Esileht Lapse ootamine Millist vankrit talvebeebile

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millist vankrit talvebeebile

Postitas:

Kas on juba plaanid tehtud, mis vankritega talvel kärutama hakkate?
Ma päris maal ei ela, aga lumega ikkagi näiteks Cybex Priam tundub liiga linnakäru ja eeldab täiesti puhtaid teid.
Bugaboo Fox jt BB mudelid meeldivad, aga need on liiga kallid, isegi järelturul.
EJ ei meeldi millegipärast, kuigi saan aru, et need on nö tangid, mis igalt poolt läbi lähevad ja on väga heade amortidega.
Mis variandid veel on? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt abiks pole, aga mul just Ej vanem mudel tank, kuna elangi maal ja kuigi lund lükatakse korrapäraselt on see maale täpselt paras.
Suveks kui laps suurem, ostan ilmselt sellise kergema – silma jäänud bumbleride indie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlengi jah, et kas siis ikkagi leppida selle EJ suure välimusega ja suveks midagi, mis kergem ja silmale ilusam 🙂 Või äkki ikka lükatakse teed nii puhtaks, et pole vaja suurt tanki 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnib septembris, ostetud EJ, kevadel/suvel ostan kergema käru juurde, lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Roan Emma ja selle ilmselt ka soetan. Päris maal ei ela, elan äärelinnas, aga talvel on siin teed sageli poole päevani lahti lükkamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kogemus ütleb, et EJ veereb nagu ime, igalt poolt kerge läbi lükata. Ja ei olnud põhjust ka hiljem muud käru osta. Igati mugav lapsele ja kärutajale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Millist vankrit talvebeebile