Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 5 postitust - vahemik 661 kuni 665 (kokku 665 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Alma piparkoogi puding 🤮🤮

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostsin lapsepõlve lemmikvahvleid “Hommik” ja “Kooli”, esiteks on jupp maad väiksemad ja maitse on suht sama. Meeles on ühel oli mõnus kakao  ja teisel hapukas maitse. Nii head olid. Ma ei saa aru, mis asi see on, et isegi maitsete pealt peab koonerdama. Kuidas saab tootja sellise tulemusega rahul olla?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostsin lapsepõlve lemmikvahvleid “Hommik” ja “Kooli”, esiteks on jupp maad väiksemad ja maitse on suht sama. Meeles on ühel oli mõnus kakao  ja teisel hapukas maitse. Nii head olid. Ma ei saa aru, mis asi see on, et isegi maitsete pealt peab koonerdama. Kuidas saab tootja sellise tulemusega rahul olla?

Millega sa rahul ei ole kui maitse on sama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostsin lapsepõlve lemmikvahvleid “Hommik” ja “Kooli”, esiteks on jupp maad väiksemad ja maitse on suht sama. Meeles on ühel oli mõnus kakao ja teisel hapukas maitse. Nii head olid. Ma ei saa aru, mis asi see on, et isegi maitsete pealt peab koonerdama. Kuidas saab tootja sellise tulemusega rahul olla?

Millega sa rahul ei ole kui maitse on sama?

Hea tähelepanek. St mõlemal on üks ja sama  maitse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oskari maitsevõiga kaelakarbonaad, 800-grammine pakk kilepakendis. Söödamatu õudus. See on nii tulisoolane, et ma ei kujuta ette, millise maitsmeelega inimesed selle disaininud on. On nad mingi psüühikarikkega või äkki ahelsuitsetajad, kes enam toidu maitset ei tunne? Äkki koroonat põdenud või midagi? KOHUTAV. Täiesti söödamatu.

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 661 kuni 665 (kokku 665 )

Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?