Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 661 kuni 690 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Ostsin lapsepõlve lemmikvahvleid “Hommik” ja “Kooli”, esiteks on jupp maad väiksemad ja maitse on suht sama. Meeles on ühel oli mõnus kakao  ja teisel hapukas maitse. Nii head olid. Ma ei saa aru, mis asi see on, et isegi maitsete pealt peab koonerdama. Kuidas saab tootja sellise tulemusega rahul olla?

Millega sa rahul ei ole kui maitse on sama?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin lapsepõlve lemmikvahvleid “Hommik” ja “Kooli”, esiteks on jupp maad väiksemad ja maitse on suht sama. Meeles on ühel oli mõnus kakao ja teisel hapukas maitse. Nii head olid. Ma ei saa aru, mis asi see on, et isegi maitsete pealt peab koonerdama. Kuidas saab tootja sellise tulemusega rahul olla?

Millega sa rahul ei ole kui maitse on sama?

Hea tähelepanek. St mõlemal on üks ja sama  maitse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskari maitsevõiga kaelakarbonaad, 800-grammine pakk kilepakendis. Söödamatu õudus. See on nii tulisoolane, et ma ei kujuta ette, millise maitsmeelega inimesed selle disaininud on. On nad mingi psüühikarikkega või äkki ahelsuitsetajad, kes enam toidu maitset ei tunne? Äkki koroonat põdenud või midagi? KOHUTAV. Täiesti söödamatu.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskari maitsevõiga kaelakarbonaad, 800-grammine pakk kilepakendis. Söödamatu õudus. See on nii tulisoolane, et ma ei kujuta ette, millise maitsmeelega inimesed selle disaininud on. On nad mingi psüühikarikkega või äkki ahelsuitsetajad, kes enam toidu maitset ei tunne? Äkki koroonat põdenud või midagi? KOHUTAV. Täiesti söödamatu.

Olen jätkuvalt seda meelt, et iga valmismaitsestatud toode on suur risk.
Ma ei osta mitte iialgi mingeid šašlõkke, ahjupraade, kanu vm. Külas on pakutud ja see kõik veenab mind, et mina pole nii rikas, et toitu prügikasti visata.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskari maitsevõiga kaelakarbonaad, 800-grammine pakk kilepakendis. Söödamatu õudus. See on nii tulisoolane, et ma ei kujuta ette, millise maitsmeelega inimesed selle disaininud on. On nad mingi psüühikarikkega või äkki ahelsuitsetajad, kes enam toidu maitset ei tunne? Äkki koroonat põdenud või midagi? KOHUTAV. Täiesti söödamatu.

Olen jätkuvalt seda meelt, et iga valmismaitsestatud toode on suur risk.

Ma ei osta mitte iialgi mingeid šašlõkke, ahjupraade, kanu vm. Külas on pakutud ja see kõik veenab mind, et mina pole nii rikas, et toitu prügikasti visata.

Nii on, minagi ostan üliharva ja siis kohe jälle selline pauk. See karbonaad oli enam-vähem söödav külmana, kui kõik kaste oli pealt maha kraabitud ja lõikasin ta viiludeks ja panin külmalt võileiva peale. Seega prügisse ei lennutanud. Sooja toiduna ahjust tulles aga täiesti söödamatu.  Sa juudas, kui kellelgi tekib mõte seda külalistele osta ja valmistada, mis siis küll saab.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Nõo Lihatööstuse Joel Ostrati kirsirullid

 

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Nõo Lihatööstuse Joel Ostrati kirsirullid

Õudne hais on neil juures küll. Ka isegi valmistatuna.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskari maitsevõiga kaelakarbonaad, 800-grammine pakk kilepakendis. Söödamatu õudus. See on nii tulisoolane, et ma ei kujuta ette, millise maitsmeelega inimesed selle disaininud on. On nad mingi psüühikarikkega või äkki ahelsuitsetajad, kes enam toidu maitset ei tunne? Äkki koroonat põdenud või midagi? KOHUTAV. Täiesti söödamatu.

Olen jätkuvalt seda meelt, et iga valmismaitsestatud toode on suur risk.

Ma ei osta mitte iialgi mingeid šašlõkke, ahjupraade, kanu vm. Külas on pakutud ja see kõik veenab mind, et mina pole nii rikas, et toitu prügikasti visata.

Nii on, minagi ostan üliharva ja siis kohe jälle selline pauk. See karbonaad oli enam-vähem söödav külmana, kui kõik kaste oli pealt maha kraabitud ja lõikasin ta viiludeks ja panin külmalt võileiva peale. Seega prügisse ei lennutanud. Sooja toiduna ahjust tulles aga täiesti söödamatu. Sa juudas, kui kellelgi tekib mõte seda külalistele osta ja valmistada, mis siis küll saab.

800g miinus kadu küpsetamisel jätab küll nii pisikese tükikese, et mida sealt külalistele pakkuda olekski? Nojah, kui just mitu tükki ei osta, aga siis on mõistlikum juba ise naturaalsest lihast praad teha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selveri kook Talveunelm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mahe rohumaaveise hakkliha – vastikult rasvane ja üsna maitsetu.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Farmi kreemine toorjuust krevettidega.

Tegelikult on tegu ühe mu lemmiktootega, aga viimastel kuudel on asi muutunud. Kahtlen, et asi ei ole süstemaatiliselt kehvema partii otsa sattumises, vaid et toode ongi kehvem.

Varasemalt oli toode tõesti kreemjas, aga nüüd on selline kõvem plönn, vedelik ujub peal. Päris igal korral pole vedelikku olnud, aga julgelt pooltel kordadel küll. Krevettidega? Kui karbil kirjas poleks, siis ei usukski. Jällegi – olid enne sees nii krevetitükid, -kiud ja -maitse, nüüd pole nendest lõhnagi järele jäänud. Viimatiostetuted kahest karbist ühel polnud krevetiga peale nime midagi ühist ja teises oli üks tikuväävli suurune jupike.

Kahju, et nii hea toode on alla käinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://uvic.ee/prod/kanalihasult-330g/

Soola ja seda tundmatut vürtside segu oli kohe kapaga visatud. Vastik!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Almat ei tule tavaliselt kiruda, aga ostsin just hapukoort ja no kurrja, kui 20% hapukoor on ainult natuke paksem kui vesi! ja maitset ka polnud, nagu pooleks piimaga, just sellise vedeluse ja maitsega. Verivorsti pea see küll ei püsi 🙂 Mis see 10% siis olema peaks, mis niigi normaaloludes on palju vedelam…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Almat ei tule tavaliselt kiruda, aga ostsin just hapukoort ja no kurrja, kui 20% hapukoor on ainult natuke paksem kui vesi! ja maitset ka polnud, nagu pooleks piimaga, just sellise vedeluse ja maitsega. Verivorsti pea see küll ei püsi ???? Mis see 10% siis olema peaks, mis niigi normaaloludes on palju vedelam…

Sa sööd verivorste hapukoorega või?

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Almat ei tule tavaliselt kiruda, aga ostsin just hapukoort ja no kurrja, kui 20% hapukoor on ainult natuke paksem kui vesi! ja maitset ka polnud, nagu pooleks piimaga, just sellise vedeluse ja maitsega. Verivorsti pea see küll ei püsi ???? Mis see 10% siis olema peaks, mis niigi normaaloludes on palju vedelam…

Sa sööd verivorste hapukoorega või?

A miks mitte? Mina näiteks söön verivorste Hellmanns majoneesiga. Aga paljude teiste söökide juures on mul kastmeks hapukoore-majoneesi segu.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saare ahjuõuna jogurtikreem. See on ülimagus ja õuna maitse pole meeldiv, pigem tehislik ja veider.

Marta Kulinaaria läätse-porgandikotletid ei meeldinud meil peres kellelegi. Vürtsköömneid oli pandud liiga palju, need varjutasid kõik muu. Kotletid olid väga kuivad nagu saepuru, porgandit väga vähe tunda.

Salvest purgisupp Fitlap kanasupp maitses nagu halvasti tehtud koolisöökla supp, mis on liiga kauaks seisma jäänud potti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wasabi-maitseline kartulivahel. Muidu väga maitsev, aga hirmus kange. Paki peal on ka kirjas kange, aga poolt pakki ei saanud korraga ära süüa, suu hullult tulitas. Samas, kui krõpsuisu tuleb, valin selle toote, sest seda on üsna raske lõpuni süüa korraga ja pärast paki lõpetamist niipea uut ei taha.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muidu Fazeri leiva- ja saiatooteid põhimõtteliselt ei söö, aga mitte seepärast, et arvaksin, et kvaliteet on madal. Selgus et ka see probleem neil on või vähemalt selle partiiga oli.
Tulid külalised ja muude asjade seas tõid pätsi Kodusaia hommikuste võileibade jaoks. See aga osutus võimatuks. Võid määrida üldse ei saanud ja juustuviilu all pudenes üldse tükkideks. Hammustamise järel lagunes käes olev osa sujuvalt mu sülle tükkideks. Teistel ka.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Almat ei tule tavaliselt kiruda, aga ostsin just hapukoort ja no kurrja, kui 20% hapukoor on ainult natuke paksem kui vesi! ja maitset ka polnud, nagu pooleks piimaga, just sellise vedeluse ja maitsega. Verivorsti pea see küll ei püsi ???? Mis see 10% siis olema peaks, mis niigi normaaloludes on palju vedelam…

Minul Alma hapukoorega täpselt sama kogemus, ei osta seda ammu enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marta Kulinaaria läätse-porgandikotletid ei meeldinud meil peres kellelegi. Vürtsköömneid oli pandud liiga palju, need varjutasid kõik muu. Kotletid olid väga kuivad nagu saepuru, porgandit väga vähe tunda.

Sama nendega;
https://www.rimi.ee/epood/ee/tooted/vegantooted/taimsed-valmistoidud/kikerherne-porgandi-kotlet-240g/p/964623
Vajutad korra kahvliga, kogu kotlet laguneb ühtlaseks puruks laiali, maitset pole üldse. Sain aru, milleks ketšup on leiutatud 🙂 Pakis oli 3, viimase viskasingi ära, isegi ketšup ei päästnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mahe rohumaaveise hakkliha – vastikult rasvane ja üsna maitsetu.

See on tõesti vastikult rasvane

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiinakapsa krimchi
https://fermency.ee/pood/hiinakapsa-krimchi-1

Täiesti tasakaalust ära maitsetega mõttetu plöga räige hinnaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selveri enda vastlakuklid moosiga – ei ole ostu väärt. Kukkel on väga imeliku tehisliku tekstuuriga ja moos andis ka soovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.barbora.ee/toode/kodujuust-tere-peedi-h-kurgi-kuusl-300-g

No pole küll üldse paha, aga lootsin sellelt mingit äratuntavat maitset ka. Aga on vaid roosat värvi kodujuust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No pole küll üldse paha, aga lootsin sellelt mingit äratuntavat maitset ka. Aga on vaid roosat värvi kodujuust ????

Inimeste maitsetundlikkus on vist erinev, mina tunnen seal küll peedi ja hapukurgi maitset. Aga võiks natuke rohkem olla küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rimi pärlkuskussi salat sinihallitusjuustuga. Kuna päevasel ajal kontoris ei jõua alati sööma minna, siis haaran midagi kaasa toidupoest. Väga lähedal nii Rimi kui ka Coop. Rimi see salat oli kunagi väga okei, nüüd lisatud sinna juurde mingid külmad ja lödid köögiviljad. Salatis siis pärlkuskuss, juust, päikesekuivatatud tomat, spinat, keedetud porgand, pastinaak ja päris kindel, et seal olid ka ananassitükid. Õudne kompott, väkk! Kiiruga haarasin kaasa ja üldse ei vaadanud, kuna varem selline koostis ei olnud ja siis kõlbas süüa küll.

Coopi sarja valmistoidud on ka halvad, need mis karpides, eriti see mingi uus lasanje. Ei saanudki üle ühe ampsu võtta. Peab ikka rohkem boltima või kodust kaasa võtma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See toode https://www.barbora.ee/toode/magushapu-punane-kapsas-poltsamaa-550-g tundus maitsev olevat. Tegelikult on imelik keemiline kõrvalmaitse juures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.barbora.ee/toode/kodujuust-tere-peedi-h-kurgi-kuusl-300-g

No pole küll üldse paha, aga lootsin sellelt mingit äratuntavat maitset ka. Aga on vaid roosat värvi kodujuust ????

Üks mu lemmikuid, kuigi mulle tundub, et pool aastat tagasi oli intensiivsema maitsega. Aga vb olen ära harjunud ..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wasabi-maitseline kartulivahel. Muidu väga maitsev, aga hirmus kange. Paki peal on ka kirjas kange, aga poolt pakki ei saanud korraga ära süüa, suu hullult tulitas. Samas, kui krõpsuisu tuleb, valin selle toote, sest seda on üsna raske lõpuni süüa korraga ja pärast paki lõpetamist niipea uut ei taha.

Tõesti keegi imestab, et wasabi on kange?
Ometi ka kord üks toode, mis väärub “terava” nimetust. Tavaliselt meie kaubandusvõrgu teravad/vürtsikad/kanged on kõik ühed lahjad kissellid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wasabi-maitseline kartulivahel. Muidu väga maitsev, aga hirmus kange. Paki peal on ka kirjas kange, aga poolt pakki ei saanud korraga ära süüa, suu hullult tulitas. Samas, kui krõpsuisu tuleb, valin selle toote, sest seda on üsna raske lõpuni süüa korraga ja pärast paki lõpetamist niipea uut ei taha.

Tõesti keegi imestab, et wasabi on kange?

Ometi ka kord üks toode, mis väärub “terava” nimetust. Tavaliselt meie kaubandusvõrgu teravad/vürtsikad/kanged on kõik ühed lahjad kissellid.

Panin sulle miinuse, sest kippusid enneaegselt rapsima-mina olen küll leidnud tooteid, mis ninast ja silmist vee nirisema panevad. Sina hoiad neist kõrvale, argpüks

0
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 661 kuni 690 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?