Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:

Hirrrmus tige. Ostsin vahelduse mõttes (tavaliselt oleme ikka päris liha sööjad) Rannarootsi sardelle ja grillvorsti. Väkk. Mõlemal ilge kalamaitse juures, lõhna peab ka haisuks nimetama. Parim enne kuupäevani oleks veel nädal, nii et selles ei saa asi olla. Ärge palun selle peale küll raha raisake, mul koergi kahtles, kas võtta või jätta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kala maitsega tuli mulle meelde, et ostsime vahel nt kartulisalatitesse jms kohtadesse provansiaal majoneesi (seda sama http://www.tarplan.ee/site/img/90.jpg ) ning täitsa hea oli. Kord ostes oli sel aga jube kala maitse juures, no ei suutnud süüa. Viskasime minema, mõtlesime, et mingi praak vms. Ja mõne aja pärast tuttavate juures saime seda uuesti maitsta, täpselt sama jama (neid see ei häirinud, kuigi tunnistasid ka, et on toimunud maitse vahetus. Minu arvates see majonees enam süüa ei kõlba, ma ei tea, mis nad selle koostises muutsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 01:01; 29.04 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügavkülmas kalafilee- oli kloori maitsega ja ebameeldiva lõhnaga.
Kompott kirsidega või maasikatega – pole üldse maitset s.t ei olnud magus ega hapu maitset, pigem nagu leotatud mass kus puudus lisaks marjadele omane maitse ja lõhn.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 28.02 09:19; 02.03 10:54; 22.03 08:28; 05.06 09:22; 27.09 17:52; 06.11 00:10; 26.11 09:11; 16.12 10:21; 18.07 17:39; 03.09 22:17; 25.04 07:10; 29.11 06:43; 07.06 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole enam ostnud neid minu lemmikuid, eesti keedupeete vaakumis. Kas on nad juba avades hapud olnud, või siis järgmisel päeval. Üle pika aja Maximas käies nägin läti või leedu omi ja mõtlesin et proovin. Täiesti super head. Säilivad ka normaalselt peale paki avamist.
Veel ostis mees ikka vahel endale neid eesti pudinguid. Selles kollases topsis. Kunagi olid täitsa head. Nüüd aga on see puding täiesti jube.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Lendasin tibuks hakklihaga – Leedu või Läti hakkliha küll MITTE KUNAGI ei osta enam.

Juhtus nii, et käisin Maximas ja kuna sügavkülmast oli hakkliha otsa saanud (tavaliselt teen ise masinaga päris lihast), siis mõtlesin, et ostan natuke õhtuks. Lahtises letis nägi suht normaalne välja ja ma ei osanud midagi arvata, sest Eesti hakkliha on suht korralik tavaliselt.

Aga oh seda üllatust, kui kodus hakkliha praadima hakkasin. Kõigepealt oli lõhn täiesti rõve (mitte nagu pahaks läinud rõve vaid selline poolfabrikaat rõve) ja siis juba tekkis kahtlus – maitsesin ja see hakkliha oli täiega soolane. Hullult soolane oli kohe. Mina ei tea, aga selle hakkliha juures peaks küll olema suurelt ja punaselt silt, et pool tootest koosneb soolast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli vaja koogi jaoks aprikoosikompotti. Tavaliselt kasutan plekkpurgis olevat, firmat ei mäleta. See oli Rimis otsas ja ostsin klaaspurgis Lutik firma omi. Purgis paistsid täitsa kobedad, aga sõelale nõrguma pannes valgus kõik ühtlaseks plögaks, mis maitses ka veel vastikult.See toode on nii jube, ma ei kujuta ette, et keegi seda teadlikult tarbiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ostis mingit Uvicu ahjuliha. Väkk, see oli mingi imeliku kollase lögaga üle valatud ja sea tissid olid liha küljes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle Lutik firmaga meenus, et ostsin paar purki Lutik soolaseeni, et teha salatit (enda korjatud seened olid juba otsas) ja kui kaane avasin, siis tuli vastu jube hais. Loen purgilt, et seened küüslauguga. Küüslauku ma armastan, aga see ei meenutanud üldse küüslauku. Sama jube nagu hais, oli ka maitse. Keetsin läbi, leotasin ja ei midagi, viskasin kõik prükkarisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 13:00; 15.08 22:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hirrrmus tige. Ostsin vahelduse mõttes (tavaliselt oleme ikka päris liha sööjad) Rannarootsi sardelle ja grillvorsti. Väkk. Mõlemal ilge kalamaitse juures, lõhna peab ka haisuks nimetama. Parim enne kuupäevani oleks veel nädal, nii et selles ei saa asi olla. Ärge palun selle peale küll raha raisake, mul koergi kahtles, kas võtta või jätta…[/tsitaat]

Koerale ei antagi nii soolaseid asju, kuidas sa üldse sellise lolluse peale tulid???

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile ostsin jooksu pealt basiilikut, aga kodus selgus, et on hoopis spinat. Sügavkülmutatud pangassiuse filee on ka rõve. Kaks korda proovisin. Ega see sügavkülma heik ka eriti parem pole–laguneb vastikult ära. Tere pudigud pole ka söögiasi. Mingi kohutav keemiahais ja maitse on juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rannamõisa linnulihatooteid ei osta põhimõtteliselt. olen kunagi paar korda ostnud seda kalkunikintsuliha, mis on osutunud haisvaks jäleduseks ja lennanud prügikasti. rohkem ei taha ühtegi rannamõisa toodet proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin huvi pärast ahjuõuna ricottat väikse topsi, sest oli soodushind. No mingi jahumaitse oli ja süüa ma seda ei suutnud. Läks prügisse. Ka mõtlesin,et kas kellelegi tõesti maitseb see.

Enam tükk aega jälle toiduga ei eksperimeteeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 14:43; 27.09 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle kala maitsega tuli mulle meelde, et ostsime vahel nt kartulisalatitesse jms kohtadesse provansiaal majoneesi (seda sama http://www.tarplan.ee/site/img/90.jpg ) ning täitsa hea oli. Kord ostes oli sel aga jube kala maitse juures, no ei suutnud süüa. Viskasime minema, mõtlesime, et mingi praak vms. Ja mõne aja pärast tuttavate juures saime seda uuesti maitsta, täpselt sama jama (neid see ei häirinud, kuigi tunnistasid ka, et on toimunud maitse vahetus. Minu arvates see majonees enam süüa ei kõlba, ma ei tea, mis nad selle koostises muutsid.[/tsitaat]
Täpselt! Ma ostsin ka eelmine nädal vahelduseks sedasama majoneesi, mäletasin ka, et on hea ja no kala, mis kala! Õnneks ostsin väikese topsiku. Enam ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris hirmsa maitsega on Selveri pudingid, nii kakao- kui ka vanillipuding. Ei mina ega lapsed tahtnud, läksid prügikasti.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 16:51; 28.02 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on veneaegne eluks ajaks omandatud kogemus, et kui toote nimi on sardell, siis see süüa ei kõlba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14 .pahatahtlik ja halvustav arutelu, kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ja kõige vastikumad viinerid on need \”Lihakas\” viinerid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 16:51; 28.02 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on halb kogemus olnud Lutik marineeritud seentega. Veel on kunagi olnud halb kogemus Wõro grillvorstidega. Täiesti jahu maitsega oli. See oli küll mõni aasta tagasi, aga ei usu, et midagi muutunud on. Rimi-Poola hakkliha ei osta ma nagunii.

Küll, aga söön nii Rannarootsi kui ka Rannamõisa tooteid. Ja Lihaka tooteid. Samuti ka seda Provansaal majoneesi. Ei ole maitse muudatust märganud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 28.02 21:33; 09.03 08:15; 09.03 21:34; 01.05 11:28; 04.05 08:34; 12.05 22:07; 13.07 22:23; 03.02 20:26; 21.04 18:42; 13.05 22:54; 14.05 21:03; 15.07 23:07; 24.11 22:41; 26.11 19:57; 31.12 20:08; 26.01 09:00; 12.05 19:24; 26.05 22:18; 23.07 23:31; 26.07 19:38; 30.11 18:39; 06.12 08:08; 06.12 09:02; 24.05 20:40; 20.07 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasel ajal on minu lemmik kohukesed, kuhu Raivo Järvi poolt joonistatud pilt peal, sellise hapuks läinud maitsega olnud.
Selveri salatid on jubedad, lihtsalt aru ei saa – kes neid teeb. Kasutatakse vist kõige odavamat ja räigemat majoneesi

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 00:11; 09.03 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarplani majonees on meie pere lemmik ja ei mingit kala maitset sel. Ehk oli asi milleski muus hoopis?!

Aga muidu Grossi hakkliha – isegi peale küpsetamist jääb roosa 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja kõige vastikumad viinerid on need \”Lihakas\” viinerid.[/tsitaat]

Meie perele need just maitsevad. Lihakas ja Jussi viinerid on ainsad, mida meil süüakse.
Lihakas viinereid oleme ka sünnipäevadel saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grossi hakklihal võib olla 5 päeva pärast ka tähtaeg kukkumas aga kahel korral olen aru saanud, et kui samal päeval (või järgmisel) pannile ei löö, siis edasi enam ei kõlba. Alles hiljuti viskasin kilo hakkliha minema, sest kilekoti lahti tehes tuli juba selline halvaks läinud lõhn ninna.
Teine asi on need KIVIDETA kirsid, kus alati on mingi kivi sees. Krt küll!!
Ja siis on mingid pehmed koorikleivad, porgandiga, mis käivad kaheks ning mida saab röstida. No võimatu on kahte poolt eraldada, ilma, et kõik katki ei lähe. Arusaamatu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja siis on mingid pehmed koorikleivad, porgandiga, mis käivad kaheks ning mida saab röstida. No võimatu on kahte poolt eraldada, ilma, et kõik katki ei lähe. Arusaamatu.[/tsitaat]

Lükka (\”lõika\”) noaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.03 15:22; 05.06 00:47; 06.06 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalkunihakkliha- ülim rõvedus!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Selveri salatid on jubedad, lihtsalt aru ei saa – kes neid teeb. Kasutatakse vist kõige odavamat ja räigemat majoneesi[/tsitaat]
Pole asi majoneesis vaid sees on liiga palju sinepipulbrit.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 28.02 09:19; 02.03 10:54; 22.03 08:28; 05.06 09:22; 27.09 17:52; 06.11 00:10; 26.11 09:11; 16.12 10:21; 18.07 17:39; 03.09 22:17; 25.04 07:10; 29.11 06:43; 07.06 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühin nende arvamusega, et igasugused Lutik tooted (eriti seened) on alla arvestust.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 11:49; 30.03 21:34; 23.06 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vajate magusat konservmaisi, siis ärge ostke Selveri oma (mingi musta värvi sildiga). Need ei kõlba süüa, nad on täiesti kuivad ja kõvad ja tohletanud, kuigi on vedeliku sees.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.03 21:40; 13.04 16:10; 20.04 22:04; 02.09 14:34; 19.02 21:48; 20.07 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka varem seda majoneesi, mis mitmes teemas mainitud. Oli varem kodumaistest parim ja samuti üks hetk oli mingi vastik kõrvalmaitse. Ostsin uue pudeli ja ikka sama. Enam ei ole seda ostnud, hakkasin Hellmansi oma ostma, sel üks maitse vähemalt kogu aeg olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ostis mingit Uvicu ahjuliha. Väkk, see oli mingi imeliku kollase lögaga üle valatud ja sea tissid olid liha küljes.[/tsitaat]

Omg tegelt ve :D. Väkk -samas ma oleks pilti teinud ja saatnud poodi selle pildi või kuskile, kus nad oleks edasi selle saatnud vastavasse ametiasutusse ma loodan :D. Kohutav- vb oleks FB-sse ka postitanud.
Aga see selleks- minu mees ostis üks kord mingeid Põhjatähe odavaid viinereid- lohutus on see, et neil ei olnud rõvedat maitset- neil polnud üldse maitset. Viskasime minema. Tavaliselt ostame Lihaviinereid.
Üldse Põhjatähe kaubad on jubedad.
Moosi ostsin ka üks kord, mis oli täiesti maitsetu- pigem selline siirupi järel maitse oli juures.
Maxima Favorit toodetega olen alt läinud, sest need on maitsetud- eriti jube oli Favorite tomatimahl-väga imelik keemiline maitse oli juures.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile vaatasin Õismäl Säästumarketis, et ostaks tuutuga rediseid, aga ühe paki sees olid nö jääkristallid, nagu redised oleks sügavkülmast võetud sulama. Kummaline, ei hakanud ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?