Esileht Ilu Millist žiletti kasutate raseerimiseks?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millist žiletti kasutate raseerimiseks?

Postitas:

Palun soovitage oma žiletiterasid, millega väga rahul olete? Nii kaenlaaluste kui jalgade raseerimiseks.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 09:47; 07.07 14:58; 18.02 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib see, millel mingi seep vms äärtes on, Gilette Venus&Olay

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik oli Gillette Sensor Excel for Women, aga nüüd seda Eestis ei müüda 🙁 Ei suuda leida asendust mis oleks sama hea. Tekkis mõte proovida meeste raseerijat Gilette Mach 3, kas keegi proovis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

meeldib ka seebiribaga Venus. Samas see riba kipub suht ruttu ära tulema kahjuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik oli Gillette Sensor Excel for Women, aga nüüd seda Eestis ei müüda ???? Ei suuda leida asendust mis oleks sama hea. Tekkis mõte proovida meeste raseerijat Gilette Mach 3, kas keegi proovis?

Minule see Mach 3 meestekas meeldib. Ainult et kulub neid päris palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad wilkinson swordi omad. Meeste omad on naiste omadega pea 100% (kui polegi) samad, värvi vahe, kuid meeste omad on soodsamad.
https://www.superdrug.com/medias/sys_master/side-zoom/side-zoom/8844987826206/Wilkinson-Sword-Xtreme-Three-Razor-x-4-774828.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei ole disaini-peapesuohver ja kasutan ühekordseid. Aga muidugi mitte ainult ühe korra – terad on neil kenasti teravad ja saab sama palju kasutada nagu vahetatavate teradega raseerijal, ainult et kordades odavam.

Igasugused muud seebiribad ja blabla on puhtalt ajupesu. Määri seepi vmt otse jalgadele ja mingit seebiriba pole vaja. Ise raseerin küll ilma vahendita lihtsalt märgu jalgu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei ole disaini-peapesuohver ja kasutan ühekordseid. Aga muidugi mitte ainult ühe korra – terad on neil kenasti teravad ja saab sama palju kasutada nagu vahetatavate teradega raseerijal, ainult et kordades odavam.

Igasugused muud seebiribad ja blabla on puhtalt ajupesu. Määri seepi vmt otse jalgadele ja mingit seebiriba pole vaja. Ise raseerin küll ilma vahendita lihtsalt märgu jalgu.

Kasutasin pikalt tavalisi kõige odavamaid ühekordseid. Noh, ei osanud paremat tahta, käisid kah. Eksperimendi mõttes ostsin 6€/4tk paki, mis firma oma, ei mäleta. Miski summer edition variant. No kohe teine asi. Pea liigub! Teeb raseerimise tunduvalt mugavamaks. Peavad kauem vastu kui need kõige odavamad nikatsid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaieldamatult kõige parema tulemuse saab nende metallist raseerijatega, mille vahele käivad žiletiterad. Tunduvalt odavam tuleb ka, sest ostad ainult uusi terasid, ja nende hind on suht olenematud. Loodussõbralik ka äravisatava plasti asemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne olid lemmikud vist Gillette Fusion, aga viimased aastad kasutan Merkur žiletti (ingl k safety razor). Vahetusterad maksavad vaid sente.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venus, see tavaline, juba aastaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Millist žiletti kasutate raseerimiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.