Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Milliste hobidega tegelete

Postitas:
Kägu

Huvitav oleks lugeda millised erinevad hobid inimestel on.
Tahaks ise ka midagi teha/millegagi tegeleda, aga ei ole veel seda õiget asja leidnud.
Vb saaksin siit mõne huvitava hobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Milliste hobidega tegelete

Ma joonistan/maalin ja vist päris hästi, sest tuttavad ja võõrad kiidavad, ostjaid on ka. Kunagi tahaksin kunstiga täiskohaga tegeleda ja Kunstiakadeemias hariduse saada.
Praegune suund on hoopis teine – IT – ei ole nii südamelähedane

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laulan kahes kooris. Sporti teen ka, käin rühmatreeningutes , sõidan rattaga, rulluiskudega. Sellel suvel tegin tutvust lohesurfiga- väga mõnus! Fotograafiafa tegelen ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomingulisus avaldub mul erinevate materjalide ja värvidega katsetades. Vahel teen ka ehteid. Maalin mööblit, maale, seinu, kujundan palju jne. Ühesõnaga kogu vaba aja veedan midagi nokitsedes, tihti abiliseks laps. Unistus on taas tegeleda ratsutamisega, kuid tervise tõttu on see riskantne ettevõtmine. Käin ka kõhutantsu tantsimas kui näen, et kõhule hakkab kogunema väike pekike ehk siis aasta peale jagatuna ca 7kuud tantsimist talvisemal perioodil 😛

Please wait...
Postitas:
janii

Blogin

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju loen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loen palju, käin teatris, armastan sci-fi filme, vanamuusikat, maalin, käin ujumas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

koon pitssalle ajaviiteks, ise neid ei kanna ja müüa ka ei õnnestu, seisavad niisama

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]koon pitssalle ajaviiteks, ise neid ei kanna ja müüa ka ei õnnestu, seisavad niisama[/tsitaat]Miks müüa ei õnnestu? Tee kenad pildid ja pane kas või http://www.etsy.com/ üles. Ise ostaksin meeleldi kunagi ühe haapsalu rätiku.

Please wait...
Postitas:
metsasusi

sporti teen. Pump, jooksmine, jalgratas, talveperioodil ujumine ja tahaks jõusaaliga ka nüüd tutvust teha jne Käiks iga päev trennis kui vaid aega oleks. Eriti meeldivad viimasel ajal jooksu ja ratta intervallid, kuulan muusikat ja muudkui sprindin, täielik vabaduse tunne 🙂

Kunsti, muusika ja käsitöö anne puudub täielikult. Raamatuid pole ka aega eriti lugeda, sest kui mul tekib 1h laste ja töö vaba aega, siis ma lähen sportima. Vanaduses vast loen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]metsasusi kirjutas:[/small]
[tsitaat] Raamatuid pole ka aega eriti lugeda, sest kui mul tekib 1h laste ja töö vaba aega, siis ma lähen sportima. [/tsitaat]Küsimus pole ajas, vaid tahtmises ja huvis. 😀 Samamoodi väidavad need lugejad, et neil pole aega trennis käia – kui üks vaba tund tekibki, siis tuleb ju lugeda. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perekoolis käin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen imelisi sojavajast lõhnaküünlaid 🙂 Täielik teraapia minu jaoks.

Igasuguseid kreeme, huulepalsameid, seepe jne. teen ka vahel, kui tuju peale tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kütan koertega mööda näituseid, trenne ja võistlusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhiline hobi on fotograafia, teist kohta jagavad lugemine ja filmid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eraldi hobisid ei ole, on meeldivad tegevused – näiteks aiandus ja hoidiste tegemine. meeldis proovida uusi retsepte jne. armastan lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu suurim hobi on ilmselt lugemine, seejärel teater-kino ja reisimine, igapäevaselt tegelen hobustega, siis veel aianduse ja kokkamisega, kokkamisega siis nii, et mitte ei tee lihtsalt kartul-kaste õhtul perele vaid katsetan igasugu uusi retsepte, uusi kooslusi, pildistan toidu ja panen koos retseptiga oma blogisse. Aiapildid lähevad ka blogisse, samuti kõik aiandusalased nõuanded ja tarkuseterad. Aga on ka selliseid väiksemaid hobisid, millega aeg-ajalt tegelen, näiteks kudumine, õmblemine, scrapbookimine jne. Veel on mul tõsine youtube´i sõltuvus, sealt kuulan-vaatan iiigasugu asju – filme, õppevideosid jne, aga otsin ka muusikat albumite kaupa. Oleks ainult aega rohkem 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kütan koertega mööda näituseid, trenne ja võistlusi.[/tsitaat]
Ma juba mõtlesin, et ma ainus kellel selline hullumeelne hobi on. Igatahes naudin näituseid, olenemata tulemustest, hing kohe puhkab platsil!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fotograafia. Mõtlen juba lausa eriala vahetada 🙂
Lugemine, aga seda enam päris hobina ei võta, pigem meelelahutusena. Kunagi varem tegelesin ikka tõsiselt: nii lugemise + kriitika uurimise + uute autoritega tutvumise + oma raamatukogu koostamisega. Osalesin raamatufoorumites. Olin kursis kirjandusliku eluga Eestis ja laias maailmas ka mingil määral. Nüüd jõuan ainult juba soetatud raamatuid vahel lugeda…
Meisterdamine/käsitöö. Siin tulevad tuhinad vastavalt meeleolule. Jõuluehted, kaardid, nukumajad, tahvlid seintele, mööbli tuunimine, nukkude õmblemine jne. Tihti koos lastega. Vahel tuleb ka mingi pidurdamatu kudumistung peale 😀 Ja eriline tung on mul osta kokku lõngasid, võiksin varsti poe avada.
Vintage kleidid. Kogun neid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogun vanu Barbie nukke ja nende aksessuaare (riided, lemmikloomad jne). Olen spetsialiseerunud 90-ndate algusele – see on aeg, mil ma ise nukkudega mängisin ja neid endale igatsesin. Meie pere oli üsna vaene ja neid ilusaid nukke ma endale eriti ei saanud, põhiliselt olid mul Barbie-taolised odavamad analoogid. Mäletan siiamaani, millise igatsusega ma vaatasin neid päris Barbiesid poes ja millise vaimustusega lugesin nende tutvustusi Tähekese ajakirjast. Nüüd, täiskasvanueas, olen hakanudki ostma endale kõiki neid nukke, mida tookord sai igatsetud. Väikesele tütrele meeldib mu hobi väga 🙂 Luban tal nendega ka mängida, kuigi ettevaatlikult muidugi, sest eelkõige on need siiski iluasjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sooviksin hoopis teada, kui vanad teie lapsed on kui emmede hobiks lugemine, teater, kino, jms.

Mul kaks last kuni 5 aastat ning küll ühegi hobiga ei jõua tegeleda.
Õhtul koju, süüa tegema, koristama, nädalavahetusel aed vaja järjepeale saada puud valmis tuua jne.

Vahest harva kui mehega diili teen, siis saan tunniks -kaheks jooksma (talvel suusatama) aga see on kõik.

Isegi telekat ei saa õhtul vaadata, sest laste kisa, kakluse ning lõputute küsimusete taustal lihtsalt ei kuule midagi. Magama jäävad ka alles peale kümmet, ehk tavaliselt jään enne lapsi magama :S

Ehk oskate öelda, millal see aeg saabub, kui saan ka raamatut lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugemine niikuinii, see on vast elementaarne.
2 aastat tagasi hakkasin tegelema mosaiigiga, mis pakub lõputuid võimalusi.
Kogun üht teatud keraamika liiki mida toodeti 50.-70.aastatel (mitte Eesti keraamika, kuigi ka see on fantastiline).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lugemine, kino, trenn. Keegi küsis laste vanust – mul on 6-aastased kaksikud, hobidega tegemist see ei sega, raske oli ainult laste esimene eluaasta, kui oli palju terviseprobleeme ja vähe und. Magan enne tääpäevi öösel 5-6 tundi, see annab võimalsue õhtud pikaks ja mõnusaks muuta. Nädalavahetuseti siis magan 12-14 tundi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega 4 aastase kõrvalt palju ei jõua, hobideks siis kudumine, heegeldamine, lugemine, küpsetamine, fotograafia, ehete valmistamine, õmblemine, mööbli uuendamine ja valmistamine, mootorattad ( street fighter ja krossiakd) autod,matkamine, kalastamine…. ja tahaks veel nii palju asju proovida ja katsetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kevadest sügiseni aiandus, sport, matkamine. Sügisest kevadeni käsitöö igasugune (heegeldamine, kudumine, õmblemine jne), loen palju ja muidugi sport. Sportlane mina ei ole, pean end tervisesportlaseks. Võistlustel käin ja trenni teen palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

klassikaline muusika, iga päev harjutan ja ôpin. koon, kui närv must. seenel-marjul käin, raamatuid loen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Personal finance-personaalne rahandus? Kindlasti on sellele parem t6lge.
Loen raamatuid selle kohta, vaatan saateid, loen netist ja korraldan hea meelega oma pere raha asju. Vaga meeldib.
Hakkasin sellega tegelema, sest tahtsin rohkem vaba aega ja vahem t66d teha. Meie peres tootame kolmekesi-mees, mina ja meie eelnevalt teenitud raha. Kuna meie raha teenib perele raha, siis mina t@iskohaga t66l k@ima ei pea.
Vabal ajal on tegemist kyllaga, aga lemmik on reisimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb, tuleb. Üsna pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehteid valmistan, alguses oli hobi korras, nüüd müün näitustel ja käsitöö laatadel. Sain just rõõmustavad uudised, et üks kunstigaleriii on huvitatud mu kollektsioonist ja üks ajakiri tahab artikli avaldada. Paar korda nädalas käin tunde võtmas, et uusi oskusi omandada ja stuudiot kasutada. Tegelikult oleks veel huvitatud skulptuurist, keraamikast ja siidimaalist, aga pere kõrvalt nende jaoks aega parima tahtmise juures küll ei leia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pillimäng (iga päev harjutan ja võtan regulaarselt tunde). Koorilaul. Lugemine.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete