Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 500 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Rimi Caesari pitsa.

Oo jaa. Sekundeerin.
Sai samuti ostetud seda pitsat, kuna tütre sõbranna oli öelnud, et maailma parim pitsa.
Kujutage ette Caesari salatit nii nagu ta on, kastme ja kõigega. Ja see siis on laotatud pitsapõhjale ning peale pandud juustu.
Hõkk. Vot ausalt seda pitsat süües läks mul küll söögiisu ära. Mis on iseenesest positiivne nähtus muidugi. Soovitaks kõigile kaalujälgijatele.

Hmm, olen samuti Caesari pitsat söönud, kuid seda ainult Rakvere Rohuaia kohvikust ostes. Seal oli see küll väga maitsev.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kodujuustuga olen pirtsakas – kõlbavad ainult piimameister Otto ja siis need Maxima leedu(?) kodujuustud ämbrikestes. Vahel, kui poes peale ei passi, siis mees ostab Alma kodujuustu – ükspäev sõin jälle, no nii vastik, kuiv nagu saepuru ja väga hapu maitsega. Mees valab pool pakki hapukoort peale ja siis kiidab, minumeelest on rõve.
Eile ostsin mingit pakismuutit (nagu need tittede pigistatavad, aga suurem), mango-apelsini-datli maitsega; tootjat ei mäleta aga Eesti oma oli. Mõttetu kibeda maitsega, tükid olid sees (ilmselt datli). Päris rõve oli seda tükilist ollust endale suhu imeda (ärge rõvedusi mõelge). Teisi maitseid ei hakka proovimagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rannaküla sprotid
sildil kirjas taimne õli, aga maitse on nagu sööks masinaõli, jälk!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vahel, kui poes peale ei passi, siis mees ostab Alma kodujuustu – ükspäev sõin jälle, no nii vastik, kuiv nagu saepuru ja väga hapu maitsega.

Ja mul õnnestus Hüva KLASSIKALINE (!!) kodujuust osta, mis sõna otseses mõttes ujus valges vedelikus. Koor või piim või mis iganes see vedelik oli, aga seda oli palju. Ja terad ise kõvad ja maitsetud.
Alma kodujuustud on jube soolaseks aetud. Pole üldse enam neutraalse maitsega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kodujuustuga olen pirtsakas – kõlbavad ainult piimameister Otto ja siis need Maxima leedu(?) kodujuustud ämbrikestes. Vahel, kui poes peale ei passi, siis mees ostab Alma kodujuustu – ükspäev sõin jälle, no nii vastik, kuiv nagu saepuru ja väga hapu maitsega. Mees valab pool pakki hapukoort peale ja siis kiidab, minumeelest on rõve.
Eile ostsin mingit pakismuutit (nagu need tittede pigistatavad, aga suurem), mango-apelsini-datli maitsega; tootjat ei mäleta aga Eesti oma oli. Mõttetu kibeda maitsega, tükid olid sees (ilmselt datli). Päris rõve oli seda tükilist ollust endale suhu imeda (ärge rõvedusi mõelge). Teisi maitseid ei hakka proovimagi.

No vot kui erinevad on maitsed. Minu meelest Alma kodujuustud just kõige paremad (eriti soolakurgi-tilli… võiks ka suures perepakis olla 400g). Need Otto omad, noh ainult see hapukoorega (vist?) oli enamvähem, teised alla arvestust. Maxima kodujuustust ei hakka rääkimagi 😀 mingid imelikud väikesed puderjad tükid valges vees (vedelikku on reaalselt pool potsikut). Maitsetud pealekauba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Maiuspala” kommid – mitte assortiikarbis, vaid eraldi kommidena. Need on mul ühed lemmikud, üle hulga aja ostsin jälle – ja on hoopis teistsugused kui varem, konsistentsilt kleepuv plöga ning maitsegi pole endine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No vot kui erinevad on maitsed. Minu meelest Alma kodujuustud just kõige paremad (eriti soolakurgi-tilli… võiks ka suures perepakis olla 400g). Need Otto omad, noh ainult see hapukoorega (vist?) oli enamvähem, teised alla arvestust. Maxima kodujuustust ei hakka rääkimagi 😀 mingid imelikud väikesed puderjad tükid valges vees (vedelikku on reaalselt pool potsikut). Maitsetud pealekauba.

On jah huvitav 😀 Mulle ei meeldigi lihtsalt kodujuustu juures hapu maitse, need kurgi omad panevad eriti õlgu võdistama. Seda tüütut vedelikku annab kurnata jah, aga minu meelest on just Alma kodujuust igavene puder, mulle meeldivad sellised eraldi tükid nagu Maxima omas. Aga eks maitse üle ei vaielda, selle üle kakeldakse 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal meeldivad mulle paljud kodujuustud: Alma omad on head kuivad ja peeneteralised, maitsestan ja lisan veidi hapukoort, väga hea on määrdena kasutada või omleti vahele panna. Ei mingit voolavat vedelikku. Sobob hästi ka paljudele salatitele massi andmiseks.
Otto omad on vedelad ja suuretükilised, kasutan enamasti kastmeks ahjujuurviljade kõrvale. Aga ka lihaviil või kotlet, kartul ja Otto kodujuust on täitsa mõnus toit.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eesti Kondiitri kihilised küpsised. Oli päris mitu maitset, need tavalised, halvaaga ja kondenspiimaga. Kui paki peal kirjas poleks olnud, ei oleks osanud pakkuda ka, et erinevad on: kõik olid ühtlaselt lääged ja maitsetud.

Suur pettumus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rakvere pikkpoiss, küpsetatud. Lihtsalt rõve.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rannarootsi minifrikadellid – nii kondipuru täis, et ei saanud aru, kas liha ka lisatud oli või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paraku on meie kaubanduses juba kord nii, et kui miskit oli hea, siis peagi on see ära solgitud – nii ka Säästu õunamahlaga. Kurb 🙁 Meie pere lemmik oli! Nüüd aga uues pakendis ja no niiiii vesine, et jube!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Reedel ostsin Järve selverist Selveri pasteeti, isegi koerale ei julgenud anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nopri kohupiimakreem. No ma muidugi ei oodanudki sellest brändist midagi, aga oli ootuspäraselt vastiku kõrvalmaitsega. Kuidas tops, nõnda sisu.

Please wait...
Postitas:
Masha000

Kõik poodides müüdavad kartulid – need on nii imeliku magusa maitsega. Mis värk sellega küll on? Olen ostnud täiesti erinevaid, ka neid kõige kallemaid, aga ikka ei kõlba süüa. Kuna mitte keegi kodus neid süüa ei suuda, siis olen sunnitud need lihtsalt prügikasti viskama. Samas turult võin ükskõik, kellelt osta ja ei lähe kunagi alt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magusad on külma saanud kartulid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Reedel ostsin Järve selverist Selveri pasteeti, isegi koerale ei julgenud anda.

Selveri pasteet on väga hea. Kui kuupäev kehtib, siis ei tohiks küll ühtki etteheidet olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik poodides müüdavad kartulid – need on nii imeliku magusa maitsega. Mis värk sellega küll on? Olen ostnud täiesti erinevaid, ka neid kõige kallemaid, aga ikka ei kõlba süüa. Kuna mitte keegi kodus neid süüa ei suuda, siis olen sunnitud need lihtsalt prügikasti viskama. Samas turult võin ükskõik, kellelt osta ja ei lähe kunagi alt.

Poekartulitest on kõige paremad olnud lahtised Maksimarketi(?) kartulid. Olude sunnil ostsin millalgi ka pakiga, firmat ei nimeta, sest äkki mäletan valesti ja siis teen ilmaasjata ülekohut, ja need olid küll kõik rõvemagusad ja kuidagi lödid seest. Ei kõlvanudki süüa :S

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidi kaudselt teemasse, Muhu leib maksab nüüd 4 eurot päts ja isegi selle hinna juures üritati müüa mulle eelmise päeva leiba.
Mis mõte on üldse pagaritöökojal kui seal iga päev värsket leiba ei müüda ja vana leiba täishinnaga maha üritatakse parseldada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otto mango-passioni koorene kohupiimamaius. Ostsin maiustamiseks, aga nii maitse, värv kui tekstuur olid ebameeldivad. Puhas keemialabor:(

http://www.estover.ee/tooted/et/k/piimameister-otto-koorene-kohupiimamaius-mango-passioni-400g/3307

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidi kaudselt teemasse, Muhu leib maksab nüüd 4 eurot päts ja isegi selle hinna juures üritati müüa mulle eelmise päeva leiba.
Mis mõte on üldse pagaritöökojal kui seal iga päev värsket leiba ei müüda ja vana leiba täishinnaga maha üritatakse parseldada?

Oh…kurb. Mul on alati kahju, kui mingi asi, millel on nii palju potentsiaali ja millel läheb ärilises mõttes hästi, rikutakse lihtsalt ahnusest. Milleks? Kas tõesti kaupmehel pole pisutki kannatust, vaid ainult dollarimärgid silmadel proovitakse ratsa rikkaks saada?

Ise lisaksin viimase aja pettumuse: toode nimega “Fried Chicken Wings”.
https://tallegg.ee/product/tallegg-fried-chicken-wings/?lang=en
Kirjeldus ütleb:
Slightly spicy and crunchy chicken wings are precooked and ready to eat.
Eesti keelde tõlgituna siis midagi sellist, et kergelt vürtsikad ja krõbedad kanatiivad on eelküpsetatud ja valmis söömiseks.
Kahjuks vaatasid pakist vastu kahvatus paneeringus õnnetud kanatiivad. Krõbedust polnud seal ollagi, pigem võiks seda paneeringut nimetada niiskeks. Paneering oli mingi kummalise kontsistentsiga, nagu tallanahk, mis tuli suurte palakatena kanatiibadelt maha.
Krub. Sellise hinna eest oleks odoanud veidigi söödavamat toodet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laima valged sefiirid on saanud viimasel ajal mingi uue (jälgima) lisaaine sisse.
on veidi nätskemad kui varem, ja maitse on hapum.

enne olid kuidagi tahkemad ja magusamad. olid hulga maitsvamad ka. enam mitte 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eesti Leivatööstuse Kirju koer. Õudne maitsetu käkk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pai smuutid… mitte et nad halvad oleksid, aga kuna kõikidesse smuutidesse on pandud õunapüreed (vist koguni 20%), siis maitsevad kõik smuutid ühtemoodi õunapüree moodi; olgu selleks siis maasika-banaani, kiivi-mango vms.
Saan aru, et õunapüree on hea ja odav koostisosa, aga no kuulge …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rimi Caesari pitsa.

Oo jaa. Sekundeerin.
Sai samuti ostetud seda pitsat, kuna tütre sõbranna oli öelnud, et maailma parim pitsa.
Kujutage ette Caesari salatit nii nagu ta on, kastme ja kõigega. Ja see siis on laotatud pitsapõhjale ning peale pandud juustu.
Hõkk. Vot ausalt seda pitsat süües läks mul küll söögiisu ära. Mis on iseenesest positiivne nähtus muidugi. Soovitaks kõigile kaalujälgijatele.

Hmm, olen samuti Caesari pitsat söönud, kuid seda ainult Rakvere Rohuaia kohvikust ostes. Seal oli see küll väga maitsev.

Rimi köögi Caesari pitsa on meie seltskonna lemmik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ostsin prooviks uudistoote Premia vaniljetäidisega minirulle ja sain teada, et rohkem neid ei osta – maitsetud, imelik kõva tainas. Maasikatäidisega olid ka müügil, aga vaevalt need paremad on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rimi Caesari pitsa.

Oo jaa. Sekundeerin.

Rimi köögi Caesari pitsa on meie seltskonna lemmik!

Näed kui erinevad võivad olla maitsed. Mina olen suur pitsasõber aga see Rimi Caesari oma on tõesti jäle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otto mango-passioni koorene kohupiimamaius. Ostsin maiustamiseks, aga nii maitse, värv kui tekstuur olid ebameeldivad. Puhas keemialabor:(

http://www.estover.ee/tooted/et/k/piimameister-otto-koorene-kohupiimamaius-mango-passioni-400g/3307

nõus, väga tugev keemia maitse oli. Muidu Otto tooted (kodujuust, toorjuust, juust) on head olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rannarootsi grillmedaljonid. See oli väga õudne, ei liha, ei vorst, mõru kõrvalmaik ja marinaad tegi kogu asja veel jäledamaks. Kamba peale maitsesime ühest tükist pool ja ülejäänu läks prügikasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rakvere käsitsi lõigatud šašlõkk äädikamarinaadis – äädika maitse on nii tugev, et süüa ei kannata.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 500 )

Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?