Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 15 postitust - vahemik 541 kuni 555 (kokku 555 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Härmavili hakkliha pitsa – see külmutatud toode, mis praegu on Coopis soodusmüügis. Hullult vürtsine! Mitte kuskil pole kirjas, et tegu oleks nii vürtsise asjaga. Tavaliselt on hakklihapitsad just mahedamad, mina ostsin ka lastele. Ei tea, kuhu ma nüüd need 2 pitsat panen, meie peres ei sööda vürtisiseid toitusid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Härmavili hakkliha pitsa – see külmutatud toode, mis praegu on Coopis soodusmüügis. Hullult vürtsine! Mitte kuskil pole kirjas, et tegu oleks nii vürtsise asjaga. Tavaliselt on hakklihapitsad just mahedamad, mina ostsin ka lastele. Ei tea, kuhu ma nüüd need 2 pitsat panen, meie peres ei sööda vürtisiseid toitusid.

Aitäh reklaamimast! Olen suur vürtsifänn ja lähen kohe homme ostma 🙂

Mina ei kritiseeri mitte konkreetset toitu, vaid toorainet – kartulit. Üldsjuhul ostan praegusel ajal ikka värsket kartulit, aga mingi kuri sundis eelmisel nädalal ostma vana. Kahekilone kott Madison nimelist lauakartulit (mida see eesliide -laua üldse peaks sümboliseerima?).
Kartul oli ehe “seakartul” – valge, siniseid plekke täis, keetes ilmnesid veel mingid täpid ja kartul oli täiesti jahune ning pudi. Maitsma ei hakanud, potitäis keedukartulit läks naabrile maale loomadele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mida see eesliide -laua üldse peaks sümboliseerima?

Toidukartul jaotatakse veel omakorda vastavalt kartulisordi kasutustüübile 4 erinevasse klassi:
A – salatikartul. Mugul keetmisel ei lagune. Konsistentsi poolest tahke ja kõva;
B – tavaline lauakartul. Mugul keetmisel ei lagune, kuid jääb õrnalt jahune;
C – jahune lauakartul. Keetmisel mugul laguneb ning jääb keskmiselt jahune;
D – pudrukartul. Keetmisel laguneb mugul täielikult ning jääb väga jahuseks ja kuivaks.

https://www.pikk.ee/valdkonnad/taimekasvatus/koogiviljandus/kartul/kartulisordid/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mida see eesliide -laua üldse peaks sümboliseerima?

Toidukartul jaotatakse veel omakorda vastavalt kartulisordi kasutustüübile 4 erinevasse klassi:

A – salatikartul. Mugul keetmisel ei lagune. Konsistentsi poolest tahke ja kõva;

B – tavaline lauakartul. Mugul keetmisel ei lagune, kuid jääb õrnalt jahune;

C – jahune lauakartul. Keetmisel mugul laguneb ning jääb keskmiselt jahune;

D – pudrukartul. Keetmisel laguneb mugul täielikult ning jääb väga jahuseks ja kuivaks.

https://www.pikk.ee/valdkonnad/taimekasvatus/koogiviljandus/kartul/kartulisordid/

Tänan!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimaste kommentaaride valguses. Palun soovitage, mis kartulisort on kõige sobivam kartulisalati jaoks. Soovitada võiks selliseid sorte, mida suuremates poodides reaalselt müüakse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Punane kartul Laura

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõo Lihatööstuse Õlle grillvorstid. Pole enne näinud, et kahest väikesest vorstist tuleb selline kogus rasva välja. Peale söömist oli ka enesetunne pool päeva kehv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hoiatan Food Studio bešamellkastme eest!

Vesine moodustis, millel pole õige bešamelliga midagi ühist (peale värvuse).
Rikkus mu lasagne ära 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Saaremaa Õige Talusült. Üle soolatud ja õigest talusüldist väga kaugel. Poolvedel kallerdis ja natuke igavat lihakiudu.

Pringles tortiljakrõpsud hapukoorega. Maitse oli muidu ok, aga soola oli nii palju puistatud, et topsi seinad valgendasid ja ikkagi veel nii palju et iga krõps tuli eraldi paberiga üle pühkida.

Samasugune pettumus Pringleselt aga seenemaitselised krõpsud, pole midagi jäledamat söönud!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Katsusin pilti leida, aga ilmselt nii uus toode, et pilti netis pole veel.
Jutt Reinu Köögi valmistoidust – sealiha bambusevõrsetega. NII HAPU, et tekkis tahtmine suhkrut juurde panna.
Ei saanudki aru, mis selle nii jube hapuks tegi.
Samas guljash praekartuliga oli igati maitsev 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Härmavilja hakkliha pitsa. Kate peal on peaaegu olematu ja saia osa on maitsetu saapatald. Soodukas oli ja ostsin kohe kaks pitsat. Teine on singipitsa. Seda pole veel söönud, aga ilmselt teeb sama välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Köige hullem oli üks kartulisalat,karp oli sinise-valge kirjadega aga maitse kohutav.Prismas maksab 2.50.Ausalt köige halvem maitse,mida olen elusees maitsnud.Toode meenutas rohkem majoneesi uputatud kartuliviile,mis oli hakanud halvaks minema,sest lisaks suurtele kartliviiludele käis majoneesimaitsest üle kirbe järelmaitse.Kohutav.Nver ei osta enam sellist jama.
Pettumus number kaks on Rakvere viinerid.Karpi avades löi ninna tugev keemialöhn ja maitse on ka kadunud,on vaid selline maitsetu kondijahutoode.:(
Korra sai proovitud ka neid pikkasid pakendis keeduviinereid( vist müüdi Maximas) aga see oli ka viimane kord,sest isegi kass ei tahtnud neid süüa ja rohkem pole ka ostnud neid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Köige hullem oli üks kartulisalat,karp oli sinise-valge kirjadega aga maitse kohutav.Prismas maksab 2.50.Ausalt köige halvem maitse,mida olen elusees maitsnud.Toode meenutas rohkem majoneesi uputatud kartuliviile,mis oli hakanud halvaks minema,sest lisaks suurtele kartliviiludele käis majoneesimaitsest üle kirbe järelmaitse.Kohutav.Nver ei osta enam sellist jama.

Hea teada! Just keerutasin ükspäev seda karpi käes ja mõtlesin, kas osta või mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selveri Coleslaw salat. Ma pole toidu suhtes eriti pirtsakas, aga see ei olnud söödav. Pakkusin seda siis oma kõigesööjast aplale abikaasale, aga isegi tema ei suutnud seda süüa. Selgus, et ka tema oli sama salatit paar päeva varem Selverist ostnud ja kogu täiega prügikasti visanud.
Salat oli valmistoiduletis kohapeal pakitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uus Magnumi roosa jäätis. Ma pole ühegi jäätise kohta arvanud, et see on vastik, aga selle kohta küll. Kattel on mingi ebamäärase kõrvalmekiga maitse, sisemusel üldse mitte midagi. Kokku väga kehv.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 15 postitust - vahemik 541 kuni 555 (kokku 555 )

Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?