Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 597 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Farmi toorpuder
Toorpudrust on asi väga kaugel. Mingi järjekordne ülimagus tärklisene veniv ollus.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ostsin Meistrite Gildi kalja, uskudes juttu pudelil, et nemad teavad, milline üks traditsiooniline kali olema peab. Mhmh, teavad nad jah. Järjekordne pudelitäis siirupit. Huvitav, mida teha kaljaga, mis on nii magus, et juua ei kõlba? Liha marineerida?

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Talleggi “Eestimaine broiler”, mille kitkumine tuli ise lõpetada. Ja no seda tööd jätkus ikka mõneks ajaks!

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selveri köögi vastlakuklid.

Grossi omad kahjuks väga paremad pole. Eriti võiseks ja rammusaks on see vahukoor aetud. Esimene amps juba ajas iiveldama.

Vahukoor ongi rammus. 35% rasva ikkagi. Lahja maitsega vahukoor ilmselt on midagi muud, mitte vahukoor.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas keegi mäletab veel aegau kus “Merevaik” oli ikka paks? Nüüd on poolvedel pasta, mille pealispind valgub topsis siledaks. Ja muidugi maitse, see on ka oluliselt lahjem

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas keegi mäletab veel aegau kus “Merevaik” oli ikka paks? Nüüd on poolvedel pasta, mille pealispind valgub topsis siledaks. Ja muidugi maitse, see on ka oluliselt lahjem

Osta Violat, kuigi ta on ka vist vedelapoolne, siis maitsete valik on lai ja huvitav. Mulle maitseb palju rohkem kui merevaik.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eesti leivatööstuse vastlakuklid apelsini-martsipani täidisega olid väga kohutavad. Täieliku keemia maitsega ja kukkel maitses nagu paber. Loomulikult koostisosaid vaadates oleks pidanud aru saama, et see ei saa hästi maitseda.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirun siin mõttes seda inimest, kes teises teemas Tere pistaatsia joogijogurtit soovitas (-: Sellist keemia-maitsega jubedust pole mina ammu söönud, jooks nagu mingit lahust või seinavärvi. Ei taha üldse toitu ära visata, kuid sellist asja mina küll lõpuni süüa ei suuda.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need “Pähklikese” küpsised, mida poes müüakse, vist Läti omad, on täiesti kohutavad.
Teate küll need kreeka pähkli moodi, kus kondenspiimast täidis sees. Need, mida meie emad ja vanaemad (ja meie ise ka) aastakümneid oleme kodus ise teinud.

Nii kaua kui ma mäletan, olen mina ka neid alati ise teinud ja need on meie pere ühed lemmik-küpsised.
Aga nende tegemine võtab üsna kaua aega – no ükshaaval vormide täitmine taignaga ja pärast küpsiste täitmine täidisega ja kogu selle nokkimise peale on lõpuks ikka ainult natukene küpsiseid, mis kohe otsa saavad.

Abikaasa otsustas mind säästa ja tõi poest ühe karbi neid valmisküpsiseid.
No hirmus-hirmus.
Meeletu taimerasva ja margariini maitse käib üle, küpsis on nagu õline. Ja sellel täidisetilgal, mis küpsise sees on, ei ole kondenspiimaga küll midagi pistmist.

Iialgi ei osta ma neid enam! Olgu pealegi aeganõudev see ise tegemine, aga maitse on seda vaeva väärt.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osta Violat, kuigi ta on ka vist vedelapoolne, siis maitsete valik on lai ja huvitav. Mulle maitseb palju rohkem kui merevaik.

Praegu just söön Violat ja see küll vedel ei ole, hoopis mõnus ja paks. Ütleks, et see on rohkme Merevaik kui päris Merevaik tänapäeval.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Öselbirch kasemahl “häpu” – OMG kui halb lõhn ja veel halvem maitse. Midagi nagu kõhulahtisuse või okse vahepealset. Äkki oli halvaks läinud hoopis?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saaremaa linnuliha sült.🙄

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oskari kauaküpsetatud rebitud kanaliha ostes soovitan alati paberkate kõrvale lükata ja vaadata, kas pakis on rebitud või saumikseriga püreeks lastud kanaliha. Ma esimesel korral ostsin ja sain rebitud kanaliha. Teine kord ostsin 2 pakki ja sain püree, mis lendas prügikasti.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aura Doktor Active arbuusimahlaga

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ben and Jerrys vegan jäätised. Mkm, ei osta enam kunagi neid. Jubeda maitsega.

Mina ostsin ka kunagi prooviks mingi Ben and Jerrys jäätise (mitte vegan). Kuna kõik kiitsid, siis tahtsin ka ära proovida ja minul läks see jäätis lõpuks prügikasti. Sama Maiuspala jäätisega – jube!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nopri keefir oli õudukas. Ei tea, kas lihtsalt halvasti välja kukkunud partii või ongi päriselt selline.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin ka kunagi prooviks mingi Ben and Jerrys jäätise (mitte vegan). Kuna kõik kiitsid, siis tahtsin ka ära proovida ja minul läks see jäätis lõpuks prügikasti. Sama Maiuspala jäätisega – jube!

maitseasi, miks jube, sulle lihtsalt ei maitse

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks siin on 18 lk postitusi sellest, mis kellelegi lihtsalt ei maitse. 😀

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks siin on 18 lk postitusi sellest, mis kellelegi lihtsalt ei maitse. 😀

kuidas võtta…

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saaremaa Õige Talusült. Üle soolatud ja õigest talusüldist väga kaugel. Poolvedel kallerdis ja natuke igavat lihakiudu.
Pringles tortiljakrõpsud hapukoorega. Maitse oli muidu ok, aga soola oli nii palju puistatud, et topsi seinad valgendasid ja ikkagi veel nii palju et iga krõps tuli eraldi paberiga üle pühkida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Maximast ostetud Talupoja kanatiivad. Suled olid veel küljes ja maitse oli ka kummaline.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama Maiuspala jäätisega – jube!

Mulle see jälle väga maitseb. 🙂

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lõuna-Eesti tang on juba mõnda aega müügilt kadunud, aga mulle meeldib seda kasutada mulgipudru, mulgikapsaste, hapukapsasupi ja tangupudru keetmiseks (peenike odratang on liiga peenike, kruup keeb väga kaua). Viimati ostsin ühest väiksest nurgatagusest poest paki, millel tähtaeg kohe läbi saamas – ju siis mitu aastat tagasi toodetud. Suur oli mu heameel, kui leidsin netipoest Kati Lõuna-Eesti tangu. Sain täna tellitud kauba kätte ja suur oli mu pettumus, kui selgus, et Lõuna-Eesti tangu pakendis oli tavaline peenikene odratang. Pakend ja ka triipkood on Kati Lõuna-Eesti tangu omad, paki sees on aga kolm korda peenem tang. Nii et kes on ka Lõuna-Eesti tangust puudust tundnud, siis pigem ei tasu seda netist osta, võite väga tõenäoliselt petta saada. Kui keegi tahab väita, et ju mul polnud meeles, kui peenike see tang olema peab, siis mul on veel õiget Lõuna-Eesti tangu veidi alles. Ainus hea asi kogu loo juures on see, et ma ostsin kogemata ühe paki tangu, tegelikult tahtsin krabada kolm.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nopri keefir oli õudukas. Ei tea, kas lihtsalt halvasti välja kukkunud partii või ongi päriselt selline.

Minu arust ongi enamus nopri tooted sellised natuke hapukad, minu arust oli neil kirjas ka mõnede asjade peal, et vähese suhkruga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik õiged keefirid ongi teistsuguse (pigem hapukama) maitsega kui suurtööstuste tooted. Olen proovinud erinevaid mahe- ja väiketootjate asju, no hoopis teistmoodi. Ma ei ütle, et üks on maitsvam kui teine, aga inimesed on mingi keefirilaadse asjaga lihtsalt ära harjutatud…

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need “Pähklikese” küpsised, mida poes müüakse, vist Läti omad, on täiesti kohutavad.

Teate küll need kreeka pähkli moodi, kus kondenspiimast täidis sees. Need, mida meie emad ja vanaemad (ja meie ise ka) aastakümneid oleme kodus ise teinud.

Nii kaua kui ma mäletan, olen mina ka neid alati ise teinud ja need on meie pere ühed lemmik-küpsised.

Aga nende tegemine võtab üsna kaua aega – no ükshaaval vormide täitmine taignaga ja pärast küpsiste täitmine täidisega ja kogu selle nokkimise peale on lõpuks ikka ainult natukene küpsiseid, mis kohe otsa saavad.

No hirmus-hirmus.

Meeletu taimerasva ja margariini maitse käib üle, küpsis on nagu õline. Ja sellel täidisetilgal, mis küpsise sees on, ei ole kondenspiimaga küll midagi pistmist.

Iialgi ei osta ma neid enam! Olgu pealegi aeganõudev see ise tegemine, aga maitse on seda vaeva väärt.

Proovi neid:
https://www.rongupagarkoju.ee/maiustused/kondenspiimapahklike

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No hirmus-hirmus.

Proovi neid:

https://www.rongupagarkoju.ee/maiustused/kondenspiimapahklike

Kui süsivesiku ja suhkru numbreid vaadata, siis läheb isu ära:)

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Härmavili hakkliha pitsa – see külmutatud toode, mis praegu on Coopis soodusmüügis. Hullult vürtsine! Mitte kuskil pole kirjas, et tegu oleks nii vürtsise asjaga. Tavaliselt on hakklihapitsad just mahedamad, mina ostsin ka lastele. Ei tea, kuhu ma nüüd need 2 pitsat panen, meie peres ei sööda vürtisiseid toitusid.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Härmavili hakkliha pitsa – see külmutatud toode, mis praegu on Coopis soodusmüügis. Hullult vürtsine! Mitte kuskil pole kirjas, et tegu oleks nii vürtsise asjaga. Tavaliselt on hakklihapitsad just mahedamad, mina ostsin ka lastele. Ei tea, kuhu ma nüüd need 2 pitsat panen, meie peres ei sööda vürtisiseid toitusid.

Aitäh reklaamimast! Olen suur vürtsifänn ja lähen kohe homme ostma 🙂

Mina ei kritiseeri mitte konkreetset toitu, vaid toorainet – kartulit. Üldsjuhul ostan praegusel ajal ikka värsket kartulit, aga mingi kuri sundis eelmisel nädalal ostma vana. Kahekilone kott Madison nimelist lauakartulit (mida see eesliide -laua üldse peaks sümboliseerima?).
Kartul oli ehe “seakartul” – valge, siniseid plekke täis, keetes ilmnesid veel mingid täpid ja kartul oli täiesti jahune ning pudi. Maitsma ei hakanud, potitäis keedukartulit läks naabrile maale loomadele.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mida see eesliide -laua üldse peaks sümboliseerima?

Toidukartul jaotatakse veel omakorda vastavalt kartulisordi kasutustüübile 4 erinevasse klassi:
A – salatikartul. Mugul keetmisel ei lagune. Konsistentsi poolest tahke ja kõva;
B – tavaline lauakartul. Mugul keetmisel ei lagune, kuid jääb õrnalt jahune;
C – jahune lauakartul. Keetmisel mugul laguneb ning jääb keskmiselt jahune;
D – pudrukartul. Keetmisel laguneb mugul täielikult ning jääb väga jahuseks ja kuivaks.

https://www.pikk.ee/valdkonnad/taimekasvatus/koogiviljandus/kartul/kartulisordid/

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 597 )

Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?