Esileht Koolilaps Millist voodit teismelisele poisile?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Millist voodit teismelisele poisile?

Postitas:
Kägu

Meil mõlemal lapsel 90×200 cm voodid, ühel lapsel ongi suhteliselt väike tuba, sinna laiem eriti ei mahukski, teisel oleks ruumi küll. Ühel on täiesti tavaline peatsi ja jalutsiga voodi, tema puhul oleks pidanud küll jalutsita variandi valima, praegu on ta juba 190cm pikk. Tisel selline maast veidi kõrgem ja all paljude sahtiltega voodi ( https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.shoppa.ee%2Fi%2Flgrd%2Fproducts%2F580x580%2F3%2F5%2F8%2F6%2F3586540_voodi-pelle-90×200-8106.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.shoppa.ee%2Fp%2Fmannipuidust-voodi-pelle-90×200-cm%2F6461501&tbnid=eX_xL7_XdO5CaM&vet=12ahUKEwjk0MXxs678AhVlhosKHXJBDaQQMygAegUIARCyAQ..i&docid=M57PuAm59ykDtM&w=580&h=580&q=m%C3%A4nnipuust%20voodi%2090×200&ved=2ahUKEwjk0MXxs678AhVlhosKHXJBDaQQMygAegUIARCyAQ).

Ühel on juba teist aastat kindel kaaslane, aga üksteise poole ööbima ei jääda.

Kui sõbrad külas, siis magatakse põrandal ja madratsil Ühise laia voodi jagamine sobiks vast algklassides.

Minu jaoks on 90cm täiesti ok, olen reisidel ja hotellides hästi maganud, 120-140 sobiks ka, veel laiemal magaks vist ikka “enda poolel” nagu harjunud olen.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küll väga tore, aga vaevalt siiski normiks? Mis mõttega võrrelda ema enda üksi laias voodis magamist, mis tõenäoliselt toimub magamistoas, mida suures osas täidabki voodi?

See, mis teistel on, ei ole ju oluline. Teemaalgataja ütleb ju, et 140cm voodi mahuks. Vastavalt sellele ka vastused. Kui ei mahuks, siis loomulikult sobiks kitsam ka. Aga kui mahub, siis miks peab kitsamalt, suuremas on mõnus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsime ca 7 klassis käivale poisile 140cm laia kontinentaalvoodi. Kümnenda lõpus tekkiski tüdruk kõrvale.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küll väga tore, aga vaevalt siiski normiks? Mis mõttega võrrelda ema enda üksi laias voodis magamist, mis tõenäoliselt toimub magamistoas, mida suures osas täidabki voodi?

See, mis teistel on, ei ole ju oluline. Teemaalgataja ütleb ju, et 140cm voodi mahuks. Vastavalt sellele ka vastused. Kui ei mahuks, siis loomulikult sobiks kitsam ka. Aga kui mahub, siis miks peab kitsamalt, suuremas on mõnus.

Kui ruumi on, siis osta 140cm

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et emad just poistele ostavad laia voodi, et võimalikku pruuti pojale kaissu mahutada 😀

Aga tüdrukute emad peikasid nii väga tütre voodisse ei oota 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti nõme oleks 10 klassi poisile hakata sõnu lugema, et tüdrukuga koos magada ei luba vanemad. Elu on õpetanud, et see suhtumine ei vii kuhugi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omast kogemusest tean öelda, et saab ka kitsas voodis magada ???? noored ja srmunud mahuvad igale poole????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et emad just poistele ostavad laia voodi, et võimalikku pruuti pojale kaissu mahutada ????

Aga tüdrukute emad peikasid nii väga tütre voodisse ei oota ????

Tänane 15-aastane teoreetiliselt võib juba täitsa tõsiseltvõetava kihlatuga kümne aasta pärast vanemate koju tulla ???? Ja mõtlen ka ise nii, et kuhu nad siis ikka magama paigutada, kui mitte poja tuppa. Korraliku voodiga ei juhtu midagi, madratsit saab vahetada.

Aga noh, eks nende varasemate girlfriendidega on muidugi nii ja naa ning keeruline. Siis kipuvad mõlemad kodust ära ju, kui nad ei poisi ega tüdruku kodus oodatud ei ole. Teismelised lihtsalt on sellised “leidlikud”, leitakse see võimalus mujal. Midagi teha pole. Aga no selge see, et eks tüdrukute emad-isad ikka tunnevad suuremat vastutust. Ja võrdõiguslikkus või mitte,  aga kahjuks on looduse poolt seatud nii, et rasedaks jääb ja lapse sünnitab ikkagi tüdruk. Mis võib tähendada haridustee lõppu või katkestamist kehvemal juhul ja seda sõltumata sellest, kas poisi vanemad toetavad või mitte. Seega, parem mitte tekitada olukordi, kus noored kokku saavad ainult pidudel (koos alloholiga) vms kahtlases olukorras. Pigem siis juba emma-kumma kodus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati tulevad need, kelle lapsed lähevad kuhugi kangi alla seksima, kui “tüdruku ega poisi kodus ei lubata.” See, et abieluvoodit lapse tuppa ei pane, ei tähenda, et intiimsused keelatud peaks olema. Aga mingi kodu-kooselu ei pea ka ometi selles vanuses mängima.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati tulevad need, kelle lapsed lähevad kuhugi kangi alla seksima, kui “tüdruku ega poisi kodus ei lubata.” See, et abieluvoodit lapse tuppa ei pane, ei tähenda, et intiimsused keelatud peaks olema. Aga mingi kodu-kooselu ei pea ka ometi selles vanuses mängima.

Ei saa aru, mis on kodu kooselu mängimine? Minu poisi tüdruk on meie juures ööseks mõnikord nädalavahetustel ja koolivaheajal. Nagu ikka sõbrad on üksteisel külas. Ok, need sõbrad magavad samas voodis. Ei näe põhjust draamat teha ja nimetada seda kodukooselu mängimiseks.

Keelamine, nina kirtsutamine, tänitamine viib halbade suheteni lastega ja võimalused koos olla leitakse mujal.  Mul on nii oma lastega kui poisi tüdrukuga väga normaalne suhe.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati tulevad need, kelle lapsed lähevad kuhugi kangi alla seksima, kui “tüdruku ega poisi kodus ei lubata.” See, et abieluvoodit lapse tuppa ei pane, ei tähenda, et intiimsused keelatud peaks olema. Aga mingi kodu-kooselu ei pea ka ometi selles vanuses mängima.

140-cm laiuse voodi lapse tuppa panemise mõte ei ole ometi abieluvoodi panemine. Lihtsalt laias voodis on mugavam magada. Ja lisaks on tulevikus seal võimalik ka kahekesi magada. Kui märkasid, siis teemaalgatuses on, et 80*200 voodi hakkab väikseks jääma. No mis valikud siis üldse on,  vaevalt see 10cm enam päästab, nii et 90m tõesti osta ei ole mõtet. Seega 120 või 140. Mõlemat võib hea tahtmise korral ka abieluvoodiks nimetada ,kuigi minu jaoks ei anna alla 160cm küll abielu voodi mõõtu välja. Oma kodus võiks inimesel ikka mugav olla.

Ma ei saa aru, kust tuleb see mõte, et kui 140cm voodi ostetakse, siis peaks tingimata juba teismelisena seal kaaslane kõrval olema? No ei pea. Teismelisena laiutab seal üksi ja kui kunagi tulevikus oma elu elab, saab seal ka kaaslasega magada, kui vanematel külas käivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, kui laps välja kolib ja oma pere loob, siis leiab  toale muu kasutuse. Külla tullakse, siis on lahtikäiv diivan, kus üks-kaks ööd magada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, kui laps välja kolib ja oma pere loob, siis leiab toale muu kasutuse. Külla tullakse, siis on lahtikäiv diivan, kus üks-kaks ööd magada.

Mis kasutuse sa siis leiad? Mina môtlen küll et tulevad lastelastega külla. Mul titevoodid ka alles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, kui laps välja kolib ja oma pere loob, siis leiab toale muu kasutuse. Külla tullakse, siis on lahtikäiv diivan, kus üks-kaks ööd magada.

Mis kasutuse sa siis leiad? Mina môtlen küll et tulevad lastelastega külla. Mul titevoodid ka alles.

Ma teeksin trennitoa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil 200×90 madratsiga voodid, nii nad ise valisid, ju siis sobib. Sõbrad magavad diivanil, välivoodil, õhkmadratsitel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, kui laps välja kolib ja oma pere loob, siis leiab toale muu kasutuse. Külla tullakse, siis on lahtikäiv diivan, kus üks-kaks ööd magada.

Jah, muidugi uus otstarve. Mul kaks last juba oma elu peale kolinud ja nende toad koos seal olnud vooditega on kasutusel külaliste tubadena. Kasutavad vahel lähedased, sealhulgas ka nad ise, kui siin ööbivad? Muud kasutust ma ei oska ega soovi leida. Välja üürima ma kahe tuba oma kodust ei hakka ja ruumipuudust meil ei ole, et pikisilmi last tubade vabanemist oleksime oodanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, kas lastel ei ole piinlik oma vanematekodus seksida, kui vanemad samal ajal kõrvaltoas on? Ma olen juba paar aastakümmet abielus, aga ei ole kunagi oma vanemate katuse all seksinud. Alaealisena tundus kuidagi kohatu pelk mõtegi, et vanemate kodus olles oma toas seksiks, ehkki tõsiseltvõetav poiss-sõber umbes 17-aastasena tekkis juba küll. Magama läks ta siiski alati oma koju ja ka mina ei jäänud kunagi tema poole ööseks.

Isegi abielus olles pole mul olnud vajadust vanemate juurde külla minnes seksima kukkuda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pikad poisid ja magavad voodis risti, 90 cm voodi on väike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, kas lastel ei ole piinlik oma vanematekodus seksida, kui vanemad samal ajal kõrvaltoas on? Ma olen juba paar aastakümmet abielus, aga ei ole kunagi oma vanemate katuse all seksinud. Alaealisena tundus kuidagi kohatu pelk mõtegi, et vanemate kodus olles oma toas seksiks, ehkki tõsiseltvõetav poiss-sõber umbes 17-aastasena tekkis juba küll. Magama läks ta siiski alati oma koju ja ka mina ei jäänud kunagi tema poole ööseks.

Isegi abielus olles pole mul olnud vajadust vanemate juurde külla minnes seksima kukkuda.

Pooled noortest alustavad seksuaalelu üle 17-aastasena, aga suur osa teeb seda esimest korda tõesti kodus enne seda vanust. Mina olen see, kes siin teema 1-inimese voodi kasuks on rääkinud ja lastele suurt voodit enne täiskasvanuiga ei plaani osta. Aga hiljem vanemaid külastades miskit põdeda on küll juba teine äärmus.
Ilmselgelt ei tähenda see valjuhäälset ja trampivat seksi sel juhul, aga eks ikka võib ju ette tulla.
Aga see ei puutu enam teemasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie küsisime lapselt, millist ta tahaks – ikka võimalikult laia. Ruumi jagus ja ostsime 160×200 just selle mõttega, et voodi jääb ju aastakümneteks ja vaja läheb ikka. Tütar elas kodus peaaegu magistri lõpuni ja leidis ka elukaaslase, elasidki paar aastat meil. Nüüd on nad ammu oma kodus, aga siin käivad tihti. Vanem laps käib oma perega samuti, ostsime ühe lahtikäiva diivani juurdegi. Üks 90 cm voodi on ka, aga seal ei taha isegi 6-aastane lapselaps magada, kitsas olevat, tekk libisevat põrandale ja paar korda on välja ka kukkunud. Meil on see voodi küll asja eest siiani. Ma ei tea, miks keegi 140 cm voodit just abieluvoodiks nimetab, sel pole abieluga küll mingit seost.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Koolilaps Millist voodit teismelisele poisile?