Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Milliste hobidega tegelete

Postitas:

kasitoo

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin alles heegeldama beebile igasugu asju. Papusid, kindaid, tekke, mütse…. Hetkel katsikuks beebitekki heegeldamine pooleli. Järgmiseks kavas oma beebile mõnus kampsun teha. Üritan ka oma töid müüa, aga kahjuks pole veel õnneks läinud. Aga enda beebile ja tuttavatele kingiks on kaa põnev heegeldada

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PEamiselt tegelen kudumise ja heegeldamisega, ka õmblen hea meelega lapsele riideid. Ka koon kaltsuvaipasid, see meil emaga ühine “hull” hobi. Kui aega rohkem, siis meeldib teha puutööd, millele hiljem maalin. Ja kui eriline ideeküllus üle pea lööb, siis tegelen tiffaniga (klaasikunst). See on eriti rahustav tegevus minu jaoks ja ma tõeliselt naudin seda aega!
Tulevikus plaanin proovida seebitegu, viltimist ning hakata õmblema nukuriideid. Olen aastate peale kokku kogunud erinevate ajastute ja mõõtudega nukke, mille järgi oleks mõnus riideid disainida.
Ka armastan tõeliselt rahustavat ja meelivabastavat mootorrattasõitu. Kahjuks väikse lapse kõrvalt enam nii palju kihutamas käia ei saa ja see hooaeg jääb üldse vahele, kuna teine laps tulemas. Esimesega sai käidud veel 5 raseduskuul aeg-ajalt tiirutamas, siis enam riided selga ei mahtunud (eks nüüd tule kõvasti miinuseid…) Ah-jaa, mulle meeldib ka masinaid remontida. Kui vähegi juurde pääseb ja mõistus võtab, siis vahetan oma autol ise juppe 😛

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti tegelesin joonistamise ja luuletamisega, need nüüd tahaplaanile jäänud.

Praegu ostsin heegeldamise asjad, proovin sellega kätt nüüd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Personal finance-personaalne rahandus? Kindlasti on sellele parem t6lge.
Loen raamatuid selle kohta, vaatan saateid, loen netist ja korraldan hea meelega oma pere raha asju. Vaga meeldib.
Hakkasin sellega tegelema, sest tahtsin rohkem vaba aega ja vahem t66d teha. Meie peres tootame kolmekesi-mees, mina ja meie eelnevalt teenitud raha. Kuna meie raha teenib perele raha, siis mina t@iskohaga t66l k@ima ei pea.
Vabal ajal on tegemist kyllaga, aga lemmik on reisimine.

Kas tahaksid jagada mulle, kust sa alguses uurima ja puurima hakkasid seda valdkonda? Mind väga huvitab, sest praegu seisab raha niisama hoiusel ja kohe kurb on mõelda, kuidas inflatsioon seda närib. Aga ise ka midagi tarka sellega peale ei oska hakata.
Võib-olla saadad mulle mõne soovituse pallimeri@gmail.com ja kui ma ka juba veits osavam, siis saaks kogemusi/nippe vahetada- nagu hobiring või nii 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Scrapbooking ja ehete tegemine. Mõlemad suht kulukad minu jaoks. Lugemine on veel õnneks tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen terve elu tantsinud ja teen seda edaspidigi. Tantsutrupp MODUS on põhiline koht – stepp, lindy hop, võimlemine – saab palju erinevat ühest kohast.
Raamatuid loen ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ratsutan….Lapsed on mul vanuses 11, 8, 7 ja 1,5…. kui tahta, siis ikka leiab aega 😉 Kui mina hobusega mööda metsi ja põlde kulgen, siis on lapsed isaga kodus. Suuremad käivad juba sõitmas kaasas 🙂 Arvan, et see ongi minu hobi…või on see lihtsalt minu elu? 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängin koos mehega golfi. Suvel rohkem ning talvel käime reisimas/mängimas. Väga tore harrastus ning näeb ka päris väikeseid lapsi seal koos vanematega askeldamas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjandus, jooksmine, golf.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana mööbli restaureerimine, nii palju kui mu oskused lubavad. Ülejõu projekte ette ei võta aga sellliseid, kus tarvis vaid väikest värskenduskuuri, oskan juba teha küll. Lisaks fotograafia, veel kuulan palju podcaste – nii eesti kui ameerika omi. Meeldib väga trenni teha, kui põlved ainult rohkem lubaks. Vahel satun nii hoogu, et ületreenitusest on põlvevigastus kerge tekkima ja siis jälle mitu nädalat untsus. Uuel aastal plaanis teha 21DayFix Beachbody challenge. Oh, asju on palju …. remonti meeldib ka teha, ja mööblit aegaajalt kodus ümber tõsta. Käin Pinterestis iga päev sisekujundus lahendusi uurimas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hobi on patsid ja soengud. “Pisiku” sain juba päris väikse tüdrukuna kui ema õhtuti köögis istus ja ma tema peal patsi harjutasin. Lisaks olin lapsepõlves päris sageli ema töö juures, kus juuksuritööd pealt nägin.
Kooliajal oli kindel soov saada juuksuriks (õigemini mitte lihtsalt juuksuriks vaid meistriks). Valisin siiski teise tee ja läksin ülikooli. Tagantjärele saan öelda, et tegin õige valiku. Nagu minu ema on enda ameti kohta alati öelnud, et tema töö on tema hobi, võin ka mina enda praeguse ameti kohta öelda, et minu töö on minu hobi. Aga patsid ja soengud on ikka hobiks jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatud ja lugemine, teater, jalgrattasõit ja mälumämg.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere hobi on geopeitus, kalastamine ja matkamine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatud ja lugemine, teater, jalgrattasõit ja mälumämg.

Aitäh, tundmatu kägu 🙂 täpselt minu hobide loetelu, lisaks segakooris laulmine ja orienteerumine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värviraamatute värvimine.
Koer – jalutamine, hoolitsus, koertefoorumid jms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on see õnn, et töö ja hobi lähevad kokku ehk et raamatute kirjutamine.
Loomulikult ka lugemine. Naiskooris laulan ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värviraamatute värvimine.

minule ka meeldib värviraamatuid värvida, võin end unustada. meeldib ehteid teha ja ka kalosse maalida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kudumine meeldib väga, eriti meeldib pitssalle teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hobi on hobuse omamine ehk siis mitte ainult ratsutamine, vaid hoolitsemine, ennast regulaarselt uute asjadega kurssi viimine, pidevalt uute tervisehädade avastamine ja selle kõrvalt juba loomaarstiks õppimine ning pangaröövi kavandamine, kui mõni vajalik varustus otsad annab või järjekordne vet.arve tuleb tasuda. 🙂 Aga see-eest pakub see kõik suurt huvi ja rõõmu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatud ja lugemine, teater, jalgrattasõit ja mälumämg.

Kus mälumänge harrastad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen igal võimalusel ja seda sõna otseses mõttes. Hoolimata lapse vanusest lugesin. Kui laps oli kärus unel, siis istusin pargipingile ja lugesin hunnikute kaupa. Nüüd on mul alati autos raamat käepärast. Kui kedagi kuskil kooli või trenni juures ootan, siis jõuan alati natuke lugeda. Kodus teine raamat järjepeal. Loen õhtul kas või jupikese. Hea uni tuleb. Rannas olen ka alati nina raamatus. Laps loeb ka palju.
Kui tuju tuleb teeme koos käsitööd. Armastan filmida ja filme kokku monteerida. Kuna kõigil peres sellised nokitsemise huvid, siis kodu väga sassi lähegi 🙂 Kindlasti ei korista nädalavahetusel reeglina. Tööpäeviti, kui muud teha väga ei jõua, siis pigem sebin. Nädalavahetustel tegeleme meeldivate asjadega, mis rohkem aega võtavad. Matkata looduses meeldib kõigile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teen ehteid http://www.kaikubja.com/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, kas trenn kuulub hobide hulka, see kuulub rühma, mis näiteks sööminen ja magamine. Ilma trennita ei püsi ju elujòuline.
Minul on ka trenn iga päev. Loeks rohkem, aga kui õhtul ennen magamaminekut raamatu lahti teen, siis jaksan 2 lehekülge lugeda, siis vajub silm kinni.
Nädalalõppudel käin vahel shoppamas, vaatan, mida uut ja ostan seda, mida vaja.
Siis on teater, kino! Reiside planeerimine. See viib üllatavalt palju aega.
Siis veel sõbrannadega kokkusaamine, külla käimine. Sügisel veel uus keel, nädalas korra.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su kodulk pole siiani aktiivne. Hea meelega oleks vaadanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel aerutan isikliku kajakiga, lisaks agility koeraga

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 22:00; 03.01 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatud ja suured pusled on minu kiiks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabatahtlik töö, lugemine, heaks lapsevanemaks olemine. See viimane siis tähendab seda, et ma uurin palju lapsekasvatusteemalisi (teaduslikke) raamatuid jms pedagoogidele mõeldud materjale, meisterdan lastele mänge, katsetan erinevaid teooriaid jms nende peal ning olen kohal nende jaoks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmblen, koon, küpsetan, teen puulusikaid, kokkan, aiaga tegelen, lõikan õunapuud ise, enne uurin ja siis teen, kasvatan natuke lilli, muruniitmine on mulle hobi, kuna teha tuleb nagunii, siis enamsti teen mina, see on mulle nagu meditatsioon. Ja naudin pärast imelist tulemus. Jalgrattaga sõidan, autoga sõidan, sorti ei tee, aga meeldib sõita mööda eesti tunne oma kodumaad-külavaheteedel. ja maja remondin, kuna see tegevus on töö kõrvalt ja mulle meeldib seda teha, eriti seda lõppotsa, viimistlust ja kujundust, siis vist võib hobiks lugeda küll. Mistardema lastga looduslikust ja taaskasutustoorainest, kah hobi. Ühttist ikka tuleb.AAA, trennis käin veel kah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.