Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 21 postitust - vahemik 481 kuni 501 (kokku 501 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Lihtsalt jälk, peamine oli pärmi maitse

https://www.selver.ee/traditsiooniline-kali-originaal-tanheiser-1-5-l-1

Äkki oli siis kehv partii või midagi. Ma olen korduvalt ostnud ja hea on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See toode oli kogu meie pere meelest väga….mitte hea. Nii võõra maitsega (juba kurkide värv pani kahtlema), et kahju küll, aga kogu karp läks äraviskamisele.

MIS ASJA sa siia oled pannud? mis kurgid, mis värv??

Vabandust, parandasin ära. Eelmine oli kohvrikaal 😁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

See toode oli kogu meie pere meelest väga….mitte hea. Nii võõra maitsega (juba kurkide värv pani kahtlema), et kahju küll, aga kogu karp läks äraviskamisele.

🙂
No sellest ma saan aru 🙂
Ja mina vaatan, et mingi tabloo ja mõtlen, et kus siin siis need kurgid on … hakkasin juba igasugu “alltekste” otsima oma rikutud mõtlemisest lähtudest 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

🙂

No sellest ma saan aru 🙂

Ja mina vaatan, et mingi tabloo ja mõtlen, et kus siin siis need kurgid on … hakkasin juba igasugu “alltekste” otsima oma rikutud mõtlemisest lähtudest 😛

Ei, Sina pole rikutud, minu lingipanemisoskus on nigel 😁
Eelnev oli matkanohvi kaalumiseks mõeldud kaal, kuna plaanisin osta ja saatsin linke teistelegi 😁

Please wait...
Postitas:
kitah

No mina olen rikutud ikka 😛
Aga sama link oli sul kahes kohas, seepärast ma sain aru, et ilmselt kopeerisidki kogemata kaks korda sedasama linki. Mul omal ka vahel hiir ja klaver jamavad ja uue koopia asemel tuleb eelmine. Niiet ära põe 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ikka mingeid kurke ei näe 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

No sildi peal on ju olemas kurgid. Kas ta oleks pidanud sisust pilti tegema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No sildi peal on ju olemas kurgid. Kas ta oleks pidanud sisust pilti tegema?

Mis sa turtsud.
Seep see asi ongi, et nii algsel postitusel oleval lingil (parandatud) kui ka kõigil tsiteeringutel avaneb minul ikka vaid see oranž julla, Colourworks ja 0,0 kg 😀
Just praegu vaatasin uuesti. Imelik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

Mina ei turtsu, ma ilusti küsisin. Turtsud hoopis sina.
Minul avaneb kurgihoidise pilt nagu tegelikult mõeldud oligi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

A-vorst’i ribi suitsuses marinaadis või midagi sellist. Kuna uudistoode, siis tegija kodukalt pilti ei leidnud.
Üsna lepliku sööjana pidin ka mina tunnistama, et selle “suitsuse” maitse olid nad tõenäoliselt illegaalsel teel saavutanud või midagi pidi olema juhtunud, et ta nii pahasti maitses! Maitse meenutas nagu 10x kangema veinikastme, äädikaks käärinud kurgimarinaadi ja suvaliste maitseainete kooslust. Mees torises, et selle eest tuleks inimkonda lausa hoiatada.
Kusjuures karbil kiri – “parim mida kokad on välja mõelnud” 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.maiasmokk.ee/maiustused/%C5%A1oksid/5C/Karamelli+ja+k%C3%BCpsise+%C5%A0oks

See oli küll üsna vilets toode. Väga raske oli närida (tõsiselt kõva ja ebamugava konsistentsiga batoon) ning maitse oli liialt lääge.

Hea meelega prooviks seda teist maitset, ehk on vähe parem:

http://www.maiasmokk.ee/maiustused/%C5%A1oksid/5D/Karamelli+ja+maap%C3%A4hkli+%C5%A0oks

Kuid pole kuskil poes silma jäänud.
On keegi näinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joel Ostrati valmispasta. Ausalt, nii jubedat valmistoitu ei ole juba ammu saanud. Maitsetu ja vettinud lurr.

Loodetavasti need õhtusöögid, mis teles valmistab, on ikka vähe paremad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirde sai.
Ma ei mõista mis imelik maitse sellel saial juures, kunagi sõin ja siis väga maitses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katharinenthali Pavlova – jube lääge ja ainult paar marjakest peal. Pavlova mõte – kerge ja värske – on totaalselt unustatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kvartali kokkade grillitud broilerikintsud. Jubeda maitseainega ära rikutud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ostsin eile Tere Helluse laktoosivaba keefiri. Kaks pakki veel. Issakene, see oli vastik! Ma ei saa aru, kas selleks, et piimatootest eemaldada piimasuhkur, peab sinna tõesti suhkrut sisse ajama?! Ma tean paari inimest, kes muidu keefiri ei joo, kui segavad sinna suhkrut või moosi sisse, aga see jook siis on ikka selgelt magus, midagi maitsestatud jogurtit meenutavat. See Tere keefir oli teistsugune, selline õrn magusus juures. Maitses nagu keefir, aga naaatukene magus. Mulle ei meeldi toitu ära visata, seepärast on homme hommikul soodapannkoogid menüüs, kuigi suured õhukesed meeldivad kogu perele rohkem, kuid juua ei taha meie peres seda keefiri keegi.

Läinud nädalal ostsin Maks ja Mooritsa Pühajärve toorvorstikesi. Peal reklaamjutt, et maitselt mahedad, rikkalikult liha. 81% täpsemalt – see oli ka suurelt pakendi peal ära trükitud. Tegelikult oli vorsti sees pude ja äärmiselt rasvane ollus. Lisaks pudedale ollusele olid veel suured tükid, need olid kas kõvad või siis lihtsalt pekk. Kui oleks neid vorste pikalt grillinud ja rasva lihtsalt välja sulatanud, siis ehk oleks süüa kõlvanud, aga ahjus korralikult läbi küpsenud vorstid jäid suuremalt jaolt järele. Polnud nii halbu vorste teab mis ajast saanud. Väga hea, et naabrid lubavad oma koerale vorsti anda! Koerale maitses küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen küll juba 2 korda selle kodujuustu vastikuna saanud, aga vanast harjumusest võtsin jälle automaatselt sama. Loll noh. Minu varasem lemmik on nüüd liiga hapu ja muidu ka imelik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rannarootsi pasteet Merevaiguga. See tekstuur on juba rõve, selline liiga vedel ja vesine. Ja maitse… Oh ei. Kunagi enam ei osta, teistele kindlasti ei soovitaks ja pikaks ajaks on nüüd pasteedi-isu läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirde sai.

Ma ei mõista mis imelik maitse sellel saial juures, kunagi sõin ja siis väga maitses.

See oli 20a. tagasi kui kirde sai veel parim maitses. Siis muutsid nad selle vahtkummiks nagu teised tootjad ees oma saiadega juba teinud olid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin eile Tere Helluse laktoosivaba keefiri. Kaks pakki veel. Issakene, see oli vastik! Ma ei saa aru, kas selleks, et piimatootest eemaldada piimasuhkur, peab sinna tõesti suhkrut sisse ajama?! Ma tean paari inimest, kes muidu keefiri ei joo, kui segavad sinna suhkrut või moosi sisse, aga see jook siis on ikka selgelt magus, midagi maitsestatud jogurtit meenutavat. See Tere keefir oli teistsugune, selline õrn magusus juures. Maitses nagu keefir, aga naaatukene magus.

Minu teada ei eraldata laktoosivabadest toodetest laktoosi, vaid lõhustatakse laktaasiga ära. Selle tagajärjel tekivad glükoos ja galaktoos ning eriti esimene on magusam kui laktoos, sellepärast ongi laktoosivabad tooted magusamad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin eile Tere Helluse laktoosivaba keefiri. Kaks pakki veel. Issakene, see oli vastik! Ma ei saa aru, kas selleks, et piimatootest eemaldada piimasuhkur, peab sinna tõesti suhkrut sisse ajama?! Ma tean paari inimest, kes muidu keefiri ei joo, kui segavad sinna suhkrut või moosi sisse, aga see jook siis on ikka selgelt magus, midagi maitsestatud jogurtit meenutavat. See Tere keefir oli teistsugune, selline õrn magusus juures. Maitses nagu keefir, aga naaatukene magus. Mulle ei meeldi toitu ära visata, seepärast on homme hommikul soodapannkoogid menüüs, kuigi suured õhukesed meeldivad kogu perele rohkem, kuid juua ei taha meie peres seda keefiri keegi.

Läinud nädalal ostsin Maks ja Mooritsa Pühajärve toorvorstikesi. Peal reklaamjutt, et maitselt mahedad, rikkalikult liha. 81% täpsemalt – see oli ka suurelt pakendi peal ära trükitud. Tegelikult oli vorsti sees pude ja äärmiselt rasvane ollus. Lisaks pudedale ollusele olid veel suured tükid, need olid kas kõvad või siis lihtsalt pekk. Kui oleks neid vorste pikalt grillinud ja rasva lihtsalt välja sulatanud, siis ehk oleks süüa kõlvanud, aga ahjus korralikult läbi küpsenud vorstid jäid suuremalt jaolt järele. Polnud nii halbu vorste teab mis ajast saanud. Väga hea, et naabrid lubavad oma koerale vorsti anda! Koerale maitses küll.

Mina olen küll selle keefiriga väga rahul. Laktoosivabad tooted on tõesti veits magusamad.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 481 kuni 501 (kokku 501 )

Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?