Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist toodet/teenust kindlasti koju telliks..

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Millist toodet/teenust kindlasti koju telliks..

Postitas:
tiuks29

…olgu selleks näiteks söök või midagi muud?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
matas

Remondimees

+9
0
Please wait...

Postitas:
Tige_Kapsas

Korstnapühkija

+8
-1
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Kõiksugu spetsiifilisemad toru-ja elektritööd, puude-põõsaste lõikus, keevitustööd teatud juhtudel, mööbli kokkupanek, suuremahulised värvimistööd, pliitide ja telekate, madratsite ja suurte pappkastide prügimäele toimetamine(soovituslikult siis ikkagi prügimäele, mitte minu kodust metsa alla). Minu arvates hästi vajalik tegelane on lapsehoidja(mina eelistaks selleks rahulikku vanemat mammitki näiteks, kes jõuaks haige lapsega kodus istuda või teda viia/tuua lasteaeda või kooli). Ise ma praegu sellist ei vaja, aga mäletan nii näruselt hästi, KUI hädas ma olen olnud. Ühe hea lapsehoidja teatud perioodiks sain ma justnimelt siit, perekoolist. Ta oli, tõsi küll, hästi noor. : )

Mina isiklikult vajaksin praegu mingit näputööinimest, kes teeks valmis võimalikult odava hinnaga võimalikult kirju kaltsuvaibakese ja punuks peamiselt punaste toonidega vöö, millel tutid otstes. Ja siis oleks mul tarvis veel lamedat, mitte kõrge servaga puust kaussi, nii umbes tavalise suurema praepanni läbimõõduga.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

Eelmisele: isetegija.net    ma olen sealt firmakinkide õmbleja saanud

+2
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Aknapesija

+4
0
Please wait...

Postitas:
Alfa

Mina telliks selle inimese, kes tuleb mulle koju, võtab mu autovõtme ja läheb peseb mu auto puhtaks.  Samuti võib ta tulla mu töö juurde, vahet pole.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Mina telliks selle inimese, kes tuleb mulle koju, võtab mu autovõtme ja läheb peseb mu auto puhtaks. Samuti võib ta tulla mu töö juurde, vahet pole.

UpSteam on selline firma, kes tuleb peseb auto kodus koha peal puhtaks oma spetsiaalise tehnikaga!

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Mina telliks selle inimese, kes tuleb mulle koju, võtab mu autovõtme ja läheb peseb mu auto puhtaks. Samuti võib ta tulla mu töö juurde, vahet pole.

UpSteam on selline firma, kes tuleb peseb auto kodus koha peal puhtaks oma spetsiaalise tehnikaga!

Seda teenust olen ma kasutanud, oli mugav küll.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
hunden

Viivad oma garaaži ja pesevad seal ka traditsioonilist viisi, kui see rohkem meeldib.

0
-1
Please wait...

Postitas:
trioemme

Kõiksugu spetsiifilisemad toru-ja elektritööd, puude-põõsaste lõikus, keevitustööd teatud juhtudel, mööbli kokkupanek, suuremahulised värvimistööd, pliitide ja telekate, madratsite ja suurte pappkastide prügimäele toimetamine(soovituslikult siis ikkagi prügimäele, mitte minu kodust metsa alla). Minu arvates hästi vajalik tegelane on lapsehoidja(mina eelistaks selleks rahulikku vanemat mammitki näiteks, kes jõuaks haige lapsega kodus istuda või teda viia/tuua lasteaeda või kooli). Ise ma praegu sellist ei vaja, aga mäletan nii näruselt hästi, KUI hädas ma olen olnud. Ühe hea lapsehoidja teatud perioodiks sain ma justnimelt siit, perekoolist. Ta oli, tõsi küll, hästi noor. : )

Mina isiklikult vajaksin praegu mingit näputööinimest, kes teeks valmis võimalikult odava hinnaga võimalikult kirju kaltsuvaibakese ja punuks peamiselt punaste toonidega vöö, millel tutid otstes. Ja siis oleks mul tarvis veel lamedat, mitte kõrge servaga puust kaussi, nii umbes tavalise suurema praepanni läbimõõduga.

Kui odav on odav. Töötegijat tuleb ka hinnata. Ilma vahendajateta, st selle võrra odavanalt saad oma kaltsuvaiba osta mõnest pensionäridele või puuetega inimestele tegevust pakkuvast keskusest.

Tallinnas nt Juksi pood,  Raplamaal Camphilli küla, Tartumaal Maarja küla jne.

+6
0
Please wait...

Postitas:
moorike

Kodu suurpuhastus.

(Juurde)ehitus, kui vaid leiaks tegija.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Talukaupa
Poekaupa
Hekipügaja
Puudelõhkuja (omad palgid, jupitatud)
Aiaehitaja
Remondimehe
Korstnapühkija
Pottsepa
Arboristi
Torumehe
Elektriku

+3
0
Please wait...

Postitas:
ella1

Olen aiapidaja ja vaja 1x aastas mulda ja multshi  , vahest puumarketist mingeid lauajuppe. selliseid asju taksoga ei vea.

Teenus, kus korjatakse aiast õunad ja viiakse mahlategemiseks . olen näinud kuulutust, kus min 50 kg tuleb ise kohale viia ja seega jäävad paljudel vanadel need aeda maha,

+2
-1
Please wait...

Postitas:
ninja

kuulutage oma linna/valla/küla facebooki grupis. peaaegu alati leidub keegi, kel lisateenistust vaja. mul on tuttavatel tekkinud põhitüübid, kes käivad neil puid lõhkumas või katusel sodi riisumas vms. spets tööd jätke muidugi asjatundjatele.
endal pole mingit teenust vaja, aga muidugi oleks tore, kui keegi tuleks ja teeks suurpuhastuse. ainult, et ma ei taha seda kedagi oma koju.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Ariadne ja Mart

Koka teenust. Valmistaks toidud mitmeks päevaks ja ka sügavkülmutamiseks. Praegusel ajal paluks hoidistada ka. Ideaalis võiks ta tooraine ise poest kohale tuua.

Juuksur võiks juukseid kodus värvida, lõigata.

+3
0
Please wait...

Postitas:
km70

Ilma rahadimensioonita on see täiesti mõttetu küsimus. Mina tahaks näiteks, et mul oleks asjaajaja ja kokk ja koristaja. Ma telliks neid kohe kindlasti, kui nende eest tuleks maksta 1 euro päevas. 2 oleks juba kallis.

+5
0
Please wait...

Postitas:
marinam

mina olen pidupäevade puhul koju sööki tellinud kui lapsed olid väikesed ja välja sööma minek oleks olnud ebamugav

no ja siis olen tellinud transporditeenust kui mingi raske kaup vaja trepist üles saada

kui tasuta on toodud, olen poest süüa ja muud kaupa ka tellinud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kathryyne

Koduabilist

0
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Ma sooviks kliinilist terapeudi.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
signe9

Hetkesoov oleks leida keegi, kes mu vana umbekasvanud lillepeenra lahti harutaks ja siis jälle kokku paneks…. Ju tuleb omal teha.

+2
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

siis oleks mul tarvis veel lamedat, mitte kõrge servaga puust kaussi, nii umbes tavalise suurema praepanni läbimõõduga.

Igasuguseid puust kausse teeb see mees: https://instagram.com/sprotkala

0
0
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Koka teenust. Valmistaks toidud mitmeks päevaks ja ka sügavkülmutamiseks.

Sama ja lisaks võiks ta algproduktid ka kohale tuua, poest ja turult kõik vähegi tervislikumad välja otsida, kribukirjad läbi uurida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
elokuu

Mul oleks vaja köögikappide sisu planeerijat/ümberpaigutajat vms, kes suudaks pisikese pinna peale välja mõelda, kus miski olla võiks nii, et võimalikultvähe ruumi võtaks ja ei pea poolt kappi tühjaks tegema, et midagi kasutusele võtta 😆

+2
0
Please wait...

Postitas:
NellaDellaLy

Mul oleks vaja sellist, kes täisteenusena poogiks vanad õunasordid noortele alustele.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millist toodet/teenust kindlasti koju telliks..