtad paistaksid. Seega, kui ostaksin endale kuus 100€ eest ainult šampooni ja palsamit, siis minuarust oleks see küll üle mõistuse.

Isegi tavaolukorras(kui trenni ei tee ja köögis ei tööta) peaksin ma juukseid pesema ülepäeviti, kuna need lihtsalt muutuvad rasuseks.

Kuus 100€ eest? Minul on Chi shampoon ja palsam. Kumbki maksis äkki 40-50 eurot ja seal on umbes 700ml. Mul kestavad need umbes pea pool aastat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit lugedes paistab, et enamus kasutab ikka mingeid kalleid salongitooteid. Mina isiklikult arvan, et läheksin pankrotti, kui sellise summa kulutaksin kõigest šampoonile ja palsamile.

Olen ka tradehouseist proovinud erinevaid “paremaid” šampoone….tõsi käsi ei tõusnud rohkem, kui 15€ pudeli eest maksma, aga proovitud on neid. Ma ei kujuta ette, et inimesed kulutavad selliseid summasid šampooni peale….seepärast ostangi poest endale šampoone. Olen ka sealt proovinud mingeid ökomaid asju, mis peaks olema justkui puhtamad, kuid siiski taskukohased.

Lisaks ma loen ja imestan, kuidas Teil need juuksed küll nii kaua puhtana püsivad…

Minu šampoonikulu on nii suur, et no ma arvan, et pean kuus 2x ostma šampooni…Pesen pead põhimõtteliselt iga päev, sest peale trenni ei kujuta ette, et jätaks pesemata. Lisaks töötan osaliselt köögis ja ei ole võimalik , et juuksed peale tööpäeva veel ka järgmisel päeval ilusad ja puhtad paistaksid. Seega, kui ostaksin endale kuus 100€ eest ainult šampooni ja palsamit, siis minuarust oleks see küll üle mõistuse.

Isegi tavaolukorras(kui trenni ei tee ja köögis ei tööta) peaksin ma juukseid pesema ülepäeviti, kuna need lihtsalt muutuvad rasuseks.

Joico 1000ml maksab  50 eurot, jätkub keskmiselt pooleks aastaks, seega umbes 9 eurot kuu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu shampoonipudelil on kirje: Frank Provost/ Paris.

Professional shampoo: silicone free a naural feel (750 ml) Norrast soetatud, ei teagi, kas siin ka myygil on. Peseb suurepäraselt mu värvimata juukseid (40 olen).

Värvima hakkan taas siis, kui h6beniite sisse viskab. Praeguseni olen nendest veel prii.

Palsam on aga tavapoest hangitud Dove. Kuldse sildiga. Samuti suurepärane toode!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu shampoonipudelil on kirje: Frank Provost/ Paris.

Professional shampoo: silicone free a naural feel (750 ml) Norrast soetatud, ei teagi, kas siin ka myygil on. Peseb suurepäraselt mu värvimata juukseid (40 olen).

Värvima hakkan taas siis, kui h6beniite sisse viskab. Praeguseni olen nendest veel prii.

Palsam on aga tavapoest hangitud Dove. Kuldse sildiga. Samuti suurepärane toode!

Tore, et sul šampoon “silocone free” on, sest palsam küll ei ole 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu shampoonipudelil on kirje: Frank Provost/ Paris.

Professional shampoo: silicone free a naural feel (750 ml) Norrast soetatud, ei teagi, kas siin ka myygil on. Peseb suurepäraselt mu värvimata juukseid (40 olen).

Värvima hakkan taas siis, kui h6beniite sisse viskab. Praeguseni olen nendest veel prii.

Palsam on aga tavapoest hangitud Dove. Kuldse sildiga. Samuti suurepärane toode!

Tore, et sul šampoon “silocone free” on, sest palsam küll ei ole ????

Arvata on, jaa 🙂

L6hn on aga meeldiv ja toime samuti hea.

Kiri tuubil lubab: väärtuslike 6lidega palsam tuhmidele, kuivadele juustele. Silub juuksed m6nusalt siidiseks.

Tuhmid mu juuksed just pole: pigem just läikivad. Aga ma kasutan ka juuksemaski: Davinesilt. Ning CHI argaanõli juuste otstele.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu shampoonipudelil on kirje: Frank Provost/ Paris.

Professional shampoo: silicone free a naural feel (750 ml) Norrast soetatud, ei teagi, kas siin ka myygil on. Peseb suurepäraselt mu värvimata juukseid (40 olen).

Värvima hakkan taas siis, kui h6beniite sisse viskab. Praeguseni olen nendest veel prii.

Palsam on aga tavapoest hangitud Dove. Kuldse sildiga. Samuti suurepärane toode!

Tore, et sul šampoon “silocone free” on, sest palsam küll ei ole ????

Arvata on, jaa ????

L6hn on aga meeldiv ja toime samuti hea.

Kiri tuubil lubab: väärtuslike 6lidega palsam tuhmidele, kuivadele juustele. Silub juuksed m6nusalt siidiseks.

Tuhmid mu juuksed just pole: pigem just läikivad. Aga ma kasutan ka juuksemaski: Davinesilt. Ning CHI argaanõli juuste otstele.

Need ülejäänud kaks on ka silikoonidega, nii et “mõnusalt siidine” ei ole üllatus. Järgmine etapp on lihtsalt “vastikult kuiv ja takune”, mis sunnib veel rohkem neid “mõusaid siidiseid” silikoonitooteid peale määrima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu shampoonipudelil on kirje: Frank Provost/ Paris.

Professional shampoo: silicone free a naural feel (750 ml) Norrast soetatud, ei teagi, kas siin ka myygil on. Peseb suurepäraselt mu värvimata juukseid (40 olen).

Värvima hakkan taas siis, kui h6beniite sisse viskab. Praeguseni olen nendest veel prii.

Palsam on aga tavapoest hangitud Dove. Kuldse sildiga. Samuti suurepärane toode!

Tore, et sul šampoon “silocone free” on, sest palsam küll ei ole ????

Arvata on, jaa ????

L6hn on aga meeldiv ja toime samuti hea.

Kiri tuubil lubab: väärtuslike 6lidega palsam tuhmidele, kuivadele juustele. Silub juuksed m6nusalt siidiseks.

Tuhmid mu juuksed just pole: pigem just läikivad. Aga ma kasutan ka juuksemaski: Davinesilt. Ning CHI argaanõli juuste otstele.

Need ülejäänud kaks on ka silikoonidega, nii et “mõnusalt siidine” ei ole üllatus. Järgmine etapp on lihtsalt “vastikult kuiv ja takune”, mis sunnib veel rohkem neid “mõusaid siidiseid” silikoonitooteid peale määrima.

Hästi, tänan.

Näib, et tunned asja.

Tahaks kyll head palsamit ka kasutusse saada, oskad ehk soovitada?

Ennist just pesin juukseid: kuiavavad 2 h. Praegu h6ljub kyll ymber pea m6nus aroom 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks kyll head palsamit ka kasutusse saada, oskad ehk soovitada?

Silikoonideta toimivat palsamit ei ole lihtne leida. Üks, mis töötab, on Kevin Murphy Young Again Rinse. Vähemalt värvimata juustele on see piisav.

Miks ma silikoone vältima olen hakanud, on puhtalt enda kogemus – nägin kuidas pikkade juuste otsad hoolimata õlitamisest (ka silikoonid) üha kuivemaks muutusid. See sileduse efekt on vaid korraks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu šampoonikulu on nii suur, et no ma arvan, et pean kuus 2x ostma šampooni…

Salongišampooni kulubki palju vähem ja hinnavahet tegelikult ei tulegi lõpuks. Isegi koerašampooni pealt näen seda. Ostsin korra loomapoest 5 eurose šampooni, mida kulub koera peale pool pudelit korraga, samas koer on hiljem sama must. Ostan siis 20 eurot maksva šampooni, mida tuleb lahjendada, koera karv on puhas ja ilus, samas saab sellega mitu kuud läbi. Kuna mul on lumivalge koer, siis peab teda iga päev pesema. See odav šampoon tegi veel koera halliks, mitte valgeks. Inimeste toodetega on tihtipeale sama lugu, kuigi eks võib ka odavaid ja häid leide olla.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mul on lumivalge koer, siis peab teda iga päev pesema

Iga nädal ikka tahtsin öelda, mitte iga päev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma olen siin varem soovitanud nn “puhastest” šampoonidest Grown Alchemisti (mis varem tõesti oli hea), siis nüüd enam mitte. Millegipärast pidasid nad vajalikuks oma šampooniretsepti muuta ja seda kulub nüüd, samuti nagu eelkirjutajal koerašampooni, pool pudelit, et üldse mingi pesuefekt saavutada. Ok, pool pudelit on liialdus, aga 4 korda šampoonitada, et juuksed puhtaks saaks, on ka nagu liig.
Konkreetne kogemus Nourishing šampooniga. Nourishing palsamil muutus küll lõhn, aga toime on suht ok.
Samas nende mingi Detox palsam ei tee midagi, mida palsamilt ootaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult pesen mina hoopis palsamiga.

Šampoon on mõeldud peanaha pesemisks. Palsamit, vastupidi, ei panda peanahale vaid juustele. See ei sisalda ka mingeid pesuaineid. Mismoodi ja mida sa omast arust palsmaiga “pesed”?

Kui sa lihtsalt oma pesemata pea märjaks teed ja endale palsamit pähe määrid, siis pesemine see kindlasti ei ole. See on sul mingi muu rituaal.

Selline asi on tegelikut täitsa olemas, et pestakse palsamiga – googelda co-washing.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit lugedes paistab, et enamus kasutab ikka mingeid kalleid salongitooteid. Mina isiklikult arvan, et läheksin pankrotti, kui sellise summa kulutaksin kõigest šampoonile ja palsamile.

Olen ka tradehouseist proovinud erinevaid “paremaid” šampoone….tõsi käsi ei tõusnud rohkem, kui 15€ pudeli eest maksma, aga proovitud on neid. Ma ei kujuta ette, et inimesed kulutavad selliseid summasid šampooni peale….seepärast ostangi poest endale šampoone. Olen ka sealt proovinud mingeid ökomaid asju, mis peaks olema justkui puhtamad, kuid siiski taskukohased.

Lisaks ma loen ja imestan, kuidas Teil need juuksed küll nii kaua puhtana püsivad…

Minu šampoonikulu on nii suur, et no ma arvan, et pean kuus 2x ostma šampooni…Pesen pead põhimõtteliselt iga päev, sest peale trenni ei kujuta ette, et jätaks pesemata. Lisaks töötan osaliselt köögis ja ei ole võimalik , et juuksed peale tööpäeva veel ka järgmisel päeval ilusad ja puhtad paistaksid. Seega, kui ostaksin endale kuus 100€ eest ainult šampooni ja palsamit, siis minuarust oleks see küll üle mõistuse.

Isegi tavaolukorras(kui trenni ei tee ja köögis ei tööta) peaksin ma juukseid pesema ülepäeviti, kuna need lihtsalt muutuvad rasuseks.

Joico 1000ml maksab 50 eurot, jätkub keskmiselt pooleks aastaks, seega umbes 9 eurot kuu.

Ma isegi ütleks, et sa laristad, või on sul väga paksud ja pikad juuksed või pesed sagedamini, kui 2 korda nädalas. Kontsentreeritud shampoone peaks kuluma üheks peapesu korraks 7-10 ml. Joicol on veebis isegi üleval video, kuidas juukseid pesta ja kui vähe doseerida. Joico shampoone (usun, et ka kõiki teise kontsentreeritud profitooteid) peab enne juustesse panemist emulgeerima käte vahel. Näiteks nagu siin videos:

https://www.youtube.com/watch?v=yKiJxW1LbvY

Kogus, mida siin videos juustesse pannakse on liiga suur, Joico puhul ma paneksin poole vähem.

TA küsimusele vastuseks – Joicot kasutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks kyll head palsamit ka kasutusse saada, oskad ehk soovitada?

Silikoonideta toimivat palsamit ei ole lihtne leida. Üks, mis töötab, on Kevin Murphy Young Again Rinse. Vähemalt värvimata juustele on see piisav.

Miks ma silikoone vältima olen hakanud, on puhtalt enda kogemus – nägin kuidas pikkade juuste otsad hoolimata õlitamisest (ka silikoonid) üha kuivemaks muutusid. See sileduse efekt on vaid korraks.

Silikoone ei pea kartma. Aeg-ajalt tuleb juukseid pesta sügavpuhastava shampooniga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Ilu Millist shampooni kasutate?