Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Milliste hobidega tegelete

Postitas:
Kägu

käsitöö ja võitluskunstid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen juba aastaid ehteid – kõrvarõngad, käevõrud, nabaneedid ja samuti uuema asjana käsitöösokid, kindad ja beebimütsid. Alustasin umbes 10a tagasi lihtalt niisama oma tarbeks ja sõbrannadele tegemiseks. Nemad omakorda rääkisid minust oma tuttavatele. Ajaga on sellest saanud ka mu ainus elatusallikas. Olen end üles töötanud ja järk-järgult palgatööst saanud loobuda. Linki panema ei hakka, siin perekoolis arvataks siis kohe, et odav viis enesele reklaami tegemiseks 🙂 Aga oman oma Facebooki lehte ja kindlasti päris paljud teie seast ka teavad seda lehte ja on isegi ostnud mult miskit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Postitants

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogun Tarbeklaasi. Ja seda Soome kirbukatelt 🙂 Taaskasutuskeskusest saab ka soodsalt, aga Balti jaama antiigiärides on liiga kallid. Tarbeklaasi Kaku sarja pole veel kuskil müügil näinud, äkki siin kellelgi on pakkuda? 🙂

Ehteid olen ka teinud, iseendale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õmblen, sellest on saanud minu töö ja teised hobid ootavad riiulil (kaheldavasti jäävadki ootama).
Kevadest sügiseni on hobiks aed ja kasvuhoone. Teen hoidiseid. Remondin, viimistlen, sisekujundan. Pinterest oma ideedega on samuti igapäevane ja und äraajav hobi.

Fotograafia köidab ja nõuab arendamist.

Kui elaksin linnakorteris, kus energiat rohkem üle jääb, harrastaksin rohkem sporti: jookseksin ja külastaksin regulaarselt ujulat/spad, või harrastaksin triatloni.

Raamatuid loen igaõhtuselt teleri ees, sest enamus saateid on nii mõttetud.

Kui aega oleks kasvataksin rohkem lilli, kujundaksin kauneid istutusalasid/peenraid. Teeksin sügiseti siidrit või koduveini. Peaksin mõnda kana.

Aga olen aru saanud, et nii süviti, nagu mõni eelpoolkirjutaja välja toob ja minagi tahaks (hankida vastavat kirjandust, õppida, süveneda) jõuab vaid ühe või max. paari hobiga.

Tore on teie huvisid lugeda, paljude juures ära tunda, mida kõike teha tahaks. Mõne hingepõhja unustatud hobi peaks isegi üles korjama.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Esileht Hobinurk Milliste hobidega tegelete