Esileht Väikelaps Millist võimlemisrühma Tartus soovitate

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Millist võimlemisrühma Tartus soovitate

Postitas:

Leidsin võimlemisklubid Janika, Diiva ja Rütmika, mis tunduvad kõik sarnased ja head. On kellelgi palunkogemusi ja soovitusi anda, et oleks kergem valikut teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 13:13; 08.04 15:44; 16.04 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diiva tegeleb ainult iluvõimlemisega, ehk üksikalaga. Rütmika ja Janika tegelevad nii ilu-kui ka rühmvõimlemisega. Mina soovitan Rütmikat, minu mõlemad tütred on seal käinud ja on klubi ja treeneritega väga rahul.

Ega alguses ei olegi väga vahet, millises klubis laps käib, see vahe lööb välja hiljem, kui tulemused hakkavad tulema.

Oluline on lihtsalt see, et kas sa soovid, et hiljem laps spetsialiseeruks ainult iluvõimlemisele või hoopis rühmvõimlemisele või mõlemale?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 22:51; 08.04 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diiva tegeleb ainult iluvõimlemisega, ehk üksikalaga. Rütmika ja Janika tegelevad nii ilu-kui ka rühmvõimlemisega. Mina soovitan Rütmikat, minu mõlemad tütred on seal käinud ja on klubi ja treeneritega väga rahul.

Ega alguses ei olegi väga vahet, millises klubis laps käib, see vahe lööb välja hiljem, kui tulemused hakkavad tulema.

Oluline on lihtsalt see, et kas sa soovid, et hiljem laps spetsialiseeruks ainult iluvõimlemisele või hoopis rühmvõimlemisele või mõlemale?

Ma nii kaugele polegi veel mõelnud????

Rütmika tundub mõnus klubi olevat jh seal ka peretrennid, kas seal oled läinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 13:13; 08.04 15:44; 16.04 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peretrennides käinud ei ole, aga olen teadlik, et need toimuvad/toimusid:)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 22:51; 08.04 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diiva – ainult iluvõimlemine

Rütmika – ilu- ja rühmvõimlemine

Janika – ilu-, rühm- ja tantsuline võimlemine

Kõigil omad miinused ja plussid. Väga palju oleneb, kes on treener. Ja seda igal pool. Ise valiksin algajate konkreetse treeneri järgi. Igas klubis on inimesi, kelle juurde viiks, ja igas klubis on neid, keda väldiks.

 

 

 

 

 

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 23:14; 13.04 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega alguses ei olegi väga vahet, millises klubis laps käib, see vahe lööb välja hiljem, kui tulemused hakkavad tulema.

Nõus, et alguses pole vahet. Vaidlen tulemuste osas. Kui vaadata praeguseid tulemusi, siis on igas klubis väga häid ind võimlejaid ja rühmi. Tase on viimastel aastatel muutunud üsna sarnaseks. Paar aastat tagasi oleksin teisiti öelnud, kuid asjad on muutunud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 23:14; 13.04 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Diiva – ainult iluvõimlemine

Rütmika – ilu- ja rühmvõimlemine

Janika – ilu-, rühm- ja tantsuline võimlemine

Kõigil omad miinused ja plussid. Väga palju oleneb, kes on treener. Ja seda igal pool. Ise valiksin algajate konkreetse treeneri järgi. Igas klubis on inimesi, kelle juurde viiks, ja igas klubis on neid, keda väldiks.

See oleks küll väga hea kui oskad nimeliselt soovitada ????</p>

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.04 13:13; 08.04 15:44; 16.04 20:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Millist võimlemisrühma Tartus soovitate