Esileht Koolilaps Millist ujumisklubi 9-aastasele poisile Tartus?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millist ujumisklubi 9-aastasele poisile Tartus?

Postitas:

Plaanis laps trenni panna.Kuna Tartus päris mitu klubi siis millised on teie kogemused ja millist soovitate/ei soovita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TUK ja treener Eric.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurim probleem hoopis see, et enamus lapsi on trenniga jätkanud peale algõpetust, kus nad käivad viieaastaselt. Kui 9a läheb esmakordselt ujumistrenni, siis pead uurima hoopis, kas ja millises klubis sellises vanuses algajate rühma on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 9-aastane käib Auras Ujumise spordiklubis (USK). Sel sügisel alustas, nii, et seal võetakse küll ka selles vanuses algajaid. Tundub, et talle meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algajate rühmad on igal pool, nii TUKis, USKis kui ka nt Arcticus. Väga suurt valikut sul ilmselt praegu pole. Minu 10-aastane on tegelenud ujumisega juba 5ndast eluaastast saadik, hetkel siis spordigrupis koos poistega, kellega kunagi alustas. Ujub TUKis, on ka klassikaaslasi, kes ujuvad USKis. Ega vahet pole, häid treenereid on mõlemal pool (üks algajate treener mulle isiklikult ei meeldinud, olude sunnil pidi laps aastajagu tema trennides käima, kuniks nö põhigruppi tagasi sai). Tema trennides oli totaalne taandareng ja tulemuste parandamise asemel läksid need võistlus võistluselt järjest halvemaks. Laps ise ütles, et ta on niikuinii rühmas kõige kiirem, et pole mõtet pingutadagi. Vat siis.

TUKis jaotatakse rühmad veesõbrad (harrastajad) ja spordisõbrad (kes täidavad normatiivid, treenivad spordigrupis ja osalevad võistlustel). Vaata, kuhu gruppi laps tahab/sobib ja siis vaata, millistel treeneritel millised grupid on.

Võid ka kirjutada otse info@tuk.ee ja saad kindlasti vastuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 12:15; 12.02 20:58; 12.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvi pärast küsin, et millised on 10.a inimese normatiivid ehk milline on piir vee- ja spordisõbra vahel.

Sobivad nii poisi kui ka tüdruku normid????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:36; 12.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan sünniaasta 2007 spordirühma norm 50m krooli max ajaga 40sek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvi pärast küsin, et millised on 10.a inimese normatiivid ehk milline on piir vee- ja spordisõbra vahel.

Sobivad nii poisi kui ka tüdruku normid????

Aga palun, minu 10-aastase poisi (sünd.2007a) treeneri poolt saadetud normide tabel:

50 VAB (ehk et 50m krooli) 37,98 sek
50 SEL (selili) 44,29 sek
50 RIN (nn konn) 49,55 sek
50 LIB (liblikas) 41,79 sek
100 VAB 1:25,63
100 KO (kompleks, ehk et LIB+SEL+RIN+VAB) 01:44,98
100 SEL 1:36,06
200 VAB 03:05,5
200 KO 03:28,9
400 VAB 6:27,09

Tegemist spordigrupiga. Tüdrukutele on kindlasti pisut teised normid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 12:15; 12.02 20:58; 12.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näedsa, ka 2x nädalas harjutades on võimalik olla 50 m ujumises spordirühma normide piires, va liblikas.
Teisi pikkusi pole lihtsalt keegi mõõtnud.

Tegelikult arvasin, et päris spordilaste ajad on ikka vähemalt 4-5 seki kiiremad. Kuigi, see pole üldse oluline. Peamine, et laps ise oleks rõõmus ja roosa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 08:36; 12.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tegelikkuses ongi “päris” spordilaste ajad kiiremad. Meie grupis on kõik poisid normid täitnud. Et grupis püsida, tuleb täita vähemalt kahe ala normid. Niipalju kui ma tulemusi jälginud olen, on kevadeks kõigil vähemalt 4-5 alal normid täidetud ja mitte napilt, vaid ikka ligi 8-12 sekundiga ajad ületatud. Grupis poisse, kes igal võistlusel oma vanusegrupis ka medalid kaela saavad.
Nii et kui poiss alal andekas, siis võid julgelt teda ujuma suunata 🙂

Muidugi, Kregor Zirki taolisi igas aastakäigus pole, kuid ka tema algustas ju vaikselt. Esmalt algajad, siis jätkas niisama hobikorras. Ta isa ütles mulle kunagi, et need tulemused hakkasid kuidagi…järkjärgult tulema. Et üks võistlus ja teine ja siis juba panid treenerid tähele, et andeks laps ja nii ta läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 12:15; 12.02 20:58; 12.02 22:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Millist ujumisklubi 9-aastasele poisile Tartus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.