Esileht Hobinurk Millist suvist jalatsit kõndimiseks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millist suvist jalatsit kõndimiseks?

Postitas:
Kägu

Milline jalats oleks hea suvel, kui palju ringi kõndimist ja käimist on?

Ma arvan, et põhi peaks olema pehme, et põrutamist vältida. Olen viimasel ajal täheldanud, et kui tee pikemaid jalutustiire, siis peale 5ndat kilomeetrit hakkab ühe jala tallaalune nagu valutama ja ebamugavust tekitama. Kui üksi kõndimas käin, siis on kõnnin üsna kiiresti.

Millised jalatsid oleks sel juhul head?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tahad jalanõud jalutustiirudele (soovitaks adidase pealt võrguga ja cloudfoam tallal tosse) või miskit, mis sobib ka muu riietuse juurde.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tahad jalanõud jalutustiirudele (soovitaks adidase pealt võrguga ja cloudfoam tallal tosse) või miskit, mis sobib ka muu riietuse juurde.

Tegelikult oleks vaja mõlemat varianti. Sest ka muul ajal võib ette tulla pikemaid tiire.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tahad jalanõud jalutustiirudele (soovitaks adidase pealt võrguga ja cloudfoam tallal tosse) või miskit, mis sobib ka muu riietuse juurde.

Tegelikult oleks vaja mõlemat varianti. Sest ka muul ajal võib ette tulla pikemaid tiire.

Adidas Ultraboost pikkadeks jalutuskäikudeks. Nii mugavad, et ei tunnegi jalas ja põrutamisprobleeme ei teki, kuna need jalavarjud on disainitud ka jooksmiseks.

Veidi viisakamateks puhkudeks aga samas ka jalutuskäikudeks sobivate kingade puhul väldi kontsa (ei jõua kõndida), õhukest ja jäika talda (ebamugav, ei toeta jalga) ning peenikesi rihmasid (hõõruvad jalad villi). Ehk siis ürita leida midagi, mis oleks täisnahast, tald korraliku paksusega, sees pehmed padjakesed, paraja suurusega rihmad ja soovitavalt tagant kand lahti.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja soovitavalt tagant kand lahti.

Mina näiteks ei saa aru kuidas saab kand lahti jalanõuga kõndida, mitte aeglaselt jalutada. Kõnnin keskmisest kiiremini, Birkenstocki sandaalid on mega mugavad ja aias ja autost randa asendamatud, aga nii kui olen jalga pannud, et kuskile kõndima minna siis alati kõigilt tagant lahtistel tuleb jalanõu ära, hoian varvastega krampis, astun kannast mööda jne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja soovitavalt tagant kand lahti.

Mina näiteks ei saa aru kuidas saab kand lahti jalanõuga kõndida, mitte aeglaselt jalutada. Kõnnin keskmisest kiiremini, Birkenstocki sandaalid on mega mugavad ja aias ja autost randa asendamatud, aga nii kui olen jalga pannud, et kuskile kõndima minna siis alati kõigilt tagant lahtistel tuleb jalanõu ära, hoian varvastega krampis, astun kannast mööda jne.

Birckenstock nii hästi ei tööta ja minu arvates on need ülehaibitud jalavarjud.

Ostsin ühe endakirjeldatud paari mõned aastad tagasi Itaaliast – viisakas välimus, suurepärane kvaliteet, eks hind oli ka vastav, kuskil 200 €. Väga hästi vastu pidanud. Hea disainiga rihmad ja pehme padjand hoiavad jalanõu suurepäraselt jalas, ei mingit probleemi. Asendamatud jalanõud näiteks keset suve Aasias olles, kui temperatuur on 40 kraadi, õhuniiskus üle 90% ja kõik teised jalanõud kannad villi hõõrunud. Normaalses tempos sai kõndida tundide viisi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tahad jalanõud jalutustiirudele (soovitaks adidase pealt võrguga ja cloudfoam tallal tosse) või miskit, mis sobib ka muu riietuse juurde.

Tegelikult oleks vaja mõlemat varianti. Sest ka muul ajal võib ette tulla pikemaid tiire.

Adidas Ultraboost pikkadeks jalutuskäikudeks. Nii mugavad, et ei tunnegi jalas ja põrutamisprobleeme ei teki, kuna need jalavarjud on disainitud ka jooksmiseks.

Veidi viisakamateks puhkudeks aga samas ka jalutuskäikudeks sobivate kingade puhul väldi kontsa (ei jõua kõndida), õhukest ja jäika talda (ebamugav, ei toeta jalga) ning peenikesi rihmasid (hõõruvad jalad villi). Ehk siis ürita leida midagi, mis oleks täisnahast, tald korraliku paksusega, sees pehmed padjakesed, paraja suurusega rihmad ja soovitavalt tagant kand lahti.

Kas Adidas vastab Nike’i suurusele? Kitsam, laiem?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

alati kõigilt tagant lahtistel tuleb jalanõu ära, hoian varvastega krampis, astun kannast mööda jne.

Ma oleks ükskord nii lausa auto alla jäänud kui keset ülekäigurada kinga püüdma hakkasin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Millist suvist jalatsit kõndimiseks?